Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

ce inseamna cercei in vis?


16 raspunsuri la acest subiect

#11
Dariucha

Dariucha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 156 mesaje

Postat 29 noiembrie 2009 - 08:25

Intradevar Eunuie75,tu nu rizi si apreciez enorm si nu numai eu ....dar trebuie sa ma intelegi pt ca ceia ce mi s-a intimplat in decurs de un an si asta dupa ce am cunoscut o pers rau voitoare imi este teama sa vorbesc .Slava Domnului am o presimtire ca s-au terminat insa visul asta nu-mi da pace ,stiu sigur ca a fost un mesaj si ma chinui sa-l descifrez .
Am uitat sa spun ca in vis ,dupa ce sotul meu m-a ajutat sa ies din apa ,am urcat impreuna acel deal ....
multumesc din nou .

#12
3x3

3x3

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 749 mesaje

Postat 30 noiembrie 2009 - 18:03

buna la toata lumea!
imi cer scuze ca nu am raspuns(am vazut ca mi s-a cerut si mie parerea); am deschis intamplator acest topic.

nu stiu cat de nimerit este sa vorbesc despre vis, ca si experienta mistica, in cadrul acestui topic. insa stiu ca subiectul visul a fost si este este bine venit, din punctul meu de vedere, la experiente mistice!

#13
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.459 mesaje

Postat 30 noiembrie 2009 - 18:15

3x3, interesant ce scrii.

Eu visez enom de mult si enorm de intortocheat [bang]



-------

Daria & felina fioroasa[zana] GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza] Sela

-------

Port in suflet povestea licuriciului Emma

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"


NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !


#14
3x3

3x3

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 749 mesaje

Postat 09 decembrie 2009 - 19:37

Citat:
citat din mesajul lui eunice78
Imi cer scuze de la autoarea topicului, dar am zis sa nu mai deschid un topic nou..Am visat azi noapte ca m-am dus cu fiul meu cel mic in brate sa cumpar malai la un magazin. Mi-a dat vanzatoarea un ambalaj care era de 4 kg. I-am zis, balmajit, ceva de genul ca mai vreau un kg pt niste bors. La care ea s-a aratat ff bucuroasa (era un magazin mic, de cartier, mirosea urat, a vechi) si a strigat ceva la niste ajutoare. La acel momet au iesit 2 barbati tragand o lada mare neagra in care in diferite pungute erau bucati de carne, medii: de burta, de slanina, 2 pesti fara cap, dar multe). I-am zis vanzatoarei ca eu nu voiam carne, ea a zis ca asta e comanda mea, ca am zis eu ca vreau sa fac bors si ca tot ce e acolo e pt ciorba si ca au muncit mult ca sa mi le aseze, sa le iau. Si atunci eu, fara sa mai comentez, parca eram paralizata, ma gandeam si ca era ea asa de bucuroasa ca ii fac vanzare, am inceput sa bag toata gramada aia de carnuri in sacosa. Ma gandeam in sinea mea ca pretul nu era mare, dar eram ingrozita ca nu o sa pot cara singura si kilogramele de malai si carnea si pe fiul meu cel mic in brate, eram transpirata toata. Cand am ajuns la ultima bucata de carne, care era cea mai mare, i-am zis vanzatoarei ca nu am cum sa o iau si pe aia ca si asa aia e de caine si nu imi place. Ea a zis ca nu ii nimic sa nu o iau, moment la care halca aia s-a transformat intr-un caine care a inceput sa ma latre, dar era vesel, dadea din coada, dupa care a plecat, fugind. Si in timp ce priveam cainele alergand ma minunam cum s-a transformat halca aia in caine si ma gandeam ca pestii aia decapitati nu pareau proaspeti deloc. Si ma gandeam ca am muulte de carat. Si m-am trezit gandindu-ma ce greu era bagajul ala..Ce pot sa insemne toate astea?Baietzii mei
visul este foarte...fizic!

#15
eunice78

eunice78

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.355 mesaje

Postat 10 decembrie 2009 - 11:17

Multumesc frumos, 3x3! Pentru mine are sens ceea ce spui tu!

[flo]



Baietzii mei

#16
3x3

3x3

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 749 mesaje

Postat 13 decembrie 2009 - 02:52

Nikole, as prefera daca ai muta visul in rubrica experiente mistice. pentru ca interpretarea este conectata de incercare initiatica! am sa iti raspund acolo.
[flo]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -