Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (51)


219 raspunsuri la acest subiect

#31
Kea

Kea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.920 mesaje

Postat 21 august 2009 - 12:53

of, fetelor! [pup]

Cativ, sa inteleg ca trebuie sa instalez nu stiu ce?

Keutu cheliutu 4 luni

#32
Leeloo21

Leeloo21

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.264 mesaje

Postat 21 august 2009 - 12:56

neata! de cateva ore am ramas sigurica cu puiutul pt tot we:(..uff..tare greu e sa dormi singurica..

bebe doarme..dupa papica de fructe si mami merge sa spele storcatorul si toate cele..si sa puna la fiert legumele pt supica..



cred ca sunt singura care face branzica din lapte de vacuta pasteurizat..uff..insa nu cred ca este asa o problema..la urma urmei asa am crescut si noi si uite ca suntem f bine! dar spor voua la facut laptic din praf..o sa incerc si eu cu humana 2si lamaie sa vad daca difera gustul si daca ii place mai mult asa:)



ayla..cred ca intrebai cum sa faci sa ii schimbi una din mesele de laptic..mie dr mi-a zis ca sa-i dau in prima zi o lingura , a doua zi doua linguri..pana la a 4 zi..si in completare dupa fiecare lingura laptic..asta ca sa se sature bebele..si in cateva zile iti dai seama oricum cat papa el..k iti arata clar cand nu mai vrea..pe tudor il tine acum masa de fructe cu branzica si 5 ore nemancat..ceea ce la lapte nu se intampla niciodata..azi e a treia zi de supita pasta si zeama de supita apoi..si laptic..k trebuie sa se sature bebele



aris eu ii dau humana 2 acum lu tudor..de la 6+..am sunat si la ei la firma si mi-au zis k ingredientele din humana 2 4-6 luni sunt in humana 2 de la 6+ si ca pot sa-i dau linistita..humana 1 nu cred ca le mai ajunge...dar si aici am auzit fel si fel de discutii..



olga [pup] cred ca e super tot acolo la voi..parc, aer..joak..pupici lui davidelu si chitibus[flo]



simina..am ras de m-am prapadit..pai cred ca in 7 ani de cand sunt cu alin [pathot]rtrebuia sa am ochii multicolori[:-)))][:-)))][:-)))] tare oricum[alcool]



[pup] tot uit sa imi masor baiatul..si sunt tare curioasa cat de inaltut este..



vrem si noi sa isi roada piciorusele..dar el e prea ocupat cu pozitia catelusului..o sa-l filmez cu telefonul k vad ca a luat alin camera sa va arat cum face..mai sta vreunul in 4 labute?



Cristina si Alin, parinti super fericiti de [bibe] Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09



nasterea in apa



pozici dragute



evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

#33
cativ13

cativ13

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 943 mesaje

Postat 21 august 2009 - 12:59

Citat:
citat din mesajul lui Kea

of, fetelor! [pup]

Cativ, sa inteleg ca trebuie sa instalez nu stiu ce?

Keutu cheliutu 4 luni

eu le-am pus direct, nemicsorate.
nu am niciun program anume.

mami de Silvia Ioana


#34
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 21 august 2009 - 12:59

bogdana , fugi la medic si sa vii cu vesti bune!pup piticii[pup]ai grija de tine[flo]



monica, pana luni cand mergi la ortoped nu cred ca trebuie sa intri in panica si sa il faci si pe clau sa se sperie. sigur va fi bine. va pupacesc[pup]







silvi mama CRINEI



CRINA MINUNEA MEA

am mai crescut!

si mai mare!!!



Povestea CRINEI

#35
Leeloo21

Leeloo21

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.264 mesaje

Postat 21 august 2009 - 13:01

[pup] fetele cu grji...o sa fie bine! va imbratisez..cu tot cu tudor..k s-a trezit..dar acum am timp d el..k bucataria e luna[alcool]



Cristina si Alin, parinti super fericiti de [bibe] Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09



nasterea in apa



pozici dragute



evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

#36
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 21 august 2009 - 13:02

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Neatza!Monica, daca ai apucat sa ma bagi in ceata cu forumul ala, scoate-ma te rog. Fisierele pt download sint gazduite pe rapidshare.com; inteleg ca acolo trebuie sa ma inscriu contra unei sume de...?______________________________If you can't say something nice, then don't say nothing at all"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jacksonhttp://pisigri.blogspot.com/Mami de Ilinca (5.03.2009)
Nu, ca dai pe Free, si de pe un IP ai voie o singura descarcare la nu stiu cate ore, daca ai IP dinamic, inchizi conectarea, o deschizi din nou si cand ti se schimba IP-ul treci la partea a doua, adica o noua descarcare. Daca ai cont ai anumite avantaje (poti descarca mai multe parti in paralele, viteza mai mare, poti incarca pe site, dar numai ca sa descarci melodii si carti nici nu ai nevoie).Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, [url="[url="http://i91.photobucket.com/albums/k306/Fluturas2s/Alma/captionit163739I467D32.jpg"]Alma[/url]Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! Aprinde o lumanare in memoria Almei!

#37
anamariame

anamariame

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.474 mesaje

Postat 21 august 2009 - 13:04

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21
aris eu ii dau humana 2 acum lu tudor..de la 6+..am sunat si la ei la firma si mi-au zis k ingredientele din humana 2 4-6 luni sunt in humana 2 de la 6+ si ca pot sa-i dau linistita..humana 1 nu cred ca le mai ajunge...dar si aici am auzit fel si fel de discutii..Cristina si Alin, parinti super fericiti de [bibe] Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09nasterea in apapozici draguteevenimente pozate de Alin(tati de Tudor)
Leeloo, unde ai sunat? Ca eu am trimis mail si mi-au spus ca se da Humana 1 pana la 6 luni, ca i-au modificat formula. Hai ca acu sunt in ceata!Ana-Maria, mami de [bibe] Eva Maria (23 aprilie 2009)

#38
ancadragoman

ancadragoman

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.412 mesaje

Postat 21 august 2009 - 13:04

fetelor haideti sa il ajutam pe Alex,mai sunt f putini bani de strans dar f multi pentru parintii lui http://forum.desprec...TOPIC_ID=140720



anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca



VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!



Are mama o ratusca...

an1 si an2







#39
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 21 august 2009 - 13:04

[s] [s] La multi ani Alina! [bis] [flo] [pup] [cheers]



Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, [url="[url="http://i91.photobucket.com/albums/k306/Fluturas2s/Alma/captionit163739I467D32.jpg"]Alma[/url]

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Aprinde o lumanare in memoria Almei!


#40
Kea

Kea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.920 mesaje

Postat 21 august 2009 - 13:05

cati, imi apare asa: Se instaleaz#259; controlul de înc#259;rcare Picasa Web Albums...

Keutu cheliutu 4 luni


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -