Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Gasca de Constanta *109*


197 raspunsuri la acest subiect

#21
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 12 august 2009 - 11:49

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
[:-/]Eu pe 13 seara merg la control....am un sentiment ca pe 14 ma va cheama...oricum va anunt, las aici un mesaj inainte sa plec la spital! Fac cezariana, ar trebui sa reusim sa programam inainte momentul....cumva stit voi ca bb2 vrea sa vina inainte de controlul final? Off dragelor, noroc cu voi, care stiti ce insemna momentul...ca-n rest ma simt asa singura...n-am eu o sora, o mama alaturi de mine...noroc cu Alexia, ea ma mai incurajeaza cand ma aude ca oftez![pup]Cris mami de Alexia & [gravi] +37 sapt [fetita]
La mine a fost imediat dupa ultimul control[:D]-pe 31 a fost controlul programat cezariana pe 3.04 nascut natural pe 1.04[asia][:D]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo][flo2][floare3]Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul![ruga]Doamne ajuta!*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo]Bazar [flo]pentru:Bogdan[comoara];Mihaita[comoara];Sebi[comoara];Ema[comoara]


#22
CRIXIA

CRIXIA

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.253 mesaje

Postat 12 august 2009 - 12:07

d'aia astept si eu controlul de maine...sigur vin eu cu o veste! [:D]

Cris mami de Alexia & [gravi] +37 sapt [fetita]

#23
Madamsadamy

Madamsadamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 451 mesaje

Postat 12 august 2009 - 17:21

BUna ziua!!
Asta da animatie, bvo. Imi spunea Tania ca au revenit fetele, dar parca nu-mi venea sa cred. Felicitari!

Am citit/recuperat ce am pierdut.
Felicitari pentru bebelina Ioneliei, astept vesti cand vii acasa. Poate asha ne devem in sfarsit.
Felicitari sarbatoritilor perioadei, multa sanatate si copilarie frumoasa.

Despre mine,ufff, ce sa spun mai intai. Am musafiri niste prieteni din Germania. Nu stau la mine, dar trebuie sa ma ocup de ei cat de cat. Asa ca organizez gratare, am facut cateva plimvari in judet,si oi vedea eu ce oi mai face pana pe 24 august.
M-am pregatit de nunta, si ca sa nu merg cu mana goala[:)] imi iau si prietenii cu mine.(Tania stie!!!!) Si asa erau dornici de o nunta romaneasca, tamam la fix. Astept musafiri din Italia care vin pe 16 dimineatza, dupa nunta. Sper sa pot face fatza. Iar pe 18 August ma pregatesc de aniversare.....21 ani de casnicie. Doamne!!!! NIci nu stiu cand au trecut. Abia astept sa treaca inca patru sa facem nunta de argint. Sper ca nu sunt prima de aici.
Va poop si promit sa revin mai des[flo].

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.web...ser/Madamsadamy
http://community.web.../Madamsadamy100

#24
Madamsadamy

Madamsadamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 451 mesaje

Postat 12 august 2009 - 17:25

Crixia, tinem pumnii!!!
Apeleaza oricand daca ai nevoie!!!
Omul care n-are prieteni e singur, neamuri are toata lumea.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.web...ser/Madamsadamy
http://community.web.../Madamsadamy100

#25
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 12 august 2009 - 17:32

Citat:
citat din mesajul lui Madamsadamy
BUna ziua!!. Iar pe 18 August ma pregatesc de aniversare.....21 ani de casnicie. Doamne!!!! NIci nu stiu cand au trecut. Abia astept sa treaca inca patru sa facem nunta de argint. Sper ca nu sunt prima de aici.Va poop si promit sa revin mai des[flo].Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)http://community.web.../Madamsadamy100
Felicitari [s] si tot ce va doriti [:D],la cat mai multi si feiciti ani impreuna[bis][s]Eu va urez de acum caci la cat sunt de senila s-ar putea sa va urez taman la anu'[flo]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo][flo2][floare3]Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul![ruga]Doamne ajuta!*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo]Bazar [flo]pentru:Bogdan[comoara];Mihaita[comoara];Sebi[comoara];Ema[comoara]


#26
nastasie

nastasie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 12 august 2009 - 18:26

multi ani impreuna, dana.doamne[olala]21.ohoo.multi ani fericiti si multa iubire, intelegere, respect si tot ce va doriti.

crixia, nici ai mei nu vor sa ma faca si nasa de botez.adica incearca dar nimic pana acum.le-am zis ca le-o iau eu inainte[:I][:D].astept vesti maine.



adriana&[aerob]razvan-mihai 01.11.2004

varsta lui razvan

#27
CRIXIA

CRIXIA

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.253 mesaje

Postat 12 august 2009 - 19:14

Citat:
citat din mesajul lui nastasie
multi ani impreuna, dana.doamne[olala]21.ohoo.multi ani fericiti si multa iubire, intelegere, respect si tot ce va doriti.crixia, nici ai mei nu vor sa ma faca si nasa de botez.adica incearca dar nimic pana acum.le-am zis ca le-o iau eu inainte[:I][:D].astept vesti maine.adriana&[aerob]razvan-mihai 01.11.2004varsta lui razvan
legat de asteptarea nasului.... sotul meu( in astea 9 luni de sarcina) vorbea cu unul dintre fini... Mai, eu astept bb de la voi cu nerabdare si apare la mine!??adevarat ca nu-i pt cine se programeaza...Cris mami de Alexia & [gravi] +37 sapt [fetita]

#28
CRIXIA

CRIXIA

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.253 mesaje

Postat 12 august 2009 - 19:24

Danaa, wow, 21 de ani!!! Eu cred ca esti prima la nunta de argint! Ce conteaza, important e sa va simtiti voi ca la 21 de ani, mai bogati cu tot ce ati adunat in atatia ani! Zic si eu ca Dodo, d epe acum La multi ani! profit de zilele cu liniste, caci dupa...

Cat despre musafiri...[bang] eu am scapat intr-o sapt, chiar daca revin cica in septembrie, dar la tine e mai obositor, le oferi program artistic![:D]

Camelia, ce mai faci?

Cris mami de Alexia & [gravi] +37 sapt [fetita]

#29
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 12 august 2009 - 19:48

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA



Zic si eu ca Dodo, de pe acum La multi ani! profit de zilele cu liniste, caci dupa...



Cat despre musafiri...[bang] eu am scapat intr-o sapt, chiar daca revin cica in septembrie, dar la tine e mai obositor, le oferi program artistic![:D]



Camelia, ce mai faci?



Cris mami de Alexia & [gravi] +37 sapt [fetita]



Multumesc

Da,dar uneori imi pare rau ca nu-i si nocturn...doar pentru ei....



PS:Maine intru special sa aflu vesti despre puiutza[;)]

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*



[flo][flo2][floare3]

Blogul lui Bogdan Andrei

goblenuri-relatii pe blogul Donului



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!


[ruga]Doamne ajuta!


*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*



[flo]Bazar [flo]

pentru:



Bogdan[comoara];Mihaita[comoara];Sebi[comoara];Ema[comoara]


#30
vladis

vladis

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 806 mesaje

Postat 12 august 2009 - 21:14

hello!

am inceput serviciul, va spuneam de ceva schimbari, deocamdata s-a dat un preaviz, iar noi, astia ramasi, ne inghesuim patru intr-un birou, cu un singur calculator [bang] jenanta situatie, dupa atatia ani de munca ... parca asteapta sa pleci singur, sa nu te dea ei afara.



crixia, suntem alaturi de tine, sa dea DD sa fie totul bine cu tine si cu bebelina [majoreta][majoreta][majoreta] cat despre "fratie", e cu bune si rele, au momente de mare tandrete si altele de infruntare, o sa vezi cand o creste si pitica.



dady, ce putin a mai ramas, va doresc distractie placuta, sa aveti parte de o zi cat mai frumoasa si sa iasa totul asa cum va doriti[flo]

noi anul trecut am avut un tur de forta cu doua cununii si un botez, iar prima pereche de fini, de unde sunt pozele, a avut nunta acum 11 ani...asa ca si noi cred ca spunem pas de acum inainte; iar apropo de ani de casnicie, luna aceasta implinim si noi 16, nici nu stiu cand au trecut [olala]



multumim de aprecieri tuturor care au vizionat pozele [asia] chiar merita concediul petrecut in zona moeciu, mai ales cu copiii, mai peste tot sunt locuri de joaca amenajate pt ei, cel mai grozav ni s-a parut la complex vila bran, miruna deja a decretat ca acolo vrea sa petrecem urmatoarea vacanta!



mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)



Si Mihaita are nevoie de voi!







POZE


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -