Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(40)*


199 raspunsuri la acest subiect

#191
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 01 august 2009 - 15:03

Citat:
citat din mesajul lui Floric
Dodo, multumesc de intentie. Vroiam sa te intreb de cand ati plecat din Braila? Un vot de increde va rogPoze RaruRaru, tziparul lui mami
Ieri am implinit 4 ani de cand ne-am mutat... a fost singura solutie ca sa pot face recuperare cu Bodo ..In Br nici acum nu-s centre specializate in terapii desi sunt f multi copii cu probNe acordati un vot si azi?[:D]Multumim[asia]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo][flo2][floare3]Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul![ruga]Doamne ajuta!*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo]Bazar [flo]pentru:Bogdan[comoara];Mihaita[comoara];Sebi[comoara];Ema[comoara]


#192
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 01 august 2009 - 15:04


Citat:
citat din mesajul lui gigelica20[s]Isabella Elena, zisa si Isa-Briza Marii sau Isa Sirena[:D][s]
[asia][olala]Ne acordati un vot si azi?[:D]Multumim[asia]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo][flo2][floare3]Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul![ruga]Doamne ajuta!*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo]Bazar [flo]pentru:Bogdan[comoara];Mihaita[comoara];Sebi[comoara];Ema[comoara]


#193
simina_kin

simina_kin

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.866 mesaje

Postat 01 august 2009 - 15:14

[flo][olala]Capitol Nou[flo][olala]













[olala][gravi]24+ cu [fetita] Andreea



Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2




Poze noi

bebe


Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

#194
Floric

Floric

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.523 mesaje

Postat 01 august 2009 - 15:30



[/quote]

Ieri am implinit 4 ani de cand ne-am mutat... a fost singura solutie ca sa pot face recuperare cu Bodo ..In Br nici acum nu-s centre specializate in terapii desi sunt f multi copii cu prob



Ne acordati un vot si azi?[:D]Multumim[asia]





[/quote]



Sa va fie de folos si sacrificiul facut de voi ca parinti sa dea rezultate inmiit. Eu am lucrat in 2005-2007, la DPC, comisia de evaluare copii. (nu da cu bombe, rosii si ce ai la indemana) si ma gandeam poate ne cunoastem.



Un vot de increde va rog





Poze Raru



Raru, tziparul lui mami



#195
petrean

petrean

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.654 mesaje

Postat 01 august 2009 - 17:19

Citat:
citat din mesajul lui Manuela77
Am inca o dilema,Astazi a inceput postul Sfintei Marii, ma tenteaza tare mult sa il tin dar nu am curajul din cauza alaptatului+starea de oboseala cronica. Voi il veti tine?Mamica de [copil]Radu (01.04.2009)
nu stii ca gravidele, mamele care alpteaza si bolnavii au dezlegare?vb foarte serios..si mai ales dc alaptezi...sa tii post...[alcool]mai greu[baietel]Vlad si [baietel]Catalin-17.03.2009 si [copil] Andrei Luca -15.12.2006[batetoba]Votati[batetoba]un dolarel?[bum]POZE[bum] Povestea noastra

#196
novus

novus

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.559 mesaje

Postat 01 august 2009 - 17:42

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
Vazut alexandra haioasa si pusa pe sotii in brate la tati, as zice ca a copiat expresia lui mami [olala][olala][flo]Famille Dragoon cu [bb] Izia, 23 mars 2009Toulouse, la ville rose[roker]
[pup] pai pana acum se pare ca seamana la fizionomie cu tati [olala], ceea ce e fff bine iar la celelalte chestii cu mami, ceea ce e si mai bine !!!Mami lui [copil] Alexandra (03.03.09)Suntem trei muschetari

#197
novus

novus

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.559 mesaje

Postat 01 august 2009 - 17:53

Citat:
citat din mesajul lui Manuela77
Buna fetelor,De abia am ajuns de la servici. Sunt atat de rupta, de abia ma mai tin picioarele. Am intrat sa va salut si sa-i spun la Novus ca are PM!!! Novus, I need your help:-)Noi ne pregatim sa venim acasa, sambata viitoare.[pk]AM niste emotii, nu am mai fost de un an.In rest puisorul e foarte bine, creste si nu pare sa-mi duca lipsa cat sunt la servici.Nu stiu daca va amintiti, eu ma plangeam ca e prea fan de tzitzi si nu primea deloc biberonul...e minunea a durat doar 3 saptamani.....acum nu mai vrea tzitzi si bea doar din bibe. Asta imi da si mai mult de lucru pentru ca deocamdata il alaptez si trebuie sa ma tot mulg.Noi am papam acum 2 mese de lapte + 5 lingurite de fulgi de orez dat in biberonsi o masa de morcovei (din borcanel). In rest numai laptic de la mine.V-am pupat si sper sa am si eu mai mult timp sa recuperez[pup][pup][pup]Mamica de [copil]Radu (01.04.2009)
Vazut, raspuns !![pup][pup][pup]Mami lui [copil] Alexandra (03.03.09)Suntem trei muschetari

#198
saby

saby

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 786 mesaje

Postat 02 august 2009 - 22:12

Gata m-am intors de la munte [q]



Sabina mamica fericita de [fetita] Maia Andreea ( 07 apr 2009)



Printesa Maia



#199
aris26

aris26

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.049 mesaje

Postat 02 august 2009 - 23:12

sunt in urma rau cu cititul. poate recuperez maine. deocamdata am promis un video cu inotatorul olimpic[:D]

[tube][/tube]



[pup]gashca



[copil]

25 martie 2009




#200
simina_kin

simina_kin

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.866 mesaje

Postat 03 august 2009 - 00:29

Citat:
citat din mesajul lui aris26
sunt in urma rau cu cititul. poate recuperez maine. deocamdata am promis un video cu inotatorul olimpic[:D] [tube][/tube][pup]gashca
[copil]25 martie 2009
Vezi ca este cap nou de ceva timp[:D]...ajuns la pag 10 deja[:D][olala][gravi]25+ cu [fetita] Andreea
Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2
Poze noi bebe Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -