Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Despre copiii mai mari, adolescentii


3 raspunsuri la acest subiect

#1
hiddenparkk

hiddenparkk
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 22 iulie 2009 - 22:51

Buna. Am deschis un subiect nou pe tema tinerilor care nu stiu ce-i cu ei pe lumea asta, o observatie recenta si ingrijoratoare.
Uite cum stau lucrurile cu viitorul emerit al Romaniei
De curand mi-am instalat pe blog o aplicatie prin care pot sa vad cum ajung la mine cei care imi citesc blogul.
Adica daca intra de pe link ul din lista de mess, de pe google, etc...
Faza e ca am descoperit niste chestii destul de ciudate despre tinerii nostri. Adica azi a intrat cineva pe blogul meu care a tastat pe google " Pot sa imi continui facultatea daca sunt gravida?" ; pe blogul meu este un articol despre vacuum si electrostimulare care sunt contraindicate daca esti gravida. Google a facut o conexiune de termeni si a trimis persoana resprectiva pe blogul meu....
Dupa asta am stat sa ma gandesc ce e in capul tinerilor daca ajung sa isi ia raspunsurile numai de pe net. In orice caz daca mai da un search si ajunge aici , raspunsul este , legal vorbind, poti face facultatatea daca esti insarcinata, doar esti un om major.
Voi ce parere aveti despre cei care nu stiu sa faca altfel decat accesand Internetul?
alina


#2
kariguld

kariguld

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.428 mesaje

Postat 26 iulie 2009 - 02:03

Citat:
citat din mesajul lui hiddenparkk
Buna. Am deschis un subiect nou pe tema tinerilor care nu stiu ce-i cu ei pe lumea asta, o observatie recenta si ingrijoratoare.Uite cum stau lucrurile cu viitorul emerit al RomanieiDe curand mi-am instalat pe blog o aplicatie prin care pot sa vad cum ajung la mine cei care imi citesc blogul.Adica daca intra de pe link ul din lista de mess, de pe google, etc...Faza e ca am descoperit niste chestii destul de ciudate despre tinerii nostri. Adica azi a intrat cineva pe blogul meu care a tastat pe google " Pot sa imi continui facultatea daca sunt gravida?" ; pe blogul meu este un articol despre vacuum si electrostimulare care sunt contraindicate daca esti gravida. Google a facut o conexiune de termeni si a trimis persoana resprectiva pe blogul meu....Dupa asta am stat sa ma gandesc ce e in capul tinerilor daca ajung sa isi ia raspunsurile numai de pe net. In orice caz daca mai da un search si ajunge aici , raspunsul este , legal vorbind, poti face facultatatea daca esti insarcinata, doar esti un om major.Voi ce parere aveti despre cei care nu stiu sa faca altfel decat accesand Internetul?alina
marius, ce scrie aici?[alcool]da ce garantii ai tu, ca numai de pe net isi iau tinerii informatiile necesare?a, mie imi miroase a reclama...ceva impletit cu sondaj....cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaita[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!

#3
Adela99

Adela99

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.202 mesaje

Postat 26 iulie 2009 - 09:07

no, acum vei vedea ca se ajunge pe blogul tau si de pe desprecopii :)

io i-am pus aceeasi intrebare lu' google. l-am pus sa caute numa' prin bloguri si nu m-o trimis la blogu' tau




Panic Questions

  • Obezitate in sarcina

    Luciana96
    - mai 17 2024 14:51

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

Last Blogs

  • Ultimele momente cu burtica

    Julix94
    - Ieri, 23:09

  • Povestea numelui 💙

    Linaiubi
    - Ieri, 22:11

  • Cu bebe pe drumuri

    BeckyGaie
    - Ieri, 22:09

  • Planuri, cursuri, pregatit camera

    RoxiMada
    - Ieri, 20:59

  • Sexul bebelusului

    anadragomir06
    - Ieri, 16:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -