Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cum ati depasit divortul si perioada dupa?


69 raspunsuri la acest subiect

#61
Morgano

Morgano

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.476 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 01:49

Ei maritis..... fara acte dar dau de baut [:D] si arunc buchetele

#62
Morgano

Morgano

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.476 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 02:15

Inca ceva.... am observat ca exista o mare diferenta intre parintii singuri care au fost singuri din start si parintii singuri dupa o casnicie/relatie esuata, se schimba foarte tare datele ecuatiei.

#63
Gabi_K

Gabi_K

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.350 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 03:13

Morgano[flo] nu eu am fost in vizor, cel putin nu m-am simtit acolo.

Eu sunt pro refacerea familiei, dar nu de dragul copiilor. De fapt ca si noi toate, nici eu nu m-as cupla cu cineva care nu-mi accepta copiii, cand mi-am ales partener, era si asta un criteriu. Insa l-am ales pentru ca am vrut eu (si el) sa fim impreuna, sunt fericita ca ne intelegem, si se intelege si el bine cu copiii mei.

Dar niciodata nu m-as cupla cu cineva doar ca sa fie prezenta masculina in familie. Exact asa cum n-am ramas maritata de dragul lor.





Espiritu, scuze, tu nu o intelegi pe mamagiuliei. Ea a luat o decizie pe moment, si nu ca sa-i faca rau Giuliei. Ea in momentul de fata nu poate si nu vrea sa schimbe ceva in viata ei. Pur si simplu vrea sa se bucure de clipele petrecute impreuna cu fiisa. Si-a gasit armonia sufleteasca. Cred ca Giuli din starea actuala a mamei are enorm de mult de castigat.



Deci, cand ma programez la coafor si la croitoreasa? Vad ca se pregatesc neshte nunti p'aici[pup]



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)



Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat

#64
espiritu

espiritu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 06:33

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K
Fetelooor, haideti sa punem frana! Adica ne sare un barbat la gat, ca ne ne batem joc de copii, daca avem tupeu sa ne simtim bine in pielea noastra, si noi imediat incepem sa dam tot felul de explicatii??? Unde am ajuns??? Am mai zis-o, dar o zic din nou: Albinele-s mai destepte ca noi!!!!Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat
asta ai inteles din tot ce am zis eu?ca iti sar la gat?imi cer scuze ca nu m-am facut inteles cum trebuie dar e usor exagerata reactia ta dat fiind ca te-am rugat sa mai citesti o data ce am scris si sa incerci sa judeci obiectiv nicidecum emotional.ma rog,inca o data imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel dar intentiile mele au fost cu totul altele.I'm not crazy my reality is just different than yours !

#65
espiritu

espiritu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 06:37

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia

Espiritu, baga tu de-o nunta ca noi venim sa chefuim! [pup]

Fetelor, pregatiti-va rochiile [olala]

momentan dansez ca sa ma pregatesc [:D]



I'm not crazy my reality is just different than yours !

#66
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.459 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 10:18

Pfoai ce de pregateli am ratat daca am dormit [:D][:D][:D]

Morgano, deci vei avea cate un buchet pt fiecare ? [8D][:D]



Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza] Sela

_____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"



#67
Morgano

Morgano

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.476 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 11:59

[:D] eu zic ca pana ma marit eu (la pastele cailor) mai bine facem o adunare cu [alcool] si [pk] fara [flo]

#68
Gabi_K

Gabi_K

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.350 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 12:37

Citat:
citat din mesajul lui espiritu
Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K
Fetelooor, haideti sa punem frana! Adica ne sare un barbat la gat, ca ne ne batem joc de copii, daca avem tupeu sa ne simtim bine in pielea noastra, si noi imediat incepem sa dam tot felul de explicatii??? Unde am ajuns??? Am mai zis-o, dar o zic din nou: Albinele-s mai destepte ca noi!!!!Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat
asta ai inteles din tot ce am zis eu?ca iti sar la gat?imi cer scuze ca nu m-am facut inteles cum trebuie dar e usor exagerata reactia ta dat fiind ca te-am rugat sa mai citesti o data ce am scris si sa incerci sa judeci obiectiv nicidecum emotional.ma rog,inca o data imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel dar intentiile mele au fost cu totul altele.I'm not crazy my reality is just different than yours !
nuuuu, no way... nu ai pentru ce sa-ti ceri scuze, nu ma simt jignita. Ne expunem doar punctele de vedere[flo] Adevarul e ca si tu, si eu ne-am agatat de nuantele de exprimare, si asa am ajuns la polul opus[:D]Si da, tot subiectul tine de "chestii emotionale". E una sa privesti obiectiv ce ar trebui sa faca un parinte singur, dar sentimentele au rolul principal cand acesta vrea sa-si refaca viata. [pup]Deci da-i bataie, exerseaza la dans, si poti incepe cautarile pt mireasa, costum de mire, etc[8D]Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat

#69
A_Iulia

A_Iulia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.524 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 20:10

Morgano stai asa putin cu cheful de la Cluj ca trebuie intai sa mergem la Gabi la Oradea [:)]

Gabi, cand a stabilit Lili data? toamna asta, da? Buchetul i-l arunci musai Dariei, ia sa vedem pe unde o scoate camasa [flo]

Espiritu hai ca ai dansat pana acum de ne-ai innebunit pe toate, las-o naibii de milonga si baga un valsul miresii [pup]

Hai, care se mai marita pe-aici? ala eu, ala eu...

#70
Gabi_K

Gabi_K

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.350 mesaje

Postat 19 septembrie 2010 - 21:13

A_Iulia eu am deja 2 nunti la activ. Ia trageti tare cele cu cate o nunta, sa ma ajungeti din urma[:D]



p.s. la nr. divorturi nu trebuie neaparat sa ma urmariti[flo]



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)



Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -