Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 4 voturi

Dama de consumatie


173 raspunsuri la acest subiect

#31
MissParker

MissParker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.935 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 23:46

quote:
Originally posted by joxy
Imi cer scuze pentru editarea subiectelor, nu am modificat nici o litera, sper. Am avut o eroare de afisaj la browser.Cu respect, G.www.siteaudit.ro
Pacat, eu voiam ceva exploziv [:D]Tania, scuze ca-ti stricam topicul! Mai zi si tu ceva!
[flo] Felicia
[9cer] Poze cu noi si vacantele noastre*****************************Adevar > Autonomie > IdentitateZero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!


#32
anabordea

anabordea

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 96 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 01:13

quote:




Ps: pe Guestus fara replica si eu as vrea sa-l vad. Si nici la un dans pe masa nu as zice nu...[:)]. Da' cred ca nu am sanse. Nici la una, nici la alta.








Ehe...eu as vrea sa-l vad pe Guestus facand un dans pe masa... Si i-as pune si niscaiva bani la slip[il]

Edit...ca sa fiu on-topic: nici barbat ca ala care face ce face, nici meserie ca aia care e cum e si nici prieteni pt care sa fii dama de consumatie ca se le oferi un chef nu ai nevoie...gandeste-te bine si trage linie. Nu cred ca asta iti doresti de la viata..Iar acum e momentul sa faci ceva cu viata ta, nu peste cativa ani cand vei avea vreun copil si vei fi intr-o relatie abuziva. Iar banii care se castiga usor tot asa se duc...Imagineaza-ti cum va fi viata ta peste vreo 15 ani si vezi daca iti va placea ce se contureaza...Si orice ai alege iti urez bafta!

Ana, mamica de [zana] Diana Alexia (28.02.2004) si [copil] Daria Oana (6.01.2006)

Album

#33
blackpanterro

blackpanterro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.970 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 02:03

Io vreau sa stiu de ce e Guestus asta idolu' femeilor de pe aici???



Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)





#34
vikinga

vikinga

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.892 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 03:06

Ehei de mult am zis ca Guestus ar face ravagii in meseria asta[hot] Apropos barbatii is platiti mai bine. Dar femeile ca si cliente sunt obraznice rau, asa ca probabil la barbati e considerata munca cu risc ridicat:))
Eu rezerv masa cea mai apropiata de scena:)
In rest eu as zice ca subiectul e la misto. Bani pt petrecere aniversara [alcool] sa fim seriosi:) daca te bagi in asa un job, macar sa gindesti in mai multe zerouri.




Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo



#35
vikinga

vikinga

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.892 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 03:08

quote:
Originally posted by blackpanterro
Io vreau sa stiu de ce e Guestus asta idolu' femeilor de pe aici???Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Poate pt ca e perceput ca "baiatul rau" in varianta virtuala si'ntelecutala.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

#36
marybell

marybell

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 165 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 03:19

Tania foarte bine ca ai avut curajul sa ne scrii, insa fara suparare [flo] eu cred ca trebuie sa ai o doza de masochism in tine daca tu dupa ce ai suportat jigniri, ai mancat bataie de la baiatul asta, te-a parasit acolo cu 5 euro in buzunar...tu inca mai vrei sa te intorci la el? pe mine una m-ai lasat masca sincer, inteleg orice in dragoste... dar sa suporti umilinta, durere sau mai stiu eu ce, si sa vrei sa fii in continuare cu el...nu stiu ce sa zic...mai tarziu sa nu te plangi, fiindca cu un astfel de barbat vei suferi toata viata, mai tarziu in viata vei gasi un loc de munca bun, decent, totul va fi bine pana cand intr-o zi un coleg saracul de le de birou iti da o floare de 1 martie sa zicem...si din nou va incepe calvarul...din nou crize de gelozie, sau din nou bataie...parerea mea este sa iti vezi de viata ta, si sa cauti sa fii iubita de un om care sa aiba incredere in tine indiferent de jobul pe care il ai.



cat despre ce credem noi, ca fac damele de companie? cred ca poti sa-ti raspunzi si tu singura, stii bine care sunt parerile despre femeile care presteaza o astfel de munca...nu te astepta ca ceilalti din jur sa te vada ca pe o "fecioara Maria" dar important este sa nu conteze pentru tine parerea celorlalti, sa te simti tu bine in pielea ta si impacata cu constiinta ta proprie cu ceea ce faci...

iti doresc sa alegi ceea ce te va face fericita...asteptam vesti de la tine [flo]



Marybell si [bebic] Erik (23 dec 2006)

[foto]poze bb

varsta lui Erik

#37
blackpanterro

blackpanterro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.970 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 03:22

quote:
Originally posted by vikinga
quote:
Originally posted by blackpanterro
Io vreau sa stiu de ce e Guestus asta idolu' femeilor de pe aici???Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Poate pt ca e perceput ca "baiatul rau" in varianta virtuala si'ntelecutala.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo
In cazul asta mie sigur imi scapa ceva [ups]Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

#38
blackpanterro

blackpanterro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.970 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 03:31

Si acum la subiect :) , Tania, parerea mea e ca nu trebuie sa iti consumi energia cu ce cred altii despre meseria asta...Adevarul este ca in Romania oamenii nu sunt deschisi deloc la asemenea ocupatii asa ca un barbat roman ar intelege foarte greu cu ce te ocupi sau cu ce te-ai ocupat.

Noi avem prieteni buni, el american si ea fosta dansatoare de striptease ucraineanca.Lui nu i-a pasat nici un moment de trecutul ei si s-au casatorit si au 2 copii frumosi.Deci tine numai de gradul de toleranta al prietenului tau, care, din cate inteleg nu il are....

Daca el deja ti-a vorbit urat si te-a batut si ti-a aruncat in fata faptul ca esti dama de consumatie, nu va fi mai bine in Ro,cu el, din contra.....



Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)





#39
vikinga

vikinga

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.892 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 03:36

quote:
Originally posted by blackpanterro
quote:
Originally posted by vikinga
quote:
Originally posted by blackpanterro
Io vreau sa stiu de ce e Guestus asta idolu' femeilor de pe aici???Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Poate pt ca e perceput ca "baiatul rau" in varianta virtuala si'ntelecutala.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo
In cazul asta mie sigur imi scapa ceva [ups]Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Nu ma lua in serios, vorbeam asa in stilul mai lejer al subiectului[:D]. Cu cea mai mare seriozitate pot zice doar ca nu-l cunosc pe Guestus si nu-mi permit sa fac cine stie ce speculatii. Doar mici glume amicale, datorita stilului lui bine cunoscut ca fiind mai acid.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

#40
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 05 iunie 2007 - 10:04

Doamne, cum va mai zboara gandul...pai cine zicea de Guestus pe masa? Altcineva se oferise...si voi repede, l-ati si cocotat pe om...

Guestus, te rog, fa putina ordine aici...



poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto] 2006[foto]2007[foto]



"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -