Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

gradinita Tic-Pitic Aparatorii Patriei


7 raspunsuri la acest subiect

#1
simona1979

simona1979
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 01 mai 2009 - 22:39

Luna aceasta trebuie sa dau fetita la aceasta gradinita si daca este cineva care poate sa-mi spuna o parere despre aceasta gradi ai raman datoare...

#2
irolf1

irolf1

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 433 mesaje

Postat 10 mai 2009 - 01:06

L-am avut pe piticul meu fix 10 zile la aceasta gradi. Ce sa-ti zic, in general e ok, curatenie, mancare buna (cel putin asa scrie in meniul afisat la intrare). In cele 10 zile nu stiu daca am vazut-o pe educatoarea lui de 2 ori, de cele mai multe ori il aducea jos altcineva. Nu puteam intreba ce face acolo, cum se descurca, daca a mancat sau nu. Holul de la intrare e foarte mic, dimineata daca vin mai multi copii odata mai stai un pic afara pana ai loc sa dezbraci copilul. Acum merge la o gradi de stat si sunt mai mult decat multumita. Daca mai ai intrebari la care pot sa-ti raspund, cu multa placere.

Piciulicii Alex Gabriel [testoasa](22.08.05) si Andreea Maria[copil](23.07.08)

#3
Ilena

Ilena

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 15 mai 2009 - 22:44

Irolf, si pe mine m-ar interesa gradinita Tic- Pitic... As vrea sa stiu daca au loc de joaca afara...si cum sunt educatoarele totusi.Nu putem intra inauntru sa ne vedem copii?

Care este gradinita de stat care te-a incantat?

#4
irolf1

irolf1

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 433 mesaje

Postat 08 iunie 2009 - 02:50

Sper sa nu fie prea tarziu sa-ti raspund, au un loc de joaca micut in spate cu nisipar si niste jucarioare de plastic pe care le scot vara, in fata la intrare au un tobogan mai mare. Curtea este micuta si daca ar iesi toti 45 copii odata nu vad cum ar decurge lucrurile. Sunt 3 grupe de cate 15 cu cate o educatoare. Le-am vazut pe toate 3, cea pe care o avea Alex e f tanara si oarecum fara experienta, cel putin asta e impresia pe care mi-a lasat-o. Intr-o zi, acasa mi-a spus el ca a plans si s-a bagat sub masa, nu a mai facut asa ceva pana atunci. A doua zi cand m-am dus sa-l iau a venit cu educatoarea jos si am intrebat-o ce s-a intamplat, "A, da a plans si s-a ascuns sub masa, dar n-am stiut ce are si ce sa-i facem"[alcool]
Engleza este inclusa in pret, dar o fac cu educatoarele. In contract scrie ca banii dati pt masa in zile in care copilul lipseste se dau inapoi sau se calculeaza pt luna urmatoare. Cum Alex n-a fost decat 10 zile trebuia sa ne dea 100 lei inapoi, A fost sotul cred ca de cel putin 10 ori ba dimineata, ba la pranz, niciodata nu era directoarea, am renuntat pana la urma. In schimb cat a mers am vazut-o pe directoare mai des decat pe educatoare, era tot timpul acolo, dar cand sa dea banii inapoi culmea, nu era. De intrat sa vezi copii, nu stiu daca se poate, ca eu n-am vazut niciun parinte sa urce, cand intrai, iesea doamna de la bucatarie, tipa in capul scari si cineva iti aducea copilul.
NU stiu cat ti-am fost de ajutor, dar eu una m-am lecuit de particulare. Nu zic ca nu exista si unele bune, dar si taxele sunt pe masura.

Piciulicii Alex Gabriel [testoasa](22.08.05) si Andreea Maria[copil](23.07.08)

#5
Ilena

Ilena

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 19 iunie 2009 - 16:34

Irolf, multumesc pentru raspuns..Nu este tarziu..suntem in stand by deocamdata...Mihnea sta cu bunica, are 2 ani si 4 luni...
Am mai auzit de o mamica ce si-a retras copilasul de la Tic- Pitic.
Mie nu mi se pare in regula sa nu pot intra sa vad copilul...

Ma intereseaza ce gradi ati ales pana la urma..si daca sunteti multumiti...

#6
tynna.serban

tynna.serban
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 07 ianuarie 2013 - 20:07

pacat de toate laudele aduse pana in acest moment de totii parintii in legatura cu serviciile oferite de angajate ca de aku patroana sa decis sa isi aleaga angajatii doar daca ii place de fata acestora alt fel ii da afara pur si simplu si mai are si tupeul nesimtit de a le spune asta in fata ,ce om ....cik patroana...halal.....o sa se aleaga prafu de institutia aceasta OAMENI BUNI LUATI-VA COPII DE AKOLO

#7
AndraGC

AndraGC
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 08 martie 2013 - 20:42

Hello, poate cineva sa adauge informatii mai noi legate de aceasta Grady? Fetita mea va merge din septembrie dar as vreau sa fiu documentata inainte de a face o alegere. Ultimul comment postat pare cam....fals. Nu cred ca e un parinte.
Daca este un parinte activ prin zona :) va rugam sa impartasiti cateva impresii.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -