Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (113)


211 raspunsuri la acest subiect

#51
babytza

babytza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.624 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 00:47

Piolica ce dulce eeeeeeeeeeee !!! [olala][olala][olala] se iau de manuta picii astia [pup]



Baby boy [pup] baiatul mancacios [pup]



[zana]Printesa mea iubita Valentina [copil]Soricelul meu iubit David



[foto]

#52
300

300

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.402 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 00:56

piolica ti-am vazut balerina. superdulce.



babytza i-o fi placand cum suna plansetul. sau a uitat cum e sa taca. ooof bebel suferind!



[mamica] de Anda Teodora din 10.10.2008



puiul meu dulce si mic Anda



pozne in asteptarea Andei



b de la bebe, blog...



#53
babytza

babytza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.624 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:00

Ramo cred ca m-am exprimat gresit....ca el nu plange , urla de-a dreptul...si are niste decibeli ....[bang] te zgarie pe creieri [alcool]



[zana]Printesa mea iubita Valentina [copil]Soricelul meu iubit David



[foto]

#54
mamidestefan

mamidestefan

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:02

Citat:
citat din mesajul lui luminita2008
Draga Maia,Ai aparut in viata mea intr-un moment de mare tristete... stii, eu am fost ranit teribil... recent... dragoste neimpartasita, stii cum e... dar m-am retras in glorie! Si, pana intr-o buna zi, n-am mai indraznit sa sper.... sa visez.... dar iata ca cineva acolo sus ma iubeste atat de mult, inca mi te-a scos in cale pe tine... tu, raza de soare... tu, copila cu zambet senin.... tu, floare mandra cu parfum de primavara... tu, Maia, m-am indragostit lulea! [loveyou]Sper timid si visez cu ochii deschisi la sentimente reciproce si, mai ales, la ziua in care te voi intalni! Ah, ce zi, Doamne, ce zi!Astept cu nerabdare raspunsul tau...Imbratisari, Edi zis hunul.Luminita [mamica] de [comoara]Eduard Mihai si [comoara] Robert Gabriel - 26.09.2008___________________________________________________Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…GHIDUL MAMEI poveste despre comoriCreste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi
Imi pare rau [V][V][V]..., dar trebuie neaparat sa rectific Edi nu a fost refuzat ...si nici pe departe ranit ....Eu am zis ..."SA II LASAM SA SE MAI CUNOASCA" [:D][:D][:D]..dar el hop..tzop ...a intors spatele si dus a fost [fuga]..pai asa se face curte la o domnishoara [:p][:p][:p]..si mai ales la o printzesa pretzioasa cum e IZABELLA [:I][:I][:I]Asteptam raspuns oficial din partea lui Edi LIDIA [mamica] de[zana] Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si [copil]Stefan-Eduard (21.08.2006) Mica mea printzesa

#55
_giulianna_

_giulianna_

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:04

Daca intereseaza pe cineva, am primit newsletter de la Mothercare, la carucioarele Maclaren este reducere 10%.



Mami de [copil]Eduard-Gabriel (17.08.2008)



Ticker Edi

#56
300

300

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.402 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:06

chiuie deci. in cazul asta clar ìi place sa se auda. numai sper sa nu te fi referit la urlete isterice [pup]



alina [pk] fa instructie cu ei! termos gasesti pe situri cu articole bebe, se vorbea de marca jane. si eu l-am vazut la julymorning si e f ingenios.



[mamica] de Anda Teodora din 10.10.2008



puiul meu dulce si mic Anda



pozne in asteptarea Andei



b de la bebe, blog...



#57
Muuh

Muuh

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.571 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:08

babytza poate ii iese si dintele 3 - eat (estimated arrival time) intre 02 si 04 la noapte asa ca nu te baga la prostii cu sotul sa fi odihnita. Pupam soricelul.

anamona sincer, eu cred ca soacra a lasat-o deja sa ii bage mainile in gura asa ca te superi degeaba. Bafta la cautat bone.

Miruna, mama lui Alexei (13.07.2006) si a lui Dimitri (02.09.2008)


#58
babytza

babytza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.624 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:19

Citat:
citat din mesajul lui Muuh
babytza poate ii iese si dintele 3 - eat (estimated arrival time) intre 02 si 04 la noapte asa ca nu te baga la prostii cu sotul sa fi odihnita. Pupam soricelul.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Si lasand gluma , nu am vazut sa mai fie ceva pe drum...nu pare sa iasa niciunul prea curand. [:D]Ramo din pacate la cele isterice ma refer [q] Asteptam sa treaca nervisorii sa fin iar un bebe cumintel si neurlator [:D][zana]Printesa mea iubita Valentina [copil]Soricelul meu iubit David[foto]

#59
anamona

anamona

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.986 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 01:48

babytza si piolica - m-am amuzat teribil la broscutzele din dotare...multi pupici de la noi[pup]

babytza - nu stiu daca ti-am zis, dar ma bucur ca te impaci bine cu slingul (am citit mai demult ca e bun asta mai mic), ce marime e pana la urma?


#60
CosmyB.

CosmyB.

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 765 mesaje

Postat 30 aprilie 2009 - 02:49

Babytza inca il doare de-asta plange, Maya a tinut greva foamei si o saptamana dupa ce au iesit cei doi dinti, si nu ma lasa sa pun mana pe ei [:D] sau poate iese Dintzocul nr. 3 asa ca stai de panda sa opresti cronometrul [:D] [pup][pup][pup]am dintzosul mic!



Nicoleta eu am fiert si usturoiul odata cu spanacul, asta pentru inceput, ma gandeam ca asa crud e prea puternic gustul si nu o sa-i placa. Cand ii mai fac o sa-l pun crud sa vedem poate ii place si asa.



anamona si soacra mea o lasa pe Maya sa-i bage mainile in gura pana i-a zis sotul [:D] nu s-a suparat, acum nici nu o mai pupa pe manute. Oricum si soacra ta pun pariu ca a lasat-o de "n" ori pana ai vazut-o tu si cel mai bine e sa-i zica sotul tau, sa vada ca nu numai tu esti pretentioasa [;)]



Baby_boy sa stii ca pe mine ma intereseaza tot ce se vb de ciuperci [:D] am si notat reteta ta [pup]ici



Pozici

[9cer] Mamica [9cer]de[copil]Maya





Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -