Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

FIV la Cluj 38


222 raspunsuri la acest subiect

#21
alinutahu

alinutahu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 22:50

cristina alea de la picioare mai lasale pana ce fac eu IA ca sa ai si atunci ceva de lucru[:D][:D][:D]

buburneak

#22
brunadria

brunadria

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.722 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 22:52

draga mea georgie te imbratisez.. imi pare asa de rau , am ramas fara cuvinte cand am citit[q]
nu stiu ce sa ti spun , dar cu siguranta nu va fi ultimul fiv, vei merge mai departe si vei invinge, chiar daca acuma spui ca totul e terminat...nu te descuraja , timpul va decide pt o noua incercare, deocamdata putere si curaj sa treci peste si sa continui..
sunt grele incercarile astea , dar d zeu ne va rasplati pt tot efortul nostru.. te imbratisez cu drag si continua sa speri, atata timp cat suntem sanatosi speram..
[pup]

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

#23
alinutahu

alinutahu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 22:53

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343

Alinuta,tare te stii cu tehnicile astea ale net-ului,cu poze pe picassa,etc.

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

draga mea picassa este un sait foarte usor de ,,butonat,, iti explica mura-in-gura tot ce trebuie sa faci si cum sa faci ,poti public sau privat si multe altele

buburneak

#24
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 22:59


Georgi,[q][q][q][q][q],n-am cuvinte ,dar nu zi ca-i ultima,ca azi-maine intra programul ala;n-ai vorbit cu micu,parca era ceva lista de asteptare pt. fiv;pe coridor la spital zicea o tipa ca i-a zis micu de ceva lista;vorbeste cu el,vezi ce zice,despre ce lista-i vorba,zicea tipa ca atunci cand ii vine randul merge;n-am inteles prea bine;iti doresc putere sa mergi mai departe pana gasesti o solutie de a avea bebelusul multdorit
multi [pup] si noi suntem cu sufletul alaturi de tine
Daca nu-s indiscreta cati ani ai?


"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."


#25
alinutahu

alinutahu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 23:02

va pupacesc pe toate si va doresc nopte buna....sunt rupta ....georgi inca o data imi pare rau dar tu esti o fata tare si sunt sigura ca o sa gasesti iesirea din impas[pup]
cristina...nu uita alea de la picioare mai raman ..da...pa [pup][pup][pup]

buburneak

#26
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 23:10




Georgi,mai stii,poate peste cativa ani stiinta mai progreseaza si vor controla si implantarea si poate vor fi sponsorizate si la noi FIV-urile 80% ca in israel cum zicea mona sau mai stiu eu cum;
Desi pt. moment situatia pare fara iesire,trebuie doar sa te aduni si sa crezi ca la capatul tunelului este o lumina pentru fiecare [pup]

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."


#27
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 23:14



Georgi,tu nu stii acuma cum va fi viata ta in viitor,doar dumnezeu stie si poate chiar veti avea un bebelus.
Te pup si nu-ti pierde speranta chiar daca e greu acuma sa speri,dar totusi n-o pierde.

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."


#28
cristina3343

cristina3343

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.558 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 23:19


Alinuta,noapte buna,esti figura cu degetele [:D][pup]
Georgi,sa stii ca o sa reusesti intr-o zi...[pup]


"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."


#29
alinutahu

alinutahu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 23:21

cristina....[cool]...pai daca chiar reusesc [copil]atunci fac eu cinste cu maichiura -pedichiura[:D]
gata mai vb maine ca vad ca incep sa visez cu ochi deschisi ...pup[pup]

buburneak

#30
petrutaf

petrutaf

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 336 mesaje

Postat 16 iunie 2010 - 23:57

georgetani stiu ca acum cuvintele sunt de prisos dar incearca sa fii puternica si vei vedea ca atunci cand iti va trece supararea vei gasi resurse atat financiare cat si psihice sa o iei de la capat [pup].Incarca sa mergi la plimbare, sa ''vizitezi'' magazine, sa mergi la film orice doar sa iti ocupi timpul ca sa nu te gandesti mereu la nereusita. Esti tanara si inca ai sanse ! Si eu cand am aflat ca sansa noastra de a avea copii e Fiv-ul am zis ca voi face 3 incercari si iata ca deja sunt la FIV 3 si daca va fii necesar nu ma voi opri aici . Sunt atatea exemple de fete care au reusit din a 5a sau a 6 a incercare , de ce sa ne optim aici daca suntem sanatoase ? Stiu ca financiar e cel mai greu dar sunt sigura ca Dumnezeu are un plan si pentru noi!


Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • O saptamana cat o luna

    RoxiMada
    - Ieri, 20:50

  • Oboseala in sarcina

    Roxi_pisicul23
    - mai 04 2024 17:03

  • Pozitie bebe

    Ralu31031992
    - mai 04 2024 13:01

  • Prajituri impreuna cu bebe din burtica

    RoxiMada
    - mai 03 2024 19:30

  • 1 mai frumos ca altul

    Pau26
    - mai 03 2024 14:48

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -