Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***216***


234 raspunsuri la acest subiect

#41
cativ13

cativ13

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 943 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 15:38

Intamplare: am baut noaptea trecuta 2 pahare de socata-Floric, numai tu esti de vina!- pana la ora asta, am mai baut 3...bine, 4[:I]. la piti i-am dat dovlecei cu branza si ceapa si ou la cuptor. a fost buuun. acum, piti a facut kk moaaaleee si cam apos... o fi de la dovlecei? de la socata mea? sau combinatia nu e tocmai cea mai fericita? [bang][bang][bang]

mami de Silvia Ioana


#42
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 15:39

Sal'tare tufete!

M-ati facut curioasa si am dat un search pe net dupa vestitul Mircea Badea pe care inca nu il cunosteam. Am gasit pe facebook doua pagini cu numele lui (cica una e falsa, uzurpare de identitate??!!) cu cca 30 de mii de fani (culmea, pagina falsa are mai multi fani [alcool]
si am gasit un blog/site al lui, in care, pe prima pagina, "vitrina" lui, cum ar veni, scrie textul de mai jos.

Am ramas masca, astea sint persoanele populare, publice, adulate in ro???!! Din respect pentru fetele care au zis ca il simpatizeaza nu mai spun nimic, insa imi e rusine.


"UPDATE: NU MAI SUPORT IDIOTII. ASA CA II BAG IN SPAM FARA PROBLEME. MA GANDESC CHIAR SA RENUNT COMPLET LA COMENTARII. CRETINILOR, CLASAMENTUL E PE BUCURESTI DUPA CUM AM SCRIS CLAR SI IN ARTICOL. NU MA INTERESEAZA CLASAMENTUL NATIONAL PENTRU CA RADIO ZU NU ARE RASPANDIRE NATIONALA. CAT DE INGROZITOR DE IDIOT TREBUIE SA FII CA SA NU PRICEPI ATATA LUCRU ?!?!?!"

Famille Dragoon cu [zana] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[roker]

#43
Bianca2503

Bianca2503

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.892 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 15:39

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Intamplare: am baut noaptea trecuta 2 pahare de socata-Floric, numai tu esti de vina!- pana la ora asta, am mai baut 3...bine, 4[:I]. la piti i-am dat dovlecei cu branza si ceapa si ou la cuptor. a fost buuun. acum, piti a facut kk moaaaleee si cam apos... o fi de la dovlecei? de la socata mea? sau combinatia nu e tocmai cea mai fericita? [bang][bang][bang]

mami de Silvia Ioana



Eu cred ca de la socata. Vladimir a pus sticla la gura intr-o sia tras si el cateva gaturi de socata. A doua zi s-a kkcit cu explozie de vreo 4 ori. Stai linistita ca isi revine.

#44
Bianca2503

Bianca2503

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.892 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 15:46

Daca mai continua discutia despre MIreca Badea pun pariu ca o sa afle si el si in emisiunile viitoare o sa raspunda mamicilor de aici.

deja parca vad si aud ce spune dar nu pot reproduce pentru ca e porcos.

Chato, nu are de ce sa iti fie rusine. Mai bine ca nu stiai cine e. Sincer nu mi se pare grav ca MB a spus ce a spus pe blogul sau (ca doar e blog si te kci in el daca vrei). Mie mai grav mi se pare ca pe wikipedia apar referinte depre NIkita si Miss Piranda (concursul).

#45
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 15:55

Bianca, cind te kci in vazul lumii se numeste lipsa de bun simt, de educatie etc. Nu stiu despre ce concurs e vb si nici nu vreau sa aflu :) Cred ca imi ajunge pe ziua de azi.

Famille Dragoon cu [zana] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[roker]

#46
Bianca2503

Bianca2503

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.892 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 15:57

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Bianca, cind te kci in vazul lumii se numeste lipsa de bun simt, de educatie etc. Nu stiu despre ce concurs e vb si nici nu vreau sa aflu :) Cred ca imi ajunge pe ziua de azi.

Famille Dragoon cu [zana] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[roker]


eu zic sa iti ajunga pentru totdeauna. Ca te-ai lua cu mainile de cap.
Nu mai cauta nimic despre Romania. Mai bine sa o stii asa cum crezi tu ca e.

#47
georgiana310

georgiana310

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.115 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 16:03

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Sal'tare tufete!

M-ati facut curioasa si am dat un search pe net dupa vestitul Mircea Badea pe care inca nu il cunosteam. Am gasit pe facebook doua pagini cu numele lui (cica una e falsa, uzurpare de identitate??!!) cu cca 30 de mii de fani (culmea, pagina falsa are mai multi fani [alcool]
si am gasit un blog/site al lui, in care, pe prima pagina, "vitrina" lui, cum ar veni, scrie textul de mai jos.

Am ramas masca, astea sint persoanele populare, publice, adulate in ro???!! Din respect pentru fetele care au zis ca il simpatizeaza nu mai spun nimic, insa imi e rusine.


"UPDATE: NU MAI SUPORT IDIOTII. ASA CA II BAG IN SPAM FARA PROBLEME. MA GANDESC CHIAR SA RENUNT COMPLET LA COMENTARII. CRETINILOR, CLASAMENTUL E PE BUCURESTI DUPA CUM AM SCRIS CLAR SI IN ARTICOL. NU MA INTERESEAZA CLASAMENTUL NATIONAL PENTRU CA RADIO ZU NU ARE RASPANDIRE NATIONALA. CAT DE INGROZITOR DE IDIOT TREBUIE SA FII CA SA NU PRICEPI ATATA LUCRU ?!?!?!"

Famille Dragoon cu [zana] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[roker]
din pacate, Chato, draga... Romanica e plina de cretini. Cu care, unii (a se citi - EU!!!) nu mai pot dialoga altfel decat "mai, cretinilor!" ca nu poti sa relationezi la fel cu toata lumea! Nu merita sa spui Domnule/Doamna unor cretini!!! Si cum am zis si ma repet: sunt multi cretini!!!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009


#48
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 16:14

Chato, ce ai vazut e doar o mica mostra din ce poate personajul. Sa-ti mai zic ca anul trecut a fost votat "jurnalistul anului", desi el insusi nu crede ca e jurnalist?



As face o distinctie intre "e sexi", "are umor", "ii merge mintea" si celelalte calitati jurnalistice. Degeaba is toate cand lipseste caracterul.



Hai inchei aici ca rupe Pisik alianta matrimoniala cu noi [:D]



Adagiu: Eu tin cu Huidu. Sue me!



Monica mami [8**] de [biz] CRISTIAN - "domnu' injiner"

(7.03.2009)


#49
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 16:17

Fetelor, stiti ce ma gandeam? Ce-ar fi ca la urmatoarea intalneala sa mergem la locul de joaca descris de Aris, noi stam la cafea si picii se catzara supravegheati de brunete simpatice?[:D]



Banuiesc ca e fain acolo indiferent de vreme.



Monica mami [8**] de [biz] CRISTIAN - "domnu' injiner"

(7.03.2009)


#50
georgiana310

georgiana310

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.115 mesaje

Postat 09 iunie 2010 - 16:29

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Fetelor, stiti ce ma gandeam? Ce-ar fi ca la urmatoarea intalneala sa mergem la locul de joaca descris de Aris, noi stam la cafea si picii se catzara supravegheati de brunete simpatice?[:D]Banuiesc ca e fain acolo indiferent de vreme.
Monica mami [8**] de [biz] CRISTIAN - "domnu' injiner"(7.03.2009)
Io propun sa facem noi un loc in care piticii sa stea la papa si laptic si noi sa ne distram cu bruneti simpatici [:D][:D][:D]Hai ca n-am iesit din atmosfera chefului burlacelor de vineri, unde eu cica m-am dus in calitate de mama spirituala, ca sa n-o ia miresica pe aratura inainte de nunta![:D][:D][:D]Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009


Panic Questions

  • Trombofilie

    Criss05
    - Ieri, 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

Last Blogs

  • Prima zi de fericire

    Irina0820
    - Astăzi, 09:59

  • Cum s-a schimbat relaÈ›ia de cuplu în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 07:30

  • Linistea dinaintea furtunii

    RoxiMada
    - Ieri, 21:32

  • Săptămâna 26

    lili.95
    - Ieri, 13:07

  • Vreme frumoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 12:40

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -