Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 2 voturi

ce credem despre barbati?


21 raspunsuri la acest subiect

#11
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 27 mai 2010 - 11:36

Trebuie sa speram intotdeauna si sa ne comportam de asa maniera incat sa facem in fiecare clipa macar cu o secunda mai buna lumea in care traim. Si asta tine doar de noi insine. De aceea am spus ca noi , fiecare, oricare daca vrem putem sa schimbam foarte multe in jurul nostru si daca este sa cautam ceva cred ca pe noi trebuie sa ne cautam. Ce pot EU sa fac pentru tine? Aici este cheia.

Inca un sfat daca se poate. Nu te necaji niciodata daca ceva nu este cum iti doresti. Cauta lucrurile frumoase din viata ta, sunt infinit mai multe, trebuie doar sa le observi si sa te bucuri de ele. Acestea au cu adevarat importanta. Restul... vin si trec.



Eu pur si simplu / Pagina legislativa

#12
gabriela42

gabriela42

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 401 mesaje

Postat 27 mai 2010 - 13:33

alexa bebe acum esti suparata dar este minunat ca dorinta ta este pozitiva si un procent de 80% este extraordinar de bun!cu judecatul este mai greu,ai doua variante ori te expui ori ba!exemplul meu ;cind fac ceva orice nu regret nu ma intereseaza decit parerea celor care cind am plins m-au mingiiat . in timp vei intilni multa nedreptate dar[:)]si mergi mai departe!faptele tale bune vor fi rasplatite[flo]ai grija de copil si mai cauta in jur o iubire ca barbatii pot fi extraordinari si minunati iar despre fostul sot incearca sa ramii in relatii decente,el va face parte din viata ta todeauna[pup]auzi ce zici de marius[flo]fara gluma si al meu este tot si asa si se numeste tot marius[:)]e ia vezi [pup]

#13
cryss_oana

cryss_oana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 246 mesaje

Postat 27 mai 2010 - 15:37

Barbati,femei...inainte de toate suntem oameni.Da sunt barbati mincinosi,care isi insala partenerele,care le abuzeaza,dar sunt si astfel de femei,cunosc cazuri de femei care isi bat barbatii,ii insala si cate si mai cate.Ei nu se plang,dar nu inseamna ca nu exista.Ce vreau eu sa spun e ca (vorba cuiva)"fiecare padure are uscaturile ei".








Andreas-Georgian,comoara mea!!

#14
geannynne

geannynne
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 28 mai 2010 - 15:31

Toti spun ca exista barbati si barbati, ca nu trebuie pusi toti in aceeasi oala, dar in final, toti te dezamagesc si te ranesc la fel de tare, deci parerea mea e ca toti sunt la fel: inseala, te considera sluga lor, sau mai elegant vorbind "la cratita".

#15
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.667 mesaje

Postat 28 mai 2010 - 16:08

Citat:
citat din mesajul lui geannynne
Toti spun ca exista barbati si barbati, ca nu trebuie pusi toti in aceeasi oala, dar in final, toti te dezamagesc si te ranesc la fel de tare, deci parerea mea e ca toti sunt la fel: inseala, te considera sluga lor, sau mai elegant vorbind "la cratita".
Sigur ca da .. si toate femeile se dovedesc pana la urma curve si proaste. Logic ...[:-@]
Bazar umanitar DC
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for me

#16
alexa_bebe

alexa_bebe

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 147 mesaje

Postat 28 mai 2010 - 16:15

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui geannynne

Toti spun ca exista barbati si barbati, ca nu trebuie pusi toti in aceeasi oala, dar in final, toti te dezamagesc si te ranesc la fel de tare, deci parerea mea e ca toti sunt la fel: inseala, te considera sluga lor, sau mai elegant vorbind "la cratita".


Sigur ca da .. si toate femeile se dovedesc pana la urma curve si proaste. Logic ...[:-@]





zau ca ai spus-o[am][am]dar n-au decat sa creada ce vor!doar"curvele si proastele"asa cum ai spus, le fac copii si le duc rasa mai departe!nu eram noi ii mancau cainii!

mama de prichindik poznasha

#17
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:00

Nu pot sa nu spun ca sunt dezamagit cu privire la ceea ce scrieti. In fine.



Eu pur si simplu / Pagina legislativa

#18
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.667 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 04:34

In caz ca mai e vreun dubiu, eu eram ironica in afirmatia mea. Mi se par niste generalizari de prost gust. Eu cunosc foarte multi barbati care nu se incadreaza deloc la categoria 'porci nesimtiti care numai ne fac sa suferim si ne inseala'. Incepand cu tatal meu, continuand cu sotul, amici, soti ai prietenelor mele. Cred ca daca te respecti pe tine ca om, ca femeie, daca te vezi mai mult decat 'menajera cu aparat reproducator', riscul sa iubesti 'un porc' sunt destul de mici.






Bazar umanitar DC




Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi



'Cos what I feel is the only truth for me



#19
espiritu

espiritu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 11:22

Citat:
citat din mesajul lui alexa_bebe
zau ca ai spus-o[am][am]dar n-au decat sa creada ce vor!doar"curvele si proastele"asa cum ai spus, le fac copii si le duc rasa mai departe!nu eram noi ii mancau cainii!

mama de prichindik poznasha

cata adancime in gandire....deja mi-am sters o lacrima.
keep on esti pe drumul bun.

I'm not crazy my reality is just different than yours !

#20
alexa_bebe

alexa_bebe

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 147 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 11:58

Citat:
citat din mesajul lui espiritu

Citat:
citat din mesajul lui alexa_bebe
zau ca ai spus-o[am][am]dar n-au decat sa creada ce vor!doar"curvele si proastele"asa cum ai spus, le fac copii si le duc rasa mai departe!nu eram noi ii mancau cainii!

mama de prichindik poznasha

cata adancime in gandire....deja mi-am sters o lacrima.
keep on esti pe drumul bun.

I'm not crazy my reality is just different than yours !
a fost in spirit de gluma mesajul...un fel de raspuns de pentru afirmatia ironica a laurei!de ce sa nu mai radem si noi din cand in cand?[:D][pup]

mama de prichindik poznasha


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -