Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bazar (10)


529 raspunsuri la acest subiect

#21
moni_or

moni_or

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.568 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:08

Fetele cu acces la adresa de mail bazargeneral, am trimis un mail cu dovada platii pt. produsele castigate si o intrebare, confirmati va rog ca s-a primit? Multumesc![pup]

Monica, mami de [bonjovi] Luca Andrei (17.07.2008) si [gravi] 34+ cu [baietel] Alexandru Matei
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)

#22
koko_1

koko_1

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 433 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:16

Super ideea cu albumul



Laura si Alex_andra, sa va traiasca puiutii, tare scumpi!!![olala]





mama lu' [copil] Cezar - 22 aprilie 2009

#23
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:24

Confirm platitile facute de catrea Danyalo[flo],Flowers[flo] simoni_or [flo]...am mutat si produsele[asia]




Bazar general pe DC






Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena






Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!








#24
pisellino

pisellino

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.744 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:26

Fetelor, va dau mesajul primit pe PM de la bb_yasmi



buna mami



este o neintelegere pt ca eu am retras produsele de la bazar acum mai bine de o luna pt ca voi avea un nepotel. imi pare rau de neintelegerea creata.

numai bine.







POZE ROBI

BAZAR COPILASHI&ROBI

Catalina [m-a] sotie de Teo si mami de Robi [patut]

#25
pisellino

pisellino

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.744 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:27

copilasii sunt superbi ce mai...felicitari mamici



POZE ROBI

BAZAR COPILASHI&ROBI

Catalina [m-a] sotie de Teo si mami de Robi [patut]

#26
alex_andra

alex_andra

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.196 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:36

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro
Am platit si eu azi toate produsele castigate la licitatie. Le scriu aici sa urmarim mai usor:-bazar Alina - 15 lei pentru: 1.-R63.Paturica botez, stare foarte buna, 5 ron, cami_antonia -pentru Alina -15 lei-bazar David - 25 lei pentru:- R68. Geanta termoizolanta pentru biberon, noua dar fara ambalaj – 10 ron - andre_ea - pentru David - 15 lei -G74. Maieuri fetite 3-4 ani-2 lei per buc, Anuc(sunt la alex_andra), pt David – 4 lei -H 127 Tricou happiness, cam 4 ani, 3 RON_pentru David de la Selene Bunny – 6 lei -bazar Alex - 13 lei pentru:-H 119 Rochita bretele reglabile, cam pentru 4 ani, 4 RON_pentru Alex de la Seelene _Bunny -G 82 Tricou floare, cam 3-4 ani, 3 RON_pentru Alex de la Selene_ Bunny -H26. Pantaloni fas, foarte eleganti, 4-5 ani, 6 lei, cristina_OR (se afla la Mihaela77O) - pentru Alex -bazar Ema- 8 lei pentru:-H 128 Camasuta multicolora, 104-110 cm, 4 RON_pentru Ema de la Selene_Bunny-H 130 Tricou dinozaur, 128-134 cm, 4 RON_pentru Ema de la Selene_Bunny -bazar Andrei - 5 lei pentru: -H 132 Tricou caluti, 104 cm, 4 RON_pentru Andrei de la Selene_Bunny - 5 lei Daca am gresit ceva va rog sa ma trageti de maneca. [:)]
Alina [vampa] cu Adelina[pis] (31.08.2006) & Dragos [bonjovi](11.04.2002) poze
Mi-ai deschis ochii la ceva, nu vreau sa fie cu suparare ca spun, ci doar sa lamuresc.Cel putin, in cazul meu, nu stiu alte fete cum fac, eu platesc transportul coletelor si nu am pretentia recuperarii lor, dar,asa cum scrie la regulament, am posibilitatea sa aleg. Si eu am zis in cateva randuri ca nu vreau banii pe transport, dar vreau sa fie depusi in contul copiilor.Valabil pentru toata lumea. Daca contravaloarea comisioanelor bancare, acolo unde exista, este facultativa, aici vreau sa fie clar.Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)Poti ajuta si tu!

#27
alex_andra

alex_andra

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.196 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:40

Revin cu o precizare: eu nu am verificat niciodata platile facute, am mers pe buna credinta si cand cineva mi-a zis ca a platit, am crezut pe cuvant.



In cazul in care nu m-am facut inteleasa pana acum,referitor la banii pentru transport, sper ca acum am fost clara pentru viitor.



Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)



Poti ajuta si tu!

#28
alex_andra

alex_andra

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.196 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:43

Citat:
citat din mesajul lui Serialbastre
Si noi avem produse de la bazar: Cezara descoperind jucaria de la Gianina http://picasaweb.goo...85771109650P.S. Scrisesem la capitolul precedent. [:)]Andreea si [copil] Cezara - Ilinca (2.06.2009)
Frumusica si foarte haioasa[olala]sa-ti traiasca si sa va bucurati impreuna[flo]Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)Poti ajuta si tu!

#29
Ancutza_Bro

Ancutza_Bro

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.447 mesaje

Postat 20 aprilie 2010 - 23:58

supralicitez N 30 - 38 ron



_________________________________________________

ANCA mamica fericita de [copil] SABINA IOANA (03.11.2009)

Fulgusorul meu iubit



The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!





#30
alinamoro

alinamoro

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.879 mesaje

Postat 21 aprilie 2010 - 00:16

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra
Citat:
citat din mesajul lui alinamoro
Am platit si eu azi toate produsele castigate la licitatie. Le scriu aici sa urmarim mai usor:-bazar Alina - 15 lei pentru: 1.-R63.Paturica botez, stare foarte buna, 5 ron, cami_antonia -pentru Alina -15 lei-bazar David - 25 lei pentru:- R68. Geanta termoizolanta pentru biberon, noua dar fara ambalaj – 10 ron - andre_ea - pentru David - 15 lei -G74. Maieuri fetite 3-4 ani-2 lei per buc, Anuc(sunt la alex_andra), pt David – 4 lei -H 127 Tricou happiness, cam 4 ani, 3 RON_pentru David de la Selene Bunny – 6 lei -bazar Alex - 13 lei pentru:-H 119 Rochita bretele reglabile, cam pentru 4 ani, 4 RON_pentru Alex de la Seelene _Bunny -G 82 Tricou floare, cam 3-4 ani, 3 RON_pentru Alex de la Selene_ Bunny -H26. Pantaloni fas, foarte eleganti, 4-5 ani, 6 lei, cristina_OR (se afla la Mihaela77O) - pentru Alex -bazar Ema- 8 lei pentru:-H 128 Camasuta multicolora, 104-110 cm, 4 RON_pentru Ema de la Selene_Bunny-H 130 Tricou dinozaur, 128-134 cm, 4 RON_pentru Ema de la Selene_Bunny -bazar Andrei - 5 lei pentru: -H 132 Tricou caluti, 104 cm, 4 RON_pentru Andrei de la Selene_Bunny - 5 lei Daca am gresit ceva va rog sa ma trageti de maneca. [:)]
Alina [vampa] cu Adelina[pis] (31.08.2006) & Dragos [bonjovi](11.04.2002) poze
Mi-ai deschis ochii la ceva, nu vreau sa fie cu suparare ca spun, ci doar sa lamuresc.Cel putin, in cazul meu, nu stiu alte fete cum fac, eu platesc transportul coletelor si nu am pretentia recuperarii lor, dar,asa cum scrie la regulament, am posibilitatea sa aleg. Si eu am zis in cateva randuri ca nu vreau banii pe transport, dar vreau sa fie depusi in contul copiilor.Valabil pentru toata lumea. Daca contravaloarea comisioanelor bancare, acolo unde exista, este facultativa, aici vreau sa fie clar.Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)Poti ajuta si tu!
Andra, imi pare rau ca n-am citit noul regulament al bazarului, eu am depus deja banii in cont, dar sunt dispusa sa platesc transportul cand primesc coletul. In cazul meu comisioanele bancare intotdeauna le-am platit din banii mei, nu din suma depusa pt.bazar.
Citat:
Revin cu o precizare: eu nu am verificat niciodata platile facute, am mers pe buna credinta si cand cineva mi-a zis ca a platit, am crezut pe cuvant.
Pai platile facute sunt confirmate aici la bazar de persoanele care primesc banii, cel putin in cazul meu asa a fost pana acum. Uneori am scanat chitanta si am trimis-o pe mail fetelor care s-au ocupat de bazar.
Alina [vampa] cu Adelina[pis] (31.08.2006) & Dragos [bonjovi](11.04.2002) poze


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -