Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 13 voturi

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE cap40


233 raspunsuri la acest subiect

#231
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 18 decembrie 2008 - 00:08

Am disparut ca magarul in ceata.[:I]La 4 am mancat si la 4 jumate mi se inchideau obloanele...si la 5 jumate trebuia sa ne intalnim cu fineii.Dar am bagat un somnic de o ora ca nu se putea nimeni intelege cu mine sau eu cu BB?[:D]Cu fineii ne-am intalnit la 6[8D]

Ioanaaaaaaa inca o data si de o mie de ori FELICITARI!!![pup][pup]


Alexia multumesc frumos!!![pup][pup]Deci nu mai iau acum omega 3 pana cand e voie.Multumesc iubita![flo]

Cristy[pup] ma bucur ca esti cuminte.Sa iei lista de ceaiuri de pe prima pagina te rog.De preferat cu lamaie sa le bei si fara zahar.Dar sa bei.

Beatrice[pup] imi pare rau.Sa stii ca eu am avut o luna de cosmar,nici nu credeam ca voi ramane gravi la starile de rau avute.Suntem multe cu ce descrii tu.Cu prietenul tu trebuie sa rezolvi "problema".E ceva personal[:)]Insa Cristy are dreptate in ce ti-a spus:endo e o boala rea si se poate agrava in timp.Dar cu endometrioza te vom ajuta toate cu tot ce putem.Pentru inceput te rog sa rasfoesti toate linkurile de pe prima pagina.Ai informatii multe despre ce poti tu sa faci ca sa iti fie bine.Nu dispera ca nu esti singura iubita.

Romanitza[pup][pup] te inteleg sa stii[grup].Imi pare rau pt motanelul tau.[q]Si eu am unul si imi tremura inima ori de cate ori se cere afara.Dar incerc sa ma consolez ca ii ofer o viata buna,libera si multa dragoste.In rest cum vrea DD sa-i dea zile,ca fiecarei fiinte.Chiar face parte din fam.Mie mi-a murit un hamester cand eram copil si e oribil sa treci prin asta.Era batran?Incearca sa nu te mai gandesti mult te rog.BB simte orice simti si tu.Eu asa cred ca starile noastre ii influenteaza.Ai avut beta f mare.E un singur samburel sau inca nu stii ce ascunzi la burtica?Iti tin pumnii pentru maine sa ai o intalnire minunata cu BB prin intermediul ecografiei[pup][:)]

Madaaaaaaaaa[pup] ai auzit ce spune Ralu?Deci pana nu e rosu suntem pe baricade la facut galerie![pk]Eu te pastrez verde[:)]

PUP TOATE FETELE DRAGI!!![flo][grup]A venit Mosul si sa vedeti ca tot asa o sa tina pana mult dupa anul nou![:)]Ramanem la cap asta pana ne gravidim tate.[:D]

KISSES



[gravi]

my little sunshine

#232
romanitza

romanitza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 258 mesaje

Postat 18 decembrie 2008 - 00:31

Luci draga, nici nu iti inchipui ce mult ma bucur pentru tine si Ioana ca ati primit vestea asta minunata... O asteptam si pe Mada cat de curand si apoi vor urma si celelalte fete de aici[flo]

Imi pare bine ca ma intelegi, e foarte greu sa ai parte de o despartire neprevazuta... mai ales ca motanasul avea doar 3 ani si a fost unul din cei mai buni prieteni pe care i-am avut vreodata! Supararea mea e cu atat mai mare cu cat consider ca veterinarul la care l-am dus prima oara( pentru un consult) i-a facut ceva gresit si din cauza asta a murit... Acum e prea tarziu si imi pun intrebari: Daca nu il duceam acolo, daca nu il duceam atunci, etc... Regrete tarzii.... Hai ca nu va mai intristez si pe voi. Asa a fost sa fie!

O sa aflu maine ce se ascunde in burtica... Nu cred ca am gemeni (nici nu m-am gandit pana acum la asta)... [:D] Nu avem gemeni in familie... asa ca nu cred...

O sa va tin la curent cu noutatile, sper ca totul sa fie bine cu bb si sa realizez si eu in sfarsit, ca sunt insarcinata [olala]

[pup] toate fetele

#233
ralu_t

ralu_t

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.206 mesaje

Postat 18 decembrie 2008 - 00:54

puturoasele mele, va invit la capitol nou....stiu ca nu va mai indurati, dar poate am si eu mana buna capitolul asta, ma multumesc si cu o singura gravidutza [:D]





ralu-[mamica] de bebe albastru

tudor [:D][:D][:D] 15.05.2008


montaj tudor

i believe in miracles...povestea noastra [9cer]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -