Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

nasterea la crf 2


343 raspunsuri la acest subiect

#341
blue_karina

blue_karina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 158 mesaje

Postat 11 ianuarie 2010 - 18:55

Monush_82, nu exista cuvinte care sa-ti poata alina durerea acum... Regret nespus ce s-a intamplat. Dar nu dispera, pentru ca Dumnezeu randuieste lucrurile si precis vei mai ramane insarcinata, va veghea asupra voastra ingerasul vostru din ceruri...

Imi dau seama ca esti foarte traumatizata, dar cauta alinare la Dumnezeu, si nu-ti pierde speranta.

Si eu am fost pacienta dr. Mihalache in septembrie si stiu ca este un medic sufletist si constiincios.

Iti doresc curaj si putere de a merge mai departe impreuna cu sotul tau,si nu renunta la visul tau![pup]



Karina mami de [zana] Sofia Andreea si [zana] Eva Maria





bucati de fericire






Branica & Capsunica




si maine e o zi

#342
monush_82

monush_82
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 11 ianuarie 2010 - 20:53

Citat:
citat din mesajul lui blue_karina
Monush_82, nu exista cuvinte care sa-ti poata alina durerea acum... Regret nespus ce s-a intamplat. Dar nu dispera, pentru ca Dumnezeu randuieste lucrurile si precis vei mai ramane insarcinata, va veghea asupra voastra ingerasul vostru din ceruri...Imi dau seama ca esti foarte traumatizata, dar cauta alinare la Dumnezeu, si nu-ti pierde speranta.Si eu am fost pacienta dr. Mihalache in septembrie si stiu ca este un medic sufletist si constiincios.Iti doresc curaj si putere de a merge mai departe impreuna cu sotul tau,si nu renunta la visul tau![pup]Karina mami de [zana] Sofia Andreea si [zana] Eva Mariabucati de fericire Branica & Capsunicasi maine e o zi
Multumim pentru cuvintele de incurajare! Incercam sa nu ne pierdem speranta! Poate Dumnezeu ne va considera vrednici de un dar asa minunat. Desi sincer nu cred ca mai pot sa rezist unei astfel de lovituri, gandindu-ma in urma nu credeam vreodata ca atat eu cat si sotul meu vom avea atata putere. Si as fi vrut sa nu fie nevoie sa aflam vreodata.Nu putem niciodata sa stim ce ne asteapta in viata. Am invatat asta "in the hard way".In ceea ce o priveste pe dr. Mihalache, nu as avea ce sa-i reprosez. Atat ca medic cat si ca om. Cu mine s-a purtat incredibil. Imi amintesc cum i s-a luminat fata cand l-a vazut pe bebe la primul nostru ecograf la prima consultatie.Indiferent de ce medic as fi ales, tind sa cred ca viata ar fi avut acelasi curs crud.Inca o data multumesc pentru gandurile bune!Pupici pentru voi toate!Noapte buna!

#343
michisor

michisor

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 111 mesaje

Postat 10 septembrie 2010 - 17:24

a mai nascut cineva de curand la cf2? care mai sunt conditiile din spital? ce trebuie sa mai duci de acasa?


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -