Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (9)


224 raspunsuri la acest subiect

#211
doruletz

doruletz

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.979 mesaje

Postat 15 martie 2008 - 19:06

Scandinavii se intoarce

votat!



ce e bre cu toalele alea vchi la regine, ramasera si regii suedeji fara buget de zdrente? taman cand a venit maria sa base pe la ei? pai sa ia iecsemplu de la duda noastra si de la Maria sa motoreta











#212
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 15 martie 2008 - 19:32

Tot ce gasii despre vizita la nivel inalt fu despre cina oficiala, se pare ca fura totusi niste rochii "normale" [:D].



Insa am gasit un articol interesant: cum va arata Pamantul daca oamenii ar disparea dintr-o data...cel mai interesant mi s-a parut ca Turnul Eiffel ar mai "trai" 1000 de ani, iar dupa miliarde de ani singurele dovezi ale civilizatiei pamantene s-ar gasi pe...Luna: o masina, o camera TV si alte "relicve" [alcool][alcool].



Acu' chiar am fugit, spre pe maine sa va gasesc intr-o casutza noua, la "Scandinavii se intoarce!" da? [;)]





vorbe de copil...



Hobby





#213
Pegasis

Pegasis

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 540 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 00:50

Aaahhh, ce-mi faceti voi mie... [:D] Care esti ala de-mi dadu' de veste, ca m-a lasat memoria de tot... De cind n-am mai scris bagara si emoticoane noi la magazin [alcool]

Prea multe se intimplara in ultimele 6 luni de cind n-am mai apucat sa scriu, asa ca nu va plictisesc. To make a long story short: viata e de [consti] citeodata.

Votez cu 3 miini schimbarea [bis]. Promit sa-mi revin dupa summitul asta de mi-a mincat sufletu' [bang]

[pup] pe toti


"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume." (Enriyeu Castaldo)


#214
Rayuela

Rayuela

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 01:49

bre,voi vreti organizare de la mamarayu simbata seara?
Ati innebunit?
Asa ceva....[alcool]
Maine dimineata,pe la prinz..dupa ce-mi revin,ca sint suedeza in week end:)
Edit:va mai aduceti aminte de extrema?Annie extreme??Ce-o mai fi cu ea...era scandinava adevarata[hot]

#215
doruletz

doruletz

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.979 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 02:36

pegasis [cheers]

Ai dreptate, viata e asa cum zisesi, tocmai d'aia trebuie sa bem [alcool] Asa ca lasa summitu ala si vino sa ne plictisim acilea reciproc unii pe altii.

Io de ex. acu ma plictisesc cu un pahar de rosé (corsican) si ma uit la serbarea de 30 de ani de la moartea lui Cloclo. Stiti bre voi cine fu ala? Cica e cel care a compus originalul melodiei lu Sinatra, My Way. Se numeste "Comme d'habitude". Toti acilea stiau asta numai io nu, bine ca aflai, doamne ajuta. [alcool]

(Intradevar, confirm, My Way e e tot aia)



Cre' ca n-avem sanse de subiect nou deocamdata ca lu lilutza ii taiara danejii netu in seara asta.



Rayu, cum dam bre de itsme s-o aducem acilea ?









#216
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 13:26

'Neatza scandinavi!!!! Trezirea si la raport! [roker][pk][pahar][pahar][greutati][greutati][alcool][alcool]



Hai putina gimnastica si la treaba: [hop][greutati][bicla][bascket] [alcool][alcool]!!!



Putina veselie...:))





vorbe de copil...



Hobby





#217
lilanda

lilanda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.366 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 13:49

'Neatza [:D]

Care va sa zica tot pe-acilea sintem, nitel confuzi :-)) Pina se trezeste si mama rayu, ia s-apuc s-o salut calduros pe pegasa-summista (mai, da' tiu minte ca pe cind va apucarati voi de organizareaaia cei mai iubitii erau, hehehe, pe la capitolul 2) si sa va mai informez ca ccc cu extrema ma mai conversai doo vorbe la mine pe blog (cred ca tot pe helevetici este), iar itsme fu asta vara la Paris, Roma si Toscana [^]. Rayu sigur are adresa ei de mail, asa ca-i poate da de veste..poate si lui Ivan?? (googalii acuma dupa el si nu l-am mai vazut prestind pe la nicio bucatarie, ceea ce e putin ingrijorator).

doru, chiar vroiam sa te-ntreb, de ce-i spui bre Mariei, motoreta??

miha, ia sa urmaresti revista aia ca vaz ca promite sa ne spuna, in numarul viitor, ce-i soptii Base Madelenei, de-o facu sa riz-asa cu gura pin'la urechi!! Iar aseara sarbatorirati ceva anume?? (tin io bine minte ca acusica ar fi ziua ta, a lui bubu si a arboricai??

Io lipsesc nitel si va spui si unde merg, daca promiteti ca nu va rideti de mine, daaa?

Miine am o sedinta la ora 10 si urmeaza sa iau masina...asa c-acu ma duc in recunoastere in locul cu pricina, sa exersez niste parcari pe-acolo [:D]

Viu mai incolo...daaa? Va gasesc unde-am stabilit!!



PS Uite de-aia-mi place mie de scandinavi....cum isi vira necuratu' coada printre noi, cum ne erectam [:D]



"I am a deeply superficial person" - Andy Warhol

#218
Rayuela

Rayuela

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 13:59

quote:
Originally posted by lilanda





PS Uite de-aia-mi place mie de scandinavi....cum isi vira necuratu' coada printre noi, cum ne erectam [:D]








[}:)]Cu mine vorbeai?:))

Itsme a fost si in Argentina,umbla teleleu:))

Da conu NN o avea voie,s-a terminat cu interdictia?

In alta ordine...io m-am uitat la Eurovizionu suedez si cistiga madam Charlotte Perelli,cu o piesa a la Abba iaca aci

Deci ,ne mutam?Ati facut bagajele?[titanic]

#219
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 15:23

Noi am fost aseara la o seara romaneasca, am mancat sarmalutze cu mamaligutza, am baut tzuika fiarta [alcool] si am continuat cu Iorovisionul suedez.



Rayu, tie de care-ti placu mai mult? Mie de nordman [pk][pk]...seamana cu Cargo, nu vi se pare?



Lil' ai vazut The bucket list? Noi am vazut aseara jumate, dar a trebbuit sa venim acasa ccc ca copiii picau de somn. Dar e un film care merita vazut, o comedie simpatica dar si de suflet cumva!



Io promit sa nu rad! [^]





vorbe de copil...



Hobby





#220
lilanda

lilanda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.366 mesaje

Postat 16 martie 2008 - 15:53

Hai, mama rayu, hai, ca io am valiza lu' dede la picioare :-)

miha, nici macar n-am auzit de filmul ala, da' merci ca l-ai recomandat...(scrisei unde fusei, da' mai simpatic, asa [;)]).

Auziti, da' e vreun danez pe la Iurovizionu' ala?



"I am a deeply superficial person" - Andy Warhol


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -