Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 6 voturi

"Nora pentru mama"


778 raspunsuri la acest subiect

#11
elisa_75

elisa_75
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 24 martie 2007 - 04:24

Buna
Urmaresc si eu emisiunea de la inceput
Nu imi place ca soacra Mariea e o femee falsa ca si fiusu Ana-Maria e o dulce a intrat intr-o mina de vipera si sa creat tot scandalu,imi pare rau pt ea putea sa o aleaga un alt baiat
Razvan era tare indragostit si striga ca disperatu ca o vrea si deodata a plecat indragosteala e un foarte mare schimbator eri ii spunea Anei ca ori ce ar fi el va fi cu ea si azi surpriza de la inceput am vazut ca e fals una vb cu mamasa si alta vb cu Ana eu cred ca tot scortu a fost mamasa asa vad eu lucrurile poate gresesc
Eri si azi mi sa parut ca Cristi si Lacrimioara joaca teatru si tare nu se stie daca nu ei o sa cistige si Ruxana sa nu ramina pe linga si sa sufere in rest imi place emisiunea
Astept si parerile voastre

#12
capra cu trei iezi

capra cu trei iezi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 550 mesaje

Postat 24 martie 2007 - 15:23

inteleg sa nu va placa una sau alta dintre soacre sau fete, dar pana la urma este un concurs in care nu sunteti implicate personal ca sa folositi cuvinte asa dure ca vipera, femeie falsa, etc.
ref la razvan si ana: ana nu prea a dat semne ca-l place pe razvan, asa ca el nu prea a avut de ales.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

#13
elisa_75

elisa_75
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 24 martie 2007 - 16:09

Dar ce ai fi vrut sa se arunce ca Ruxana si sa ramina cu buza umflata fata a vazut ca mamasa nu o place de a facuto ciufulita,ne aranjata,cactus ne peptanat si a birfito in toate felurile
eu cred ca va fi salvata de public mie una imi place de ea eu tot asa asi fi procedat de geaba i-a trimis felurite surprize eu stiu ca ce spui trebuie si sa faci nu numai sa vb nu e un om stabil il dai cum bate vintu
A mai dat o duma Maria ca mai bine se potriveste cu Lacrimioara care eu nu vad ca sar potrivi si nu e prefacuta?este o soacra foarte rea pai da so fi potrivit ca Ana nu o fi stat cu ia la tigara in schimb Lacrima da,dupa mine cum am opservat sa nu fi venit la concurs Cristi sfatuit cu Lacrimioara sa cistige premiu cel mare.Oare cu sarutu din gradina cum o fi fost?Se vede de la o posta ca se iubesc si sa vedeti daca nu o sa fie asa o sa cistige premiu cel mare ca Cristi eri i-a zis lui Ruxana sti ca la urma mireasa trebuie sa il aleaga pe mire Deci?Lacrimioara vad ca tot e in topul Favoritelor

#14
capra cu trei iezi

capra cu trei iezi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 550 mesaje

Postat 24 martie 2007 - 21:57

elisa, eu nu am spus ca nu imi place ana, am spus doar ca nu da semne ca i-ar placea de razvan.
despre lacramioara - si eu cred ca mai tine la cristi, dar despre cristi nu stiu ce sa zic, mie mi s-a parut ca a spus cam vrute si nevrute referitor la relatia lui cu lacramioara. om vedea in seara asta cine o iesi.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

#15
elisa_75

elisa_75
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 25 martie 2007 - 02:45

a esit ana imi pare rau

#16
lulu_boches

lulu_boches

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.627 mesaje

Postat 25 martie 2007 - 09:49

Trist.A iesit Ana.Am sperat ca va fi salvata de public.Nu prea cred ca va fi ceva intre Lacramioara si Razvan, defapt si el a spus aseara.Totusi cica Ana ar fi povestit cu una din mame cum ca a venit la concurs ptr a demonstra unui tip(pe care ea il iubeste)ca o sa reuseasca sa ajunga sa cistige la casting si in casa isi va gasi si un partener.Acu nu mai stiu...Totusi pe Razvan l-am vazut cu 2 fete-cu mama lui vorbea ceva, cu Ana altceva-.Cit despre Lacrima si Cristi, chiar daca ei sustin ca s-au despartit de un an si jumatate si intre ei nu mai poate fi nimic, eu zic ca nu stii niciodata ce iti e scris(eu dupa o despartire de 2 ani,in care nici nu ne vorbeam[box], am ajuns sa avem 7 ani de casnicie[cina2], fara[box][;)]). Pe Ionut il vad cam smecheras.I-au cam ales pe baieti, mie mi se par de bani gata...Stie cineva, acum ca au ramas 5 "cupluri", ce vor face mai departe??
Liana&Luana

#17
diadaniela

diadaniela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.050 mesaje

Postat 25 martie 2007 - 12:24

si eu sunt curioasa ce va fi de acum.

ar fi frumos daca s-ar impaca Lacrima cu Cristi. sunt draguti amandoi. ea nu se potriveste cu Razvan deloc. cel putin asa cred eu.

cat despre Roxana...iac. v-am zis ce cred!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,



Dana

















#18
lulu_boches

lulu_boches

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.627 mesaje

Postat 25 martie 2007 - 19:23

Poate acum ca au ramas 5 "cupluri", miine de la 13.30, ne vor spune care sunt regulile concursului pe mai departe.Am inteles ca vor fi eliminate mamele+odraslele lor de catre nurori?Ca pina la urma fetele isi vor alege perechea si va ramine o fata?
Liana&Luana

#19
szaboali

szaboali

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.297 mesaje

Postat 28 martie 2007 - 14:11

Am mai urmarit si eu din cand in cand dar am renuntat. E o emisiune comerciala si probabil s-au dus acolo pentru bani. Mi se pare o mare aiureala iar "personajele" in cauza mi se par lipsite de orice simt al ratiunii. "Mamele" sunt ipocrite, "nurorile" lipsite de simtul realitatii iar "ginerii" nu gandesc decat pentru prezent... nemaipunand la socoteala faptul ca stau "dupa fusta mamei". Vai de cuplul astfel format ! Nu le dau nici o sansa !!! In mare ... cea mai mare tampenie la care am putut sa ma uit vreodata !



[mamica]ali si [copil] IARINA (16.02.2006)

filmulete si poze Iarina1, 2,3,4

[bis]Am implimit un anisor!!![bis]

INGERASUL NOSTRU montaj

Povestea nasterii Iarinei[copil]




#20
lulu_boches

lulu_boches

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.627 mesaje

Postat 29 martie 2007 - 11:22

Pe cine oare vor propune pentru eliminare simbata?Ce "cuplu" se va destrama?
Liana&Luana


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -