Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Melania T.

melania trump

131 raspunsuri la acest subiect

#11
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 21 ianuarie 2017 - 22:02

Arata.. impaiata, teapana, a zambit fortat si cu maxilarul inclestat. Era ingrozita de loc, de situatie, sa nu faca o greseala.

haina bleu a fost foarte Jackie O., a fost si un mesaj in sine.



#12
DarkBendis

DarkBendis

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.055 mesaje

Postat 21 ianuarie 2017 - 22:04

De aratat arata bine. Si stie sa si "poarte" hainele  - e fosta model/manechin, deci era de asteptat. Deci ca "prima doamna decorativa" merge. Dar cam atat.



#13
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 21 ianuarie 2017 - 23:52

Eu cred ca avut ceva lifting la fata, de ce are ochii asa de mici? Cred ca are si implanturi in obraji, botox of course, ca de aia nu are nici o expresie. E inalta si slaba, arata bine la corp si m-a impresionat cum a stat atita vreme pe tocurile alea imense. Cam cu asta m-a impresionat  [:)] . O poza cu ea tinara si acuma. 

Miniaturi atasate

  • image.jpeg


#14
DarkBendis

DarkBendis

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.055 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 00:14

Comparand cele doua poze, la prima vedere mi se pare ca nasul e "lucrat", de asemenea si-a facut blefaroplastie, botox, posibil si un lifting la fata. Ea sa fie sanatoasa! Oricum treaba ei e sa "smile and look pretty", ma indoiesc ca i se va da vreun alt rol - si ma indoiesc ca si-ar dori ea vreun alt rol.



#15
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 00:56

Eu cred că se va implica in tot felul de campanii umanitare, strângeri de fonduri, acțiuni de genul, așa își prezintă și CV ul. Mi se pare frumușică, pentru cei 46 de ani, ajutata puțin de intervenții, dar cred că are și gene de slabă și frumoasă. 



#16
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 00:57

Doar că ochii sunt prea micșorați, probabil ceva injectat in obraji :)) arată ori ca o mioapa , ori că evil woman :)



#17
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 04:44

Vai ce urata era tanara si naturala ...acum arata mult mai bine, mult mai glamorous.

 

Este o femeie frumoasa, arata bine la varsta ei si macar acum, ca prima doamna, are ocazia sa isi puna in evidenta experienta din lumea modei.

 

Mie mi-au placut ambele tinute ..dar ma uitam asa ce diferenta intre ei. Trump parca era taica-sau ... ma uitam la Trump si Pence si aratau amandoi la fel, adica isi aratau varsta. Si apoi ma uitam la neveste si Madam Pence arata ca o bunica pe langa Melania.

 

Cat despre care este rolul ei ... pai in principal, nici unul, in afara sa dea bine in poze. Daca o vrea, se va implica in ceva programe, daca nu, nu ... pana una alta, inteleg ca nu se muta la Casa Alba din cauza scolii copilului.



#18
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 05:06

Vai ce urata era tanara si naturala ...acum arata mult mai bine, mult mai glamorous.

 

Este o femeie frumoasa, arata bine la varsta ei si macar acum, ca prima doamna, are ocazia sa isi puna in evidenta experienta din lumea modei.

 

Mie mi-au placut ambele tinute ..dar ma uitam asa ce diferenta intre ei. Trump parca era taica-sau ... ma uitam la Trump si Pence si aratau amandoi la fel, adica isi aratau varsta. Si apoi ma uitam la neveste si Madam Pence arata ca o bunica pe langa Melania.

 

Cat despre care este rolul ei ... pai in principal, nici unul, in afara sa dea bine in poze. Daca o vrea, se va implica in ceva programe, daca nu, nu ... pana una alta, inteleg ca nu se muta la Casa Alba din cauza scolii copilului.

adica chiar nu isi muta copilul?  asta e exemplul pe care il ofera ? 



#19
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 06:44

Nu muta copilul...costa security cu NYPD un milion de dolari pe zi. Repet, pe zi!

Asta din buzunarul nostru. 



#20
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 06:50

Ca sa fiu la subiect: este o evidentă transformare între Melania din Slovenia și Melania din NYC. Își spun cuvântul multiplele intervenții "plastice"...da, nu arată rău...arată bine însă asta este unicul ei rol. Pâinea și cuțitul se datorează unui corp frumos bine întreținut și o lipsa totala de opinie personală...in nici un caz nu s-a căsătorit cu ea pentru un intelect sclipitor!!! Mie sincer, mi-e mila de ea...toată lumea este atintita asupra ei. Ambalajul este foarte bine pus la punct dar are niște etape de depășit care nu cred ca ii stau in putere. Trebuie sa fie cumplit pentru ea poziția. Nu-i suficient sa fii frumoasa: trebuie sa faci Conversație, sa fii la curent cu evenimente, sa știi cum sa întreții oaspeți internaționali, sa faci fata la conferințe de presa, la evenimente.





Etichetat si cu melania, trump

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -