Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 2 voturi

Terapia cu ingeri


31 raspunsuri la acest subiect

#11
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 16 iulie 2016 - 18:39

Pai a declarat c a a si slabit cu ajutorul  acestei terapii! 

Acu eu nu prea cred in astea...de fapt deloc.

Am mai zis ca eu am credința mea ...in modul meu, nu ma intretin cu terapii  [biz]

 

Slabesti prin regim si miscare in ritm sustinut, deci, cu vointa, nu cu terapie a ingerilor. Probabil ca ei i-a fost mai la indemana sa creada in terapia cu ingeri, decat in propria sa forta interioara.



#12
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 08:54

Uite, fairyologist. . :)) cum s-ar traduce asta??! fairyologist.com

#13
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 16:25

lasa, ca si monica pop spunea sus si tare ca a slabit rapid intr-o perioada scurta de timp, folosind nu' ce dieta-minune (post negru 9 zile, timp in care a baut doar apa si cafea)

ca sa se dovedeasca mai apoi ca avea cancer la colon, s-a operat si acesta a fost motivul slabirii rapide.

si despre rita s-a spus ca si-a pus inel gastric, n-a infirmat dar nici nu a confirmat acest zvon.



#14
dianama

dianama

    Membru senior

  • Banned
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.152 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 16:34

lasa, ca si monica pop spunea sus si tare ca a slabit rapid intr-o perioada scurta de timp, folosind nu' ce dieta-minune (post negru 9 zile, timp in care a baut doar apa si cafea) ca sa se dovedeasca mai apoi ca avea cancer la colon, s-a operat si acesta a fost motivul slabirii rapide. si despre rita s-a spus ca si-a pus inel gastric, n-a infirmat dar nici nu a confirmat acest zvon.

Parca ..ceva de genul am auzit si eu 

...

Mai da Rita a cam luat.o pe  aratura  rau ...ne.am cunoscut personal  ceva  vreme si era o pers  extrem de stabila.

 

Acu vad postarile ei pe fb ,ma cam lasa farà cuvinte 

 

 



#15
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 18:56

Vreau si eu un inger din asta sa slabesc. De gen masculin :))

#16
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 19:23

Vreau si eu un inger din asta sa slabesc. De gen masculin :))

[:-)))] [:-)))] esti si cu preferinte acum,daca te slabeste ,mai conteaza genu ' ?



#17
Glicina

Glicina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 516 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 19:26

Vreau si eu un inger din asta sa slabesc. De gen masculin :))

Michael :)))

 

La Rita Muresan n-a fost doar inger, a fost si putin bisturiu :)



#18
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 21:31

Si daca avea cancer de colon presupun ca s s descoperit in stadiu incipient, o asemenea slabire nu vine de la asta.


Cu ingerii e prima oara cand aud. Stau si ma mir de ce mai inventeaza oamenii pt a face bani. Astept un app religios si am vazut cam tot ce era de vazut cand e vorba de manipulare.

#19
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 22:05

Si daca avea cancer de colon presupun ca s s descoperit in stadiu incipient, o asemenea slabire nu vine de la asta. Cu ingerii e prima oara cand aud. Stau si ma mir de ce mai inventeaza oamenii pt a face bani. Astept un app religios si am vazut cam tot ce era de vazut cand e vorba de manipulare.

 

Xio, nu ma pricep prea mult la stadiile si particularitatile cancerului de colon, cert este ca in cazul monicai pop a recidivat recent si s-a operat din nou. A facut tratament si tot ce trebuia, dar se pare ca nu a fost suficient. Oricum, multi au spus inca de atunci ca are cancer, atat pentru slabirea alarmanta, cat si pentru rarirea dramatica a parului...fie au stiut, fie au intuit corect...avea aspectul unui om care se topeste pe picioare, cu o figura crispata, ingrijorata...

Cat despre rita muresan, pe langa terapia cu ingeri, e mare admiratoare si adepta a vraciului din columbia, imi scapa numele lui acum, cel care "opereaza" pe viu, fara anestezie, manusi sau instrumentar steril. A si fost acolo, si nu o singura data,daca am retinut eu corect...ma rog, fiecare e liber sa creada in ce si cine doreste...dar chestiile astea pe care le face sau sustine rita mi se par tare ciudate, iesite din comun sau sfera normalului...



#20
dianama

dianama

    Membru senior

  • Banned
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.152 mesaje

Postat 18 iulie 2016 - 22:28

Xio, nu ma pricep prea mult la stadiile si particularitatile cancerului de colon, cert este ca in cazul monicai pop a recidivat recent si s-a operat din nou. A facut tratament si tot ce trebuia, dar se pare ca nu a fost suficient. Oricum, multi au spus inca de atunci ca are cancer, atat pentru slabirea alarmanta, cat si pentru rarirea dramatica a parului...fie au stiut, fie au intuit corect...avea aspectul unui om care se topeste pe picioare, cu o figura crispata, ingrijorata... Cat despre rita muresan, pe langa terapia cu ingeri, e mare admiratoare si adepta a vraciului din columbia, imi scapa numele lui acum, cel care "opereaza" pe viu, fara anestezie, manusi sau instrumentar steril. A si fost acolo, si nu o singura data,daca am retinut eu corect...ma rog, fiecare e liber sa creada in ce si cine doreste...dar chestiile astea pe care le face sau sustine rita mi se par tare ciudate, iesite din comun sau sfera normalului...

Daaaa..tocmai de asta am spus !

E de nerecunoscut fata asta .

 

Despre Monica Pop in ultimii ani mi se parea  obosita mereu ,plus era mereu palida  asa ...oricum nu mi se parea ok.

Atat cat am putut sa o vad pe net. Ca in tara nu prea stam deloc la tv.




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -