Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Pene drepte, crete, ondulate, zburlite si jumulite


762 raspunsuri la acest subiect

#11
Ioana_Pos

Ioana_Pos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.083 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 09:44

Rufus, zi asa, e greu cu Costicii [:D]

#12
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 09:51

E faina diferenta asta de 9 ore :). Cand eu ma culc el e la conferinta, cand ma trezesc e el in pat sa se culce :). Am vb azi dimineata, se mutase intr-un hotel adevarat american :). Cu Inn la sfârșit, deci si numele il satisface :). A fost pana la granița mexicana dar n-a îndrăznit sa treaca, era deja întuneric. Daca apuca sa termine mai repede la ceva conferinta, vrea sa mearga pana in Tijuana. 

 

Silvia are ultimele 3 saptamani de scoala, clasa terminala. Au excursie cu corturile pe Fårö peste doua saptamani, au o masa dd pranz numai ei, clasa a 6-a, la scoala, mai festivă. Si pregătesc ce sa prezinte la scoala cand termina. Ei vor fi in focus, se primesc stipendium. Sunt in comitetul de părinți anul asta, trebuie sa ne mobilizam sa strângem bani sa luam ceva profesoarelor. 

 

La noi e soooooaaaaareeee si la 7.30 erau 19 grade! 

 

Fug, a fost fika :)



#13
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.703 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 10:34

Buna!

 

Intru si eu repede la capitolul nou, pan anu se umplu iar paginile si raman f, in urma cu noutatile.

 

Karina, imi pare tare rau de peirderea ta! Sincere condoleante si o imbratisare stransa! [grup].

 

Ella, superbe locurile pe unde v-ati plimbat! Multumim pt poze, mai clatim si noi ochii [:)]

 

Mihaela, ma bucur ca ai mama aproape, imi amintesc cate discutii ai avut cand a plecat la sora ta si tu o vroiai mai repede langa tine! Bine ca e sanatoasa si a ajuns cu bine. Sedere placuta si sa petreceti clipe de neuitat impreuna! 

 

Mianna, sa iti fie de bine vacanta! Frumoase poze, interesante locuri! Si "La multi ani!", ca parca esti si Elena, nu? 

 

Rufus, dar mai stai dom'le si pe acasa! [:D] Bravo voua ca va plimbati! Nu am mai citit in utlima vreme, cum mai e Tora? A ajuns la control ? (daca ai zis si nu am fost pe faza, scuze!)

 

viviana, ma bucur pt voi ca aveti sot/tata acasa!  Minunat cadoul pt Silvia. Sa va bucurati de fiecare zi impreuna! 

 

Silvia, multumesc din suflet pt vedere! La Tulcea am fost o singura data cand eram mica, in drum spre Sulina, intr-o tabara. De fapt am vazut doar portul. Sper sa ajung intr-o zi sa il vizitez pe indelete.  Multumesc! [pup]

 

Roxana, dar vad ca nu va plictisiti deloc. De unde sunt copiii veniti? Sunt de varsta lui Patrick? Bafta si la teza, totusi! 

 

 

Noi suntem bine, cam aglomerati, dar sanatosi si din fericire fara vesti /evenimente neplacute.  Copiii sunt putin stresati cu testarea de peste o saptamana, dar nu f, tare totusi. Sunt cu gandul la vacanta si fac de zor planuri pt ziua lor.  Ar pune ei ghiozdanele in cui , dar nu ii lasa muma'sa (o rea! auzi!?! sa faci teste in ziua cand invatatoarea e la cerc pedagogic si ei sunt acasa! Asa ceva ... mai bine se duceau la scoala! ) 

Bianca are sambata concurs cu trupa de majorete la Piatra, apoi peste o saptamana, pe 4, la Tg. Jiu. E cam departe, dar mergem sa experimenteze drum lung si oras strain.  Pe 1 iunie ne-am organizat toti din clasa si ducem copiii la un Activ Park langa oras, peste inca o saptamana au cei mici banchet de sfarsit de cl. a IV (nu ma intrebati ... avem in clasa ceva parinti cu multe idei si initiative ). 

 

Pe acasa, mai construim, mai plantam, mai facem cate una-alta. Dupa cum spun multi , la casa niciodata treaba nu e gata. Au inceput sa imi infloreasca trandafirii, copacii sunt plini de fructe (speram sa nu bata gheata) , am pus cateva rasaduri de rosii si ardei. 



#14
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:10

 

 

Roxana, dar vad ca nu va plictisiti deloc. De unde sunt copiii veniti? Sunt de varsta lui Patrick? Bafta si la teza, totusi! 

 

 

Noi suntem bine, cam aglomerati, dar sanatosi si din fericire fara vesti /evenimente neplacute.  Copiii sunt putin stresati cu testarea de peste o saptamana, dar nu f, tare totusi. Sunt cu gandul la vacanta si fac de zor planuri pt ziua lor.  Ar pune ei ghiozdanele in cui , dar nu ii lasa muma'sa (o rea! auzi!?! sa faci teste in ziua cand invatatoarea e la cerc pedagogic si ei sunt acasa! Asa ceva ... mai bine se duceau la scoala! ) 

Bianca are sambata concurs cu trupa de majorete la Piatra, apoi peste o saptamana, pe 4, la Tg. Jiu. E cam departe, dar mergem sa experimenteze drum lung si oras strain.  Pe 1 iunie ne-am organizat toti din clasa si ducem copiii la un Activ Park langa oras, peste inca o saptamana au cei mici banchet de sfarsit de cl. a IV (nu ma intrebati ... avem in clasa ceva parinti cu multe idei si initiative ). 

 

Pe acasa, mai construim, mai plantam, mai facem cate una-alta. Dupa cum spun multi , la casa niciodata treaba nu e gata. Au inceput sa imi infloreasca trandafirii, copacii sunt plini de fructe (speram sa nu bata gheata) , am pus cateva rasaduri de rosii si ardei. 

 

 

da, sunt de varsta lor. sunt din Spania, Irlanda si Finlanda. abia astept sa ii cunosc diseara.

nu te speria de "banchet", am avut si noi, a fost o iesire pe terasa la pizza si a venit un "entertainer" care le-a facut jocuri si karaoke. distractie [;)]. cel mai tare a fost plânsul dupa doamna,.,,,, :))))



#15
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.703 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:16

Roxana, distractie placuta cu noii prieteni! Eh, la noi deja s-a stabilit si va fi o iesire la restaurantul unei pensiuni fitzoase, cu meniu prestabilit, cu DJ, cu entertainer, cu fotograf ...  In plus, comitetul a decis ca e de dorit sa isi ia parintii frumos ramas bun de la doamna, asa ca musai macar un parinte de copil sa fie prezent la eveniment. Sa mai zic cat ma costa "dixtractzia" ?  [batcap]



#16
aminna

aminna

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.799 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:24

 

 

Mianna, sa iti fie de bine vacanta! Frumoase poze, interesante locuri! Si "La multi ani!", ca parca esti si Elena, nu? 

 

mersi mult! da, sunt si Elena!

 

si multumesc tituror de urari! [flo]  [floare3]  [flo]



#17
tora97

tora97

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 461 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:28

apropos de pene ondulate.. vineri teda a avut banketul:

 

Miniaturi atasate

  • Teda.jpg
  • teda banket2-1.jpg
  • teda banket.jpg


#18
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:42

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ce fataaaaaa!!!! ce rochieeeeee!!!! super frumoase!!!!

 

 

Laura, am inteles.... ce sa zic, dicstractie placuta [;)]



#19
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.703 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:45

Uau!! Absolut superba fata voastra, Tora!!  [il]



#20
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 11:55

"pe vremea mea" (ahahahhaahah [:D]) rochia de la balul de absolvire trebuia sa fie de la extrem de scurta inspre foarte scurta. dar ce imi place asta lungaaaaaa!!!!! arata super!




Panic Questions

  • Obezitate in sarcina

    Luciana96
    - mai 17 2024 14:51

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

Last Blogs

  • Ședință foto

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 13:14

  • ultima zi de sarcina

    Ralu31031992
    - Astăzi, 10:36

  • Prima vizita la medic

    AnaDemsa
    - Ieri, 20:34

  • Saptamana 36

    Pau26
    - Ieri, 17:53

  • VeÈ›i fi bunici!

    BeckyGaie
    - Ieri, 17:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -