Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Felix Baumgartner, iubitul Mihaelei Radulescu!? (VIDEO)

felix baumgartner mihaela radulescu iubit stire video interviu

175 raspunsuri la acest subiect

#81
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 14:47

N-am vazut emisiunea dar am citit asta:

http://www.cronicipe...-un-copil-gras/

 

Inca mai chicotesc :).

 

si eu :-)))



#82
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:00

io am crezut ca vrea sa vada daca e chiar faina....

 

la tavaleala mai strangea faina cu decolteul, aia mi s-a parut cam mult dar nu sa pic jos de pe scaun de indignare. 

 

mie nu tavalitul prin faina mi s-a parut nepotrivit, ci faptul ca a lins-o pe degete si pe umar pe tipa care se prezentase cu numarul de dans in faina. asta mi s-a parut un gest cu "conotatii sexuale", nu faptul ca nu mai stia cum sa-si scoata sanii in evidenta pe tot parcursul show-lui.



#83
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:02

mie nu tavalitul prin faina mi s-a parut nepotrivit, ci faptul ca a lins-o pe degete si pe umar pe tipa care se prezentase cu numarul de dans in faina. asta mi s-a parut un gest cu "conotatii sexuale", nu faptul ca nu mai stia cum sa-si scoata sanii in evidenta pe tot parcursul show-lui.

 

exact sanii aia bagati in ochii tuturor  ma oripileaza pe mine [:)]  . de parca ea a  descoperit   silicoane!

 

din acest motiv a aparut si comparatia cu dragusanca, o alta care se da "modela" si culmea e ca multa lume o crede.  [clo]  voi nu ati observat cata minciuna si prostitutie se practica pe la televizor!?

 

acum sa nu ziceti ca sunt geloasa , ca sani  poate avea oricine care trece pe la doctor ( se face si pe barter adica nici macar nu platesti )   minte nu.    dar  daca si vorbesti pe nas si scrii vreo cateva carti esti si diva!   si  un exemplu pentru alte tinere. asta ma scoate pe mine din sarite, de fapt si de drept.

 

apropo cine a citit vreo carte scrisa de ea? 



#84
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:05

stia ca e faina, dar a tinut musai sa iasa in evidenta.

pentru ca inainte sa intre concurenta, cineva s-a ocupat cu imprastiatul fainii pe jos. asa ca puteau juratii sa vada sau sa intrebe direct ce este acel praf alb.

dar nah...



#85
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:07

[:-)))]

 

 

" Doamna Mihaela, sunt un copil gras.

 

Săptămâna trecută eram un copil slab. La fel voi fi, probabil, şi peste 2 săptămâni.
Ştiţi cum suntem noi, preadolescenţii: azi eşti mic şi gras , mâine creşti 20 de centimetri şi slăbeşti 10 kilograme!
Trebuie să va amintiţi şi dumneavoastră perioada aceea.
Chiar dacă au trecut 50-60 de ani.

Profesorul de mate, pe care îl respect, mi-a zis că o să slăbesc imediat. Asta după ce doi colegi care au văzut emisiunea dumneavoastră au făcut azi mişto de mine.
Mi-au zis ca am cinci kilograme în plus şi că sunt plină de nesimţire, că ar trebui să slăbesc.
Eu, pînă azi dimineaţă, nici nu ştiam că sunt grasă.

Bunica mea vă respectă şi vă iubeşte enorm, vă ştie de când era mică.
Mi-a luat o ora să o conving că dumneavoastră sunteţi la televizor la emisiunea aceea cu Bartoş.
Întâi a zis că doamna Mihaela nu arată aşa: că ea are ochii mai jos şi de altă culoare , bărbia mai ascuţită şi nu luceşte că plasticul, şoldurile mai mari şi egale şi pieptul fară baloane.
Şi că doamna Mihaela nu are cum să semene, niciodată, atât de bine cu unchiul Nelu.
Pînă nu v-a văzut numele scris nu a crezut că sunteţi dumneavoastră.

Tocmai când m-a crezut v-a văzut sărutandu-l pe gură pe băiatul acela .
Cică doamna Mihaela nu ar face niciodată aşa ceva, că poate e Bianca Drăguşanu sau “vreo căţea disperată după atenţie”, gen Daniela Crudu.
I-am spus să vorbească frumos, pentru că eu vă respect. Va respect pentru tot ce aţi făcut în viaţă.
Nu îmi amintesc acum ce aţi făcut în viaţă. Totuşi, va respect.

Băiatul acela pe care l-aţi sărutat s-a despărţit de prietena lui. Ea i-a dat papucii şi i-a zis că nu poate să îl sărute pe aceeaşi gură pe care l-a sărutat Cher.
Cred că este răutăcioasă.2470_700x-300x276.jpg

Dacă stă două zile cu buzele în spirt îi trece fără probleme.
Cred că la fel a păţit şi Dani de la emisiunea cu Răzvan, că de când l-aţi sărutat nu se mai apropie nimeni de el.

Chiar eram curioasă: domnul Felix ce zice de asta? Dacă a văzut imaginile nu vă văd prea bine.
Dacă vă goneşte de acasă şi aveţi nevoie de o locuinţă vă primesc în camera mea.
Numai că avem două probleme, sper să nu va deranjeze prea tare: eu am cinci kilograme în plus, sora mea vreo trei sute de grame,  iar fratele meu două kilograme. În totalarrow-10x10.png şapte kilograme trei sute.
Dacă vă deranjează, mă pot muta eu în camera alor mei.

Mai trebuie să îmi promiteţi ceva: că nu îl sărutaţi pe fratele meu!
Şi că nu o lingeţi pe mână şi pe umăr pe verişoara mea când ne face gogoşi.
E blondă, are 20 de ani şi, uneori, se murdăreşte peste tot de făină.
Dacă aţi linge-o pe umăr şi i-aţi bagă mâna în gură, aşa cum ati facut in emisiune, ne-am cam speria toţi din casă.
Doamna Mihaela, vă  rugăm mult, mult de tot, să  nu ne lingeţi verişoara!
Mama, când l-a prins pe fratele meu de 18 ani că se uita la filme cu faze din astea l-a închis în cameră 3 zile.

Doamna Mihaela, pot să va zic Buni?
Iau tăcerea ca pe un da.
Buni, nu e frumos să faceţi lucrurile astea la televizor, pentru că noi, cei tineri, o să credem că aşa vom reuşi în viaţă.
O să credem că trebuie să avem 4-5 soţi, să jignim si sa traumatizăm copii, să lingem femei la televizor . Iar la bătrâneţe să sărutăm adolescenţi.
Sunt un copil gras, dar premiant şi bine crescut. Nu vreau să văd aşa ceva la televizor.
De la mine aveţi un NU.

Doamna Mihaela, Buni, sunt un copil gras. Dar mie îmi trece."

 

 

 

http://www.cronicipe...-un-copil-gras/



#86
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:09

 voi nu ati observat cata minciuna si prostitutie se practica pe la televizor!?

 

Cum naiba sa se practice prostitutie la un televizor?  Adica intretine relatii sexuale pe bani la TV in direct? 



#87
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:13

[:-)))]

 

 

" Doamna Mihaela, sunt un copil gras.

 

Săptămâna trecută eram un copil slab. La fel voi fi, probabil, şi peste 2 săptămâni.
Ştiţi cum suntem noi, preadolescenţii: azi eşti mic şi gras , mâine creşti 20 de centimetri şi slăbeşti 10 kilograme!
Trebuie să va amintiţi şi dumneavoastră perioada aceea.
Chiar dacă au trecut 50-60 de ani.

Profesorul de mate, pe care îl respect, mi-a zis că o să slăbesc imediat. Asta după ce doi colegi care au văzut emisiunea dumneavoastră au făcut azi mişto de mine.
Mi-au zis ca am cinci kilograme în plus şi că sunt plină de nesimţire, că ar trebui să slăbesc.
Eu, pînă azi dimineaţă, nici nu ştiam că sunt grasă.

Bunica mea vă respectă şi vă iubeşte enorm, vă ştie de când era mică.
Mi-a luat o ora să o conving că dumneavoastră sunteţi la televizor la emisiunea aceea cu Bartoş.
Întâi a zis că doamna Mihaela nu arată aşa: că ea are ochii mai jos şi de altă culoare , bărbia mai ascuţită şi nu luceşte că plasticul, şoldurile mai mari şi egale şi pieptul fară baloane.
Şi că doamna Mihaela nu are cum să semene, niciodată, atât de bine cu unchiul Nelu.
Pînă nu v-a văzut numele scris nu a crezut că sunteţi dumneavoastră.

Tocmai când m-a crezut v-a văzut sărutandu-l pe gură pe băiatul acela .
Cică doamna Mihaela nu ar face niciodată aşa ceva, că poate e Bianca Drăguşanu sau “vreo căţea disperată după atenţie”, gen Daniela Crudu.
I-am spus să vorbească frumos, pentru că eu vă respect. Va respect pentru tot ce aţi făcut în viaţă.
Nu îmi amintesc acum ce aţi făcut în viaţă. Totuşi, va respect.

Băiatul acela pe care l-aţi sărutat s-a despărţit de prietena lui. Ea i-a dat papucii şi i-a zis că nu poate să îl sărute pe aceeaşi gură pe care l-a sărutat Cher.
Cred că este răutăcioasă.2470_700x-300x276.jpg

Dacă stă două zile cu buzele în spirt îi trece fără probleme.
Cred că la fel a păţit şi Dani de la emisiunea cu Răzvan, că de când l-aţi sărutat nu se mai apropie nimeni de el.

Chiar eram curioasă: domnul Felix ce zice de asta? Dacă a văzut imaginile nu vă văd prea bine.
Dacă vă goneşte de acasă şi aveţi nevoie de o locuinţă vă primesc în camera mea.
Numai că avem două probleme, sper să nu va deranjeze prea tare: eu am cinci kilograme în plus, sora mea vreo trei sute de grame,  iar fratele meu două kilograme. În totalarrow-10x10.png şapte kilograme trei sute.
Dacă vă deranjează, mă pot muta eu în camera alor mei.

Mai trebuie să îmi promiteţi ceva: că nu îl sărutaţi pe fratele meu!
Şi că nu o lingeţi pe mână şi pe umăr pe verişoara mea când ne face gogoşi.
E blondă, are 20 de ani şi, uneori, se murdăreşte peste tot de făină.
Dacă aţi linge-o pe umăr şi i-aţi bagă mâna în gură, aşa cum ati facut in emisiune, ne-am cam speria toţi din casă.
Doamna Mihaela, vă  rugăm mult, mult de tot, să  nu ne lingeţi verişoara!
Mama, când l-a prins pe fratele meu de 18 ani că se uita la filme cu faze din astea l-a închis în cameră 3 zile.

Doamna Mihaela, pot să va zic Buni?
Iau tăcerea ca pe un da.
Buni, nu e frumos să faceţi lucrurile astea la televizor, pentru că noi, cei tineri, o să credem că aşa vom reuşi în viaţă.
O să credem că trebuie să avem 4-5 soţi, să jignim si sa traumatizăm copii, să lingem femei la televizor . Iar la bătrâneţe să sărutăm adolescenţi.
Sunt un copil gras, dar premiant şi bine crescut. Nu vreau să văd aşa ceva la televizor.
De la mine aveţi un NU.

Doamna Mihaela, Buni, sunt un copil gras. Dar mie îmi trece."

 

 

 

http://www.cronicipe...-un-copil-gras/

Un text de doi bani.... fara suparare. Valoare zero... cuvinte aruncate tendentios fara noima... M. Radulescu are 45 de ani e mai tanara decat mine nu 50-60, nu sunt eu bunic daramite ea....desi eu am un copil major.

 

 

Aiurea texte  scrise fly-flew...



#88
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.664 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:13

 

apropo cine a citit vreo carte scrisa de ea? 

Nu stiu, nimeni dintre cunoscutii mei. dar pe o librarie online mare de unde iau iau carti e in top10 carti vandute in 2014, alatuti de "Fluturi' si "Adulter" (alte 2 capodopere  ....   din auzite, ca nici pe alea nu le-am citit) . 



#89
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:18

O fi textul de doi lei, dar e amuzant.  Eu si acum rad.  [:p]

 

 

Cert este ca unora le place, altora nu. Eu fac parte din a doua categorie, desi pana sa inceapa sa se dea in stamba prin presa, in urma cu ceva ani, imi placea de ea. Acum, e doar penibila si plastificata.



#90
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 18 martie 2015 - 15:21

si mie mi se pare un text de doi bani ca multele de circula pe net astazi. Asta nu e critica finutza si dovedeste fix cata minte are autorul oricare ar fi el





Etichetat si cu felix baumgartner, mihaela radulescu, iubit, stire, video, interviu

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -