Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghiocei de martie 2014 - Cap 37


844 raspunsuri la acest subiect

#401
easytry

easytry

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.964 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:13

baby, cumpara-ti salam feliat:)

....si copil carat si carut care zboara :)))



#402
Sim_agn

Sim_agn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.567 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:18

Buna fetelor ,

Mi-a fost dor de voi !!!

Am citit o zi jumate , sper totul bine ?
Am ajuns la părinți !!! Yupyyy
De cand am ajuns pe bune scrie Cash piont :((( nasol , nici nu am ajuns bine am cerere de împrumutat bani pentru cumpărat motocicleta si unde am si dat bani de plătit trei rate ca altfel pierdea casa si noci macar nu mi-a mulțumit :(((

#403
easytry

easytry

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.964 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:26

Sim...nu pot sa cred ca tu chiar nu stii sa spui NU.....nu pot sa cred....cum sa isi ia motocicleta pe banii tai? sa astepte pana strange si atunci isi ia motocicleta..

 

Ce facea cel cu casa daca tu nu te gandeai sa vii? Cum de ajung oamenii astia la tine? Ai tai colecteaza astfel de cererri? bine, e clar ca te cunosc - sunt rude, prieteni, etc...dar dupa ce trec cele 3 luni,trebuie sa le platesti si restul ratelor?!?



#404
BujorAlb

BujorAlb

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.964 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:27

Sim, mai zi si nu.

#405
easytry

easytry

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.964 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:31

Recunosc ca nu imi place sa imprumut bani (nici sa iau cu imprumut, nici sa dau cu imprumut)...O colega mi-a cerut odata cu imprumut si nu am putut sa o refuz, dar ea toata luna fuma, se distra, eu trebuia sa fac sacrificii... Cand mi i-a dat inapoi nu a multumit, nu a respectat termenul (la salariu), s-a comportat de parca eu ceream bani de la ea, nu ea avea sa imi inapoieze o datorie...A doua oara cand mi-a cerut din nou, suma dubla de data asta, i-am spus ca imi pare rau dar am avut niste probleme si nu am sa pot sa ii dau.

 

Probabil ca pare zgarcenie, dar cand eu fac niste eforturi si celalalt huzureste, eu cu bani in buzunar, el cu bani din imprumut, ma enervez groaznic...



#406
babyboom76

babyboom76

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.190 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:34

Nici eu nu stiu sa zic nu.

In alta ordine de idei, oare o sa-mi mai pice vreodata bine o mancare? Eu incerc sa mananc, aris urla din toti bojocii si ma mai doare si capul. Ca nu era de ajuns mana. I-am dat un biscuite. A dat cu el de pamant. Tot ce nu-i de mancare baga in gura

#407
easytry

easytry

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.964 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:34

Sim, inventeaza un proiect -  imi iau/ fac casa, masina, vapor, sau un preieten a avut o mare nevoie si l-am ajutat iar acum nici eu nu mai am....Gradinita costa enorm in NOR, dau 3/4 din salariu...Oamenii pe care ii imprumuti ti-i si inapoiaza?



#408
easytry

easytry

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.964 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:39

Nici eu nu stiu sa zic nu.

In alta ordine de idei, oare o sa-mi mai pice vreodata bine o mancare? Eu incerc sa mananc, aris urla din toti bojocii si ma mai doare si capul. Ca nu era de ajuns mana. I-am dat un biscuite. A dat cu el de pamant. Tot ce nu-i de mancare baga in gura

..Babe (y) .. esti un monument si Aris ar trebui sa aiba mare grija de tine cand se va face mare.... By the way, eu vreau sa aud cand te apuci sa ii cauti si lui Aris un tata responsabil....adica: tu cand pleci odata la agatat ...(si hanky panky).?! ajunge cu atata viata monahala.....



#409
babyboom76

babyboom76

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.190 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:45

..Babe (y) .. esti un monument si Aris ar trebui sa aiba mare grija de tine cand se va face mare.... By the way, eu vreau sa aud cand te apuci sa ii cauti si lui Aris un tata responsabil....adica: tu cand pleci odata la agatat ...(si hanky panky).?! ajunge cu atata viata monahala.....


Cand ajung in cluj. Promit :)))

#410
babyboom76

babyboom76

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.190 mesaje

Postat 22 octombrie 2014 - 12:51

Planul e urmatorul: dupa ce ma instalez (fiind cu fatada renovata), ma fac mumoasa (ma rog, cat imi permite mama natura :))))) , ma intolesc, las odorul cu o bona, imi iau o prietena la fel de pustnica si iesim in Ernesto. Ernesto e un club cu muzica retro, pe care-l frecventeaza si ungurul :D. S-ar putea sa asistam si la o criza de isterie, ceea ce mi-ar face ieseala la agatat si mai dulce


Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - Ieri, 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Pregatiri de Paste È™i emotii

    FloreClau
    - Astăzi, 00:57

  • Cu bune È™i rele

    Irina0820
    - Ieri, 09:41

  • Testul de toleranță la glucoză

    Ana1298
    - Ieri, 08:28

  • Sunt cursurile de puericultură importante?

    Ana1298
    - mai 01 2024 20:51

  • Bebe ajunge acasă

    Roxanesss
    - mai 01 2024 13:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -