Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


1167 raspunsuri la acest subiect

#251
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:42

De 2 sapt incearca sa ma convinga ca regina si familia regala sunt reptilieni si ca mananca un om pe an ca sa ramana oameni....nu stiu daca sa rad sau sa plang...

Adevarul e undeva la mijloc. Mananca doar juma' de om :))))

#252
andra13

andra13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.853 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:43

Tu chiar vrei sa te fure:p...o sa ii spun de ele si o sa ii zic ca le-am gasit eu singura...poate are efect de cimbru;)))

#253
andra13

andra13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.853 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:43

Adevarul e undeva la mijloc. Mananca doar juma' de om :))))

Sti ca nu mai dorm noaptea asta, nu?

#254
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:43

Si il prajesc bine înainte.

#255
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:46

Tu chiar vrei sa te fure:p...o sa ii spun de ele si o sa ii zic ca le-am gasit eu singura...poate are efect de cimbru;)))

Daca vrei iti trimit si comentariile pt fiecare carte in parte. Iti fac si caracterizarea personajelor. Sa vezi atunci cimbru

#256
andra13

andra13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.853 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:47

Daca vrei iti trimit si comentariile pt fiecare carte in parte. Iti fac si caracterizarea personajelor. Sa vezi atunci cimbru

Numa incet....nu rezist asa mult:))))

#257
Arrya

Arrya

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.836 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:48

Baby, nu stiu ce a fost cu tine in ultimul timp ca te-am vazut si mai retrasa decat erai tu de obicei si mai artagoasa, parca nu iti mai placea deloc ce se discuta pe aici, parca nu iti mai gaseai locul in comunitatea asta. Pacat, pt ca imi amintesc ca scriai cu umor, chiar daca te mai luai de oameni, o faceai intr-un mod mai amuzant.

 

Easy [flo2]

 

Legat de diversificare: fetelor care ati inceput de pe la 4l, cum mancau si mai ales, cat mancau ai vostri la 3 sapt de la diversificare? Al meu mi se pare ca mananca f putin, mai ales fructe. Poate il deranjeaza consistena, ca nu am razatoare de sticla si le dau pe razatoarea normala, sau faptul ca sunt crude si sunt mai acre? azi mi-a refuzat total o para, zemoasa si buna si i-am dat si bucata intreaga, mi-a aruncat-o cat colo. Legumele le-a mancat binisor, desi nu pun mult in bol, cred ca vreo 2 linguri de supa, cam asta ar fi cantitatea. Si le-a mancat mai bine direct din gol, cu gura, ca un catelus [fri]

 

Julia: pai pasat cu furculita mai e BLW? Si eu il las pe V sa ia cu mana mancare din bol (piureuri), dar nu consider ca fac BLW...dar eu nu am citit cartea.

 

Sunt ofticata ca nu mai apuc sa fac hunky cu sotul, azi am crezut ca am sanse, se culcase bubu la 22.00, dar s-a trezit instant si l-am readormit acum 15 min, cand m-am uitat la sot in camera, bec si tv stinse :( l-am ratat. Voi cand prindeti timp? Ziua nu mai doarme bb decat juma de ora si atunci mufat la san.

 

A incercat cineva mango la bb?


Editat de Arrya, 14 septembrie 2014 - 23:49 .


#258
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:48

Toate acestea fiind spuse, eu ce reptilianu' meu gatesc maine dimineață pt copil?

#259
aidaioana

aidaioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.192 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:49

Silvia Doamne ajuta sa treceti cu bine peste!

Julia evident ca nu suntem un popor de oameni bolnavi, slava domnului exista si oameni sanatosi, cum esti tu :) . Nici eu n-am nicio problema evidenta, dar probleme cu greutatea am avut de mic copil, mereu am fost grasulina(dar mancam cartofi prăjiți de cate ori mi-era pofta, deci zilnic) , am picioarele usor strambe(in X) din cauza neasimilarii calciului in copilărie (imi primeam in schimb portia zilnica de lapte cu cacao), probleme de digestie daca nu sunt atenta la ce mananc. Deci lucruri marunte. Le sunt recunoscătoare alor mei pt cum m-au crescut, au făcut ce-au crezut ei ca era mai bine, dar pe vremea aia nu aveau acces la informație cum avem noi. De ce sa nu profitam de asta? Nu o sa imi tin copilul la regim, se va bucura ca toti copiii de mâncare gustoasa, de ceva dulce, ii voi mai face si cate un moft, dar voi avea grija sa aiba o alimentație echilibrata. Nu cred ca asta il face un copil "chinuit" :D

#260
andra13

andra13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.853 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 23:53

Arrya, ce-i hunky si cu ce se mananca? :p...cred ca de vreo 3 sapt am spus "pas"...noaptea el e plecat, ziua Edy doarme cate 15 minute, iar Deas se tine tot dupa mine....mai fa cv daca poti..


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Plimbare ❤️

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 19:31

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -