Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

FIV cu dr. Dragos Albu 110

fiv medlife albu

412 raspunsuri la acest subiect

#81
mary80

mary80

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 21 aprilie 2014 - 20:24

Hristos a inviat!!!!!!!



#82
Adry9

Adry9

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 108 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 00:06

Paste fericit!!!

#83
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 06:42

Adevarat a Inviat!!!

Sa aveti o zi minunata dragi gagici!!!!

#84
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 07:56

Adevărat a Înviat!!   Sa nu auzim numai de bine,va pup  [flo2]   NicNic ce faci cum te simți,întrebare a prins burtica ta ceva volum,stiu ca esti destul de slabuta,se cunoaște ca esti însărcinată,felicitari pt 20 sapt!!!



#85
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 08:54

Andreutza sunt bine, multumesc frumos :)

Burtica se vede destul de binisor, si cred ca tocmai pt ca sunt slaba :))) zici ca am o mica minge sub haine :))) o sa fac o poza si o sa pun, da sa ma rog de al meu ca mie singura nu-mi prea iese :))) multumesc pt felicitari !!! Sa dea Dumnezeu sa ajungem cu bine la termen :) nici nu stiu cand au trecut! Dar abia astept urmatoarea marte si zic : hai ca mai e un pic :)))

Si tu nu mai ai mult si ar trebui sa incepi sa il simti pe bebe :)
Esti si tu deja ub trimestrul 2 :) mai ai ceva rau? GreatA? Eu mai am dar f rar :)))

Multi pupici !!!

#86
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 09:27

Mai am greturi,in special seara,dar nu zilnic,simt cand si cand balonase  in burtica ;) in greutate n.am mai luat,au fost 5 kg in perioada tratamentului si acum perioada de sarcina +4 care vad ca ma mentin,burtica mea e asa si asa pe rotund,dar ma latesc cred ca e fetița :)))  [il]



#87
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 10:33

Hehe :)

Sa stii ca eu am luat cam 5 de cand am ramas insarcinata. Si vreo 5 de la fiv-uri. Balonasele alea sunt de la bebel, ca asa am simtit si eu si inca le mai simt in afara de ghionturi. Cred ca e lichidul care se vantura cand se misca bebe. Sa stii va nu e musai sa fie fetita. Fina mea cu fetita e tot asa slaba si a avut burtica tuguiata, pe cand cele cu baietei sau cam latit. Acum, ce o vrea Dumnezeu, sanatos si la termen sa fie :)

#88
camcris

camcris

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.773 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 13:25

Hristos a inviat!!!!!!!

 

Buna fetelor

Va anunț ca am născut, avem un bebe băiețel, aproape de 3kg. sănătos mancacios, colicos iar eu sunt tare obosita, acesta a fost si motivul pentru care va scriu asa târziu.

Greu cu cezariana, dureri nu gluma si la stat ăștia te lasă sa induri ca, prea multe calmante nu fac bine.... dar este tare frumos sa fii mamica [olala]  alaptez la cerere si suntem pe regim supe la greu, fara legume si fructe.

Pup toate fetele si va doresc va aveți parte de tot ce este mai frumos si sa va realizați marea dorință.

[flor] [flor] [flor] [flor] [flor]



#89
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 13:49

Camcris multe multe felicitari si imbratisari pentru noul venit !!!!!

Si sa sarbatorim cum se cuvine!!!

[flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [balo]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [zana]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [acor]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]  [bum]



#90
ROXYC

ROXYC

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 14:00

Felicitari Camcris si bun venit micutului mancacios, sa fie sanatos si sa va umple viata de bucurii. [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]





Etichetat si cu fiv, medlife, albu

Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - Ieri, 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Perceperea miÈ™cărilor fetale

    Ana1298
    - Astăzi, 09:26

  • Ultimele zile cu burtica ❤️

    Ioone
    - Astăzi, 07:55

  • Pregatiri de Paste È™i emotii

    FloreClau
    - Astăzi, 00:57

  • Cu bune È™i rele

    Irina0820
    - Ieri, 09:41

  • Testul de toleranță la glucoză

    Ana1298
    - Ieri, 08:28

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -