Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

FIV cu dr. Dragos Albu 95

fiv medlife albu

283 raspunsuri la acest subiect

#271
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:19

Asa asa, invarte tu cutitul in rana cat mai adanc  [batcap]  [smulgpar]  [toanerele]  [mai]  [starwars]



#272
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:22

salutare fete zurlite cu balnite/catuse/freze  [:-)))] Pai eu cu sosetele mele (la punctie) una roz si una bleu am fost mic copil pe langa voi. Pot sa imi fac si eu o programare la freza, nu de alta dar am vrut sa vad cum ii sta cu codite impletite si acum vreu sa schimb lookul  [roscatavant]

rlk felicitariiiii !!! Sa ai o sarcina fara probleme si bebei cumintei care sa stea cat mai mult la caldurica.

in alta ordine de idei, ma trec si eu pe lista asteptam cm si nu mai apare. dupa aventura otomana sfarsita in mai e deja a 2-a oara cand face fitze si ajunge sa schimbe prefixul. acum nu stiu daca are rost sa il aglomerez pe doctoras sa arunce un ochi, imi e sa nu fie vreun chist, ca altceva nu e. 

pup fetele



#273
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:24

ah, nici nu  ma uit la placinta aia. si eu am inceput sa cresc exponential in greutate in ultimele 2 luni am luat cam 2-3 kg



#274
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:30

Qiao cred ca dr ne-a vazut prea silfide si o fi zis ca vrea sa ne vada mai pufoase. Si ce s-o fi gandit? I-a sa vad si eu niste rotunjimi pe langa catuse/bice/suvite  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Sa dea  [ruga]  [ruga]  [ruga] sa fie cu  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1] Qiao [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]



#275
loli1776

loli1776

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.202 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:31

Mama ,mama !! pai placinte mai trebuie sa vad ca si asa am mincat de n ori azi. Pai o fi de la stimulare NicNic dar aia s-a terminat [smulgpar] . Dar si de hitza-hitza mi-e mai pofta... [il] cu si fara catuse...numai sa nu rup patul conjugal daca mai cresc asa ca placinta lui Lavi



#276
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:38

loli pai nu te opri din  [sex]  [xinpat] ca nu se stie cum apare  [vrajitor]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]

gagici eu gata, am trecut la somn  [nani]  [nani]  [nani]  [nani]  [nani]  [nani]  [nani]

noapte buna si vise frumoase tuturor  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]



#277
loli1776

loli1776

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.202 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:38

 Qiao ai facut test sau simti ca nu e altceva? Si mie imi intirzie dar la mine asta e normalul 35 de zile poate mai mult.

Ma gindesc ca asa fac economie la ovule [:)] . Daca nu ovulez decit de 10 ori pe an in loc 12 in 2 ani mai string de-un FIV [batcap]  [batcap]



#278
loli1776

loli1776

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.202 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:43

Fete cucuiete va las si eu ma duc sa ma pregatesc de [xinpat]  [:-)))]  [:-)))] dupa ce  intii mai  [xdulci] ceva de incalzire [:)] . Pup pe toata lumea! Noapte buna si sa visati frumos!



#279
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 14 octombrie 2013 - 21:58

loli la mine coborase sub 28 lejer de cativa ani. din iunie e a 2-a oara cand sare parleazul. Nu e nimic, testat. s-a uitat sotul cam luuung la mine cand i-am zis ca cismigiul pute tot a gainat [soricel] si cum tocmai imi trasesem o masea in poze de 2 ori mi-a bagat cuiul. bine, am testat eu in z26 sa stiu ce fac cu dentistul, dqar daca era sa fie se vedea un 2 macar. prin z27-28 am avut niste simptome ca si cum ar vrea sa vina ... si cu asta basta. cum eu nu am indrept spre 20 ani, ci am sarit binisor de 40, gandurile ma duc, din pacate, spre altceva.

pup fetele si vise placute ... cu cine vreti voi [amoras]



#280
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 15 octombrie 2013 - 00:07

Aaaallloo,buna seara,nu Inchide.ti va rog,de obicei eu dau stingerea ca eu imi fac prezenta ultima . Rlk Doamne Ajuta,ti.am spus eu sunt 2 flacai,iar la Monica doua fetite cu fundite ;)  va doresc sa ajunge.ti cu bine sănătoase la termen.Eu am fost azi la control si nu mi.a găsit chisturi,insa mi.a facut o injectie in burtica  Decapeptyl Depot ( va spune ceva)? , acum mai am 3 zile de anticonceptionale si dupa așteptăm urâți,in funcție de când își fac prezenta a 18 zi facem ET ;) si binenteles am 2 saptamâni concediu ;) uraa. In legătura cu secretia mi.a dat trimitere la laborator sa fac analiza,mâine dimineața o execut si așteptăm rezultatul ...sa speram ca nu este ceva grav,insa dr mi.a recomandat si m.a avertizat hatza hatza doar cu prezervativ exact din acest motiv ca exista riscul de infectii ( mai ales la persoane sensibile,așa cum sunt eu)... Fetelor eu cred ca trompele au mare importantă si sa va spun ce a patit o amica de aici din Austria, a facut 5 Fiv si abea la a 5 s.a lăsat cu sarcina gemelara,avea amandoua trompele,dar cam înfundate ,pe parcurs a facut o laparoscopica si a executat o trompa,intr.un final doctorii au ajuns la concluzia ca trebuie sa i.o scoată si pe a doua deoarece avea o fisura care pe acolo își făcea apariția( in uter) nu's ce secretie care dauna embrionasilor transferati si de fiecare data ieșea negativ. In concluzie si pe mine m.a purificat in istoric cum au fost extirpate,de tot sau parțial ... Eu zic ca trebuie sa va Verificați trompele si sa vedeți ce si cum... Gata,am scris cam mult,va doresc vise umede si hatza hatza cu tot echipamentul...bice,catuse,...AAA,sa va imbracati frumos cu cel mai tare desou si porjartier va rog!!! Pe mâine. bussi [sex]  [pup]





Etichetat si cu fiv, medlife, albu

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -