Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Rahova sau apropiere (34)


201 raspunsuri la acest subiect

#31
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 17:57

multumim mire [pup]



monica

mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]

Prajituri si papa bun



#32
andreap

andreap

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 859 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 18:11

Aissa,esti nebuna soro?te-am molipsit si pe tine???[alcool]..da-i baiteie!Muta printesa singura in pat si....streseaza-l pe Toni cum l-am stresat eu pe Sebi[:I]

Violeta,la mariuca ioc greturi[:I]..de aceea m-am si facut de 85kg..Nu zic ca e bine sa ai,dar macar e un semn ca sarcina e acolo,Bb creste..zic si eu.ma agat de sperante pana il/o vad la eco sa stiu ca e OK

WE superb fetelor![pup]



Poze 2007

FILMULET

Andreea [gravi] si MARIUCA-7.11.2004

#33
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 18:18

Apai aia ar fi chiar minune la mine, mai ca as detrona pe Fecioara cu o sarcina. hahaha. Daca pana acum nu s-a intamplat de acum incolo...nu prea mai sper. Desi in sinea mea continui sa cred ca se poate dar nu stiu de ce Dumnezeu ne tot codim sa ne facem analize....

Si da, ma apuca periodic amocul asta, acum fiind inconjurata de gravidute (voi 2 aici, la serviciu 2...) ma ia un dor la inimaaaaaa [q] Oricum as da-o pt mine imposibilitatea asta de a fi gravida ramane un lucru pe care nu l-am facut in viata asta si nu sunt invatata cu infrangerile. Tot ce imi pun in cap de regula si primesc, chiar daca niciodata din prima. Asta insa se incapataneaza sa nu vina.[q]



[foto]

#34
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 18:42

cristina, nimik nu este imposibil, mai ales ca am inteles ca tu ai mai ramas, nu?

uite incearca sa intri la Fiv la subiectele de la asteptand un ingeras in viata noastra...sunt acolo fete minunate, fete cu "probleme" care se ajuta una pe alta cu informatii pretioase, merg in ungaria sa faca fiv,la sibiu, sunt dr buni...sunt convinsa ca ai sa reusesti...numai ca asta ar trebui sa devina una dintre prioritatile tale...multe dintre ele au reusit, sunt convinsa ca Dumnezeu este alaturi de tine.

eu la alex am ramas insarcinata din prima atunci cand mi-am propus atunci s-a intamplat...dar la ruxi(chiar ii povesteam andreeip) pe ym...dupa mult timp imi zice sotul meu...Doamne mai aveai putin si ma violai [:D][:D] aproape 1 an de zile am tot sperat si degeaba...cand mi-am luat gandul de la asta...atunci am ramas...cred ca eram prea obsedata de ideea asta...

[pup] si pe tine si pe Ale



monica

mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]

Prajituri si papa bun



#35
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 18:45

eee, desi nu spun citesc frecvent la aspirante, cel putin la fiv-uri si la unguroaice citesc mereu....dar ce folos. Pt ca sa ma arunc la un fiv ar trebui sa scap inatai de datorii si asta, daca nu castog la loto, nu se va intampla cat as mai fi fertila (teoretic)... Nu e de nasul nostru...



[foto]

#36
Dory232002

Dory232002

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.238 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 19:03

Monica, vorbesti cu atata pasiune despre [gravi], ca parca aud maine poimaine ca va inmultiti(ma refer la gravidute [:D]) pe aici, sanatate Ruxandrei.
Mirela, Andy ce mai face?, Cristina, dar Ale?

Dory & Alexa [zana]

#37
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 19:10

Ale iar nu a dormit (ieri am trezit-o la 7 jumate si a dormit la pranz 3 ore jumate) asa ca ne asteapta iar o seara de dans (si nu ma refer la Dansez pt tine...). Casa e cu susul in jos ca deh, locul napolitanelor e pe perna al merelor pe mocheta si al jucariilor in mijlocul casei...



[foto]

#38
Dory232002

Dory232002

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.238 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 19:53

Cristina, cunoastem, cunoastem [:D]

Dory & Alexa [zana]

#39
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 21:07

Bai dar e de groaza ca nu te mai intelegi cu ea. Pe la 5 o ia somnul, o turbeaza, dar daca as culca-o atunci am dansa toata noaptea. Acum si-a luat-o iar, eu am si un temperament energic si tip, ea la fel ca deh ma imita si e la noi un scandal de cred ca ne banuiesc vecinii astia de nebunie clar. Acum ne-am rugat de ea 2 ore sa iesim afara, nu a vrut neam. Ca acum sa spuna ca vrea afara, da-i ia haine si cand sa o imbrac s-a despuiat de pnataloni si chiloti si s-a asezat pe jos. Am vrut sa o luam sa o imbracam si a inceput sa se tavaleasca si sa tipe, i-am pus dresul la trapez, Tony o tinea de maini in aer si eu ma chinuiam sa ii pun picioarele in ciorapi. A venit si administratorul la usa si ne-a auzit urland una la alta. Pe bune ca nu stiu cum sa mai tratez independenta asta a ei, face numai ce vrea, nu intelege si nu se supune la nici o pedeapsa, daca ii zic ca o duc in dormitor, ca vine tiganu, ca orice o doare in spate, rade... Luasem un bat din ala de la balon si i-am zis ca asa un bat o sa ii aduca Mos Craciun in loc de brad si de cadouri ca nu e cuminte. Ea cica ce sa facem cu batul. Cand i-am zis ca sa ii dam bataie la fund ia batul si se atinge pe fund singura si cica "cum? asa?" Mi-e groaza de ce va pati la gradinita ca o sa si-o ia clar daca e tot asa. Sau poate asta o fi solutia sa o tempereze??

Ea e ok asa, daca ii canti in struna, daca o lasi sa faca ce vrea. Cum ii impui ceva contra vointei ei insa e razboi nu alta.



[foto]

#40
MIRCLAU

MIRCLAU

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 962 mesaje

Postat 26 octombrie 2007 - 23:05

waw CRISTINA credeam ca numai eu patesc asa ceva..ne ducem azi la un magazin si i-am cumparat tot ce a vrut el de acolo dar la iesire el tot mai vroia ceva si i-am spus ca ii ajunge,ce crezi,a inceput sa tipe si sa urle de se uita lumea la noi,l-am luat in brate si l-am dus la masina in urlete,acum e pedepsit si nu are voie desene....iar referitor la gradinita eu am ramas socata cand am vazut cum stau toti cuminti la masa si se joaca frumos...asa ca...cred ca asta e rasfat[bang][bang][bang]
DORY, andy e mai bine cu mucii in gura dar atat..ai luat-o pe alexa?
va pupic pe toate ma duc sa ma uit la televizor,o seara buna tuturor

ps: apropo sunt socata de fata lianei stanciu,poate a-ti aflat si voi......nu am cuvinte[q]



MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN


Panic Questions

  • Trombofilie

    Criss05
    - Ieri, 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

Last Blogs

  • Linistea dinaintea furtunii

    RoxiMada
    - Ieri, 21:32

  • Săptămâna 26

    lili.95
    - Ieri, 13:07

  • Vreme frumoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 12:40

  • Cumparaturi È™i curatenie

    FloreClau
    - Ieri, 11:44

  • Cum s-a schimbat corpul meu în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 08:05

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -