Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

E adevarat ce s-a intamplat ?


252 raspunsuri la acest subiect

#11
Natasa

Natasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.248 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 18:26

quote:
Originally posted by brazuca25

In tara asta si doctorii sunt nebuni, violatori si criminali!!! Un dr la spitalul de copii!! Este infiorator!

[baietel] 17+

http://pg.photos.yah...uca22/my_photos



Hai mai da-o incolo de treaba, chiar asa generalizam si jignim de dragul frazelor fara nici un sens? De doctorul ala englez care a omorit nu stiu cite zeci de pacienti ai auzit? Asta inseamna ca medicii englezi sint criminali? Documentarul despre un doctor american care isi omora pacientii batrini dupa ce ii convingea sa treaca averile pe numele lui l-ai vazut? CInd oare o sa ne obisnuim sa mai judecam oamenii pe categorii de culoarea pielii, meserie, accent, imbracaminte, mers, greutate etc? Ma enerveaza ingrozitor generalizarile de orice fel, despre oricine. Nebuni, hoti, criminali sint in orice categorie sociala, de unde pina unde "vai, e medic, nu se poate sa faca asa ceva, inseamna ca toti medicii sint periculosi". E om si nu meseria il face bun sau rau. Mi se face greata de cite ori aud chestii de genul "in tara asta..., toti romanii sint" etc

#12
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 18:33

Mda , nimic surpinzator ,generalizarile la ele acasa.


Acum eu stau si ma intreb cam ce anume cauta o fata de 18 ani acasa la un doctor.Schimbatul pansamentelor nu tine , ala se face in spital sau este facut acasa la pacient de obicei , si asta in timpul zilei , in nici un caz noaptea. Acum eu m-as intreba daca a violat-o sau nu .
mai trebuie sa si triem informatiile

#13
Elise

Elise

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.721 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 18:34

XIO, s-a violat singura si s-a aruncat singura pe geam dupa aia, ca sa compromita bietu' om nevinovat.

A, si sa nu uitam - a intrat la el in casa, noaptea, prin efractie... nu ca ar fi fost cumva invitata!

Elise & BBLisa

#14
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 18:36

E foarte interesant primul comentariu de pe forumul EvZ. Sper ca e o gluma...

#15
Luna1

Luna1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.135 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 18:38

Orice cauta la el acasa, cu voia sau fara voia ei, nu justifica faptul ca a aruncat-o pe geam. Ca o fi violat-o, ca o fi fost ea de acord sa intretina relatii sexuale nu avem de unde stii momentan insa aruncatul pe geam... Ca doar nu o sa spuneti ca s-a aruncat singura doar ca sa se razbune pe nenorocit. Sau?



poze



Alina [gravi]14 sapt +Cosmin 30 iulie 2001





#16
Idaira

Idaira

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.743 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 19:10

Din spusele sefului de clinica unde lucra individul,tatal lui fusese boxer,iar mama(ironie ?!)medic la Jilava,iar la testele psihiatrice si psihologice facute ar fi iesit bune (tare-as crede ca au fost superficiale,si ca la noi inca mai merge pe sintagma "o mina spala pe alta",mai ales in domeniul asta!).Vecinii spun ca avea o fire violenta,ca se certa des cu nevasta,care in urma cu citeva zile plecase de acasa cu cei doi copii.Poate,pe undeva mostenea tarele lui tat'su ?! Oricum,fapta lui n-are nici un fel de scuza.

#17
Ale2009

Ale2009

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 297 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 19:15

Io asist pentru a nu-stiu-cita-oara la dezinformarea mass media. Io cu urechile mele am auzit la TV ca cea aruncata pe geam era sotia, nicidecum vreo tinara terta parte la poveste.



Ma rog, altceva voiam sa zic, apropo de ce zise papadica, cu comentarul de pe forumu EVZ. In acelasi reportaj de la stiri, reporterii se dusesera sa ii mai intrebe pe vecini una alta si nici unul n-a vrut sa vorbeasca cu ei, de frica nebunului.



Deci din nefericire, e adevarat.




Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé | 2in1


#18
nusicasiely

nusicasiely

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 154 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 19:46

wow,ce stire.dar s-a dovedit violul pana la urma?
si,chiar,ea ce cauta acolo?
poate a aruncat-o nevasta doctorului.[:D]

nusica,mama lui ely


#19
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 20:15

Idaira , ce are daca tatal sau era boxer? Toti boxerii crezi ca au ajuns la meseria asta doar pt. ca isi iau familia la pumni acasa?


Elise , da , se poate , asa cum fetele de 14 ani spun ca au fost violate "cu salbaticie" de 7 baieti si batute , si cand colo se afla ca fata de 14 ani cu care plangeau toti facuse sex in grup cu aia si luase bataie de la altcineva.
Tu crezi imediat tot ce scrie in ziare sau se spune la stiri?
Daca da , probabil sunt mai multi doctori care au aruncat pe cineva pe geam , ca eu a auzit ca a aruncat un doctor o fata de la geamul salonului in care era ea internata si ca fata nu a fost violata, ca un doctor a aruncat o fata de la balcon de la el de acasa dupa ce a violat-o , si tot asa .

#20
giulia71

giulia71

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.182 mesaje

Postat 16 februarie 2007 - 20:43

Hai va rog io nu va aprindeti[;)]!
Eu am deschis subiectul asta pentru ca e vorba de un doctor care trateaza copii (ai nostri) si eram pur si simplu shocata.
Om vedea pana la urma cine si pe cine a aruncat de la geam, ok?


mami de Calin rasfatzat:)


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -