Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (91)


195 raspunsuri la acest subiect

#21
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 17:01

Aly felicitari pt cursul de dans, si noi am avut o tendinta de-a merge la un moment dat, dar am lasat totul balta. La noi Alin m-a tot batut la cap sa mergem, la un moment dat ne-am si interesat de locatii si pana la urma am renuntat. [gravi]30+ cu [fetita] Diana

#22
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 17:40

Gio, da' sa stii ca nu-s necajita...
Doar ca am o stare de aia nasoala, fara chef, cu plictiseala... ceva de genul asta... Cred ca din cauza vremii. La care se adauga stresul legat de fratele meu, care stres va lua sfarsit abia joi (pentru moment)...

Kitzy, saru'mana! Stiam eu ca esti fata de gasca... Deja o saptamana mi se pare mult. Imi sunt suficiente 3-4 zile. Tot ar fi ceva... Ma bate un gand, serios vorbind...

Krelia, Oana... voi cred ca sunteti acum la intrecere: care termina prima statuia... Si eu dupa voi... Doar ca eu am devenit nepasatoare si... am ramas la soclu numai [:D]

Aly, o dupa-amiaza placuta, daca n-ai si plecat!

Ralule!!! Si tu incepi statuia?


Foto Ralu


#23
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 17:49

Kitzy felicita-ma dupa ce anunt oficial ca ne-am inscris si am mers macar la o lectie [:D]. Cu al meu sotz nu se stie niciodata. Intelegerea a fost ca eu iau carnetul de sofer si el vine cu mine la curs de dans. Carnetul l-am luat (evident ca nu pentru el, dar...), insa la curs n-am mai ajuns. Eu vreau musai la Casa de Cultura a Studentilor, mi-e si mai aproape de casa, putem face o miscare in plus cand mergem/iesim de la curs, plus ca acolo am mai facut eu curs in 2003 cand l-am cunoscut pe sotz si mi-a placut tare. Sper ca sunt aceeasi antrenori. Noi suntem (din pacate) foarte statici, eu am munca de birou din aia 8 ore cu ochii in monitor, sotzul macar mai se plimba intre hoteluri, dar oricum, trebuie sa ne mobilizam cumva sa facem mai multa miscare si mie mi s-a parut cursul de dans o idee buna.

Boticule mersi, la fel si tie. Acuma plec spre casa. Am de calcat si sa termin gulasul pentru sotz.

[pup] la fete si o seara placuta!



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#24
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 18:11

Aly, ce misto ca aveti intentie de dans [;)]...eu cred ca si sa-l platesc pe al meu si nu va fi in veci de-acord...parca-l si aud "sa ma maimutzaresc eu acolo..no way" [:)].. Gio, am ajuns acasa la ora 9..la 8.30 am plecat de la munca..si azi sunt mai relaxata...adica far' de sefi [;)]...dreopt urmare, de vreo 2 ore stau si belesc ochii in nsite cataloage promotionale cu tot felul de prostii si prostioare, primite de la niste furnizori...buget sa ai ca altfel, ai de unde alege lucruri faine si interesante [:)]...chiar am gasit ceva care mi-a dat o idee de cadou pentru nasha [;)] botic, cred ca ne pui o banda de sosire, mie si oanei..si vezi care soseste prima...[:-)))]... kitzy, da-l tu incoace ca vaz eu cum il folosesc....il bag la congelator si-l iau mai incolo, ce crezi...ca nu se strica [:D]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#25
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 18:43

[:-)))] Kreliutz lasa ca ti-l dau proaspat cand ai nevoie, ca doar 2 ani de acuma incolo, il poti cere linistita. [gravi]30+ cu [fetita] Diana

#26
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 19:43

Unde ati plecat? Toata gasca s-a retras? [gravi]30+ cu[fetita] Diana AMR 10 saptamani!!!

#27
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 20:00

eu pe acasa. am avut treaba azi si nu am spalat nici vasele. asa ca m-am executat. dupa ce mi-am adus copilul de la gradi.
M-au sunat cei de la magazin, mi-a venit comanda la barele de inox, asa ca astept sa vina muncitorii sa le puna sus (maine, poimaine).

sunt putin necajita[q]. Nashul meu e diagnosticat cu cancer la colon din toamna lui 2006. a facut tot posibilul, acum cei din Cluj nu i-au dat nici o speranta. Inca nu-mi vine sa cred...dar tare se mai chinuie acum de un timp. suporta tot maigreu razele, e nervos, agitat.of...ce e si viatza asta!! gata, nu ma mai gandesc ca iar bocesc pe aici si nu mai sunt buna de nimic.

Kitzy ma bucur ca ai aparut, toata ziua esti la ai tai...fericit-o!!!

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#28
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 19 februarie 2008 - 20:06

Gio imi pare tare rau de nasul tau, ce sanse sunt sa se vindece? Bunicul meu a avut cancer la colon, e tare nasol.... Cum toata ziua sunt la ai mei? Ma duc doar o data sau de doua ori pe saptamana, stau o jumate de zi ( ca mai mult n-am rabdare) si vin acasa. [gravi]30+ cu[fetita] Diana AMR 10 saptamani!!!

#29
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 20 februarie 2008 - 00:48

offf, Gio, ce vesti proaste aduci si tu :(
poate, totusi, mai este pe undeva o speranta...
desi, cand e vorba de cancer... slabe sanse... Evident, cu exceptiile de rigoare... Poate e si el un caz fericit si se va face bine. Nu stiu ce sa-ti zic.
Acum 2 duminici am fost la inmormantarea tatalui unui prieten, bolnav de cancer la tiroida, descoperit anul trecut in iunie. In decembrie, ii mai dadusera vreo 4-5 luni si uite ca intr-o luna s-a dus... :(
Peste tot sunt bolnavi de cancer. Numai despre asta aud... :(

Mai vine cineva in seara asta pe aici?

Foto Ralu


#30
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 20 februarie 2008 - 00:52

sanse nu prea mai sunt. a facut tot ce s-a putut, chiar a cumparat un medicament miraculos, a dat mii de euro pe tratament, dar degeaba. daca descoperea medicamentul asta mai repede...inainte sa inceapa primele raze, erau mai mari sansele, dar asa....[q].
asta e viata, n-avem ce face.

si eu m-as duce zilnic, sau tot la 2 zile la ai mei, daca am fi in acelasi oras. dar asa...odata/luna. sau daca nu m-as duce eu, as trimite piticul macar, sa mai scap de el.
ce bine e de cele care au parintii aproape.
Chiar i-am propus lui Clau sa ne mutam in Alba, dar acolo el ar fi somer, sau ar avea lucrari in alte orase, ar fi plecat...si eu cu toate neamurile pe cap...nici asa nu vreau.

hai ca m-am aberat destul. ma bag si eu la [nani], profit ca a adormit piticul devreme.
[pup]

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -