Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (81)


204 raspunsuri la acest subiect

#41
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 12:22

Kitzy ma bucur ca te simti mai bine. Ceaiul daca e virtual, poate fi de oricare vrei tu [;)].


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#42
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 12:56

[hia]
eu pe acasa, vreau sa ma apuc de [curat] in camera lui marco. simt miros de praf de la atatea plushuri, si alte jucarii. asa ca spal perdea, jucarii, mocheta. si diseara mutam patutul la el in camera. sper sa si doarma acolo. caci de 9 luni e cu noi in dormitor.
Aly doamne ajuta sa gasesti ceva bun.
Kitzy ma bucur ca esti mai bine.spor la gasit sarafan potrivit pt. nunta.

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#43
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 13:06

Gio harnica ca-ntotdeauna [pup] Sa fie cu noroc si sa vrea sa doarma la el in camera. Imediat o intind si eu de acasa, sper sa nu ma duc degeaba si pe vremea asta nasoala. M-am echipat bine, sper sa nu-mi fie frig pe afara. [gravi] 13+ cu posibil [baietel]

#44
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 13:22

'Neata, fetelor! Vreti, cumva, un pic de ploaie? Ca imediat va trimit! Gratis![cool] Gio, tinem pumnii, sa-ti reuseasca treaba cu Marco! Vazut pozele... tot scumpel este[;)] Kitzy, incearca sa ai grija de tine cat mai mult, nu te juca. Iar in ceea ce-l priveste pe seful tau, ai putea sa ni-l mai imprumuti si noua din cand in cand...[^] Alinuta, ai ramas tu pe baricade sa dai cafeaua si ceiutul... Eu aseara n-am mai avut chef de nimic, din cauza ca Steaua a luat bataie...[V] Oana, Krelia, munciti? Ce mai faceti voi?[bis] Lore, [copil] David ce face?

#45
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 13:42

Gio harnicutza ca intotdeauna. Poate imi dai si mie o sugestie cum cureti jucariile de plus, am si eu o gramada, evident ca-s pline de praf, ma gandeam sa le bag la masina.
Mersi de urari, sper si eu sa gasesc ceva bun, sa dea DD sa gasesti si tu ceva bun, ca stiu ca si tu cauti.

Kitzy foarte frig nu mi s-a parut, insa ploua si e cah.

Ralu deocamdata pe baricade. Ploaie nu vrem ca avem si noi destula de dat, nu de luat. Macar pe sambata sper si eu la vreme buna (macar sa nu ploua, poate fi si innorat), ca am barbat acasa in sfarsit si sa-l pun la batut covoarele.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#46
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 15:44

Ralu iti imprumut seful meu daca vrei, dar sa mi-l dai inapoi [:D] Aly eu imi spal jucariile de plus in masina, dar vara, cand se usuca repede si dupa ce usuca le periez un pic ca ies cu blanita ciufulita si gata! Arata foarte bine dupa-aia. Afara de destul de racorica, acuma am ajuns acasa, bineinteles ca n-am gasit nimic de imbracat, de fapt am vazut ceva la Sora dar in vitrina ca era inchis [bang] ceva pantalon cu sacou, super faina combinatia si maine cred ca ma duc pana acolo sa o studiez mai indeaproape[:D] Si tot n-am venit cu mana goala, mi-am cumparat cartea mama si copilul sa ma documentez si eu pe cand apare bebe sa nu fiu ca picata din cer[:D] [gravi] 13+ cu posibil [baietel]

#47
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 16:41

aly eu acum numai le-am scuturat de praf si le-am tinut pe balcon la aer. Nu7 sunt murdare sa le bag in masina, si asa cum zicea si Kitzy, operatiunea asta se face vara, ca sa s eusuce bine.
Ralu nu vreau ploaie, am spalat si geamuri, asa ca nu...mi-a ajuns..si la ce noroi e pe ulita noastra...fara masina sau cizme de cauciuc nu putem iesi. sunt vreo 10 m neasfaltati, dar e groaznic.
Kitzy care Mama si copilul ai luat-o? cea de sotii Capraru?

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#48
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 16:53

Gio da, cea de sotii Capraru. Am vazut ceva si de Dr. Spock dar m-am interesat si pe alte forumuri si unele o laudau, altele nu si majoritatea ziceau ca mama si copilul e buna, nasa mea o are si a zis ca e ok, asa ca pe asta am luat-o si eu. O ai si tu? Ti-a folosit? [gravi] 13+ cu posibil [baietel]

#49
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 24 octombrie 2007 - 20:18

da Kitzy o am si eu, dar si pe cealalata mama si copilul de E. Fenwick. de fapt eu vroiam asta a lui capraru si nu stiam, am comandat-o de pe net asa ca m-am ales cu 2. Multe au laudat si cea a dr. Spock, eu nu am luat-o.
Am citit din ele cand eram [gravi]. dupa ce a venit marco nu am mai lecturat nimic, cel putin la inceput. pe urma mai rasfoiam asa, mai mult citea Clau si-mi zicea ce si cum.
de vreo 6 luni nici nu le-am deschis[bang]. sterg doar praful de pe ele si ma gandesc cati bani am aruncat...

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#50
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 25 octombrie 2007 - 00:09

quote:
Originally posted by Giova de vreo 6 luni nici nu le-am deschis[bang]. sterg doar praful de pe ele si ma gandesc cati bani am aruncat...
pai, Gio, le faci pachet si le trimiti la mine... poate asa ma pun si eu pe treaba. Le studiez, le utilizez si dupa aceea, cand vine fetita ta, le trimit inapoi...[;)] Daca pe Marco il tot astept de atata vreme, de cand imi tot promiti ca=l expediezi, poate macar cu astea ma aleg si eu[^] Kitzy, promit sa-ti returnez seful intact...[^] Va pregatesc o cafeluta si un ceiut pentru dimineata si ma duc in patut. E cam frigut in casa si mie inca nu mi-a trecut raceala... Noapte buna!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -