Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (80)


204 raspunsuri la acest subiect

#191
matgravidut

matgravidut

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 562 mesaje

Postat 19 octombrie 2007 - 23:18

Giova... uite si linkul: http://www.ohb.hu/eben/index.en.html Imi cer scuze.. sunt cam adormita. Acum o ora m-am intors de la masa de pranz. Am mancat ceva mancare tailandeza care de obicei ma pune rapid la somn. Hotelul este aproape de Ikea si costa 66 euro (cu mic dejun inclus) Vezi la descriere... Monica-Matz [gravi]25+ cu [fetita] Andreea Bianca

#192
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 21 octombrie 2007 - 17:13

nu e nimeni pe aici? [:D]
Va doresc o duminica frumoasa...si cu soare (ca aici e un frig de iti clantane dintii in gura[:I])



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

Wedding-videoclip


#193
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 21 octombrie 2007 - 17:56

Salutare! Eu-s undeva in afara Iasului si pot sa va spun ca ninge superrrrrrrr (desi e cam frig!)...
Va astept maine dimineata la cafeluta! Pupici!


Foto Ralu
"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."

#194
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 21 octombrie 2007 - 23:34

quote:
Originally posted by ralnied1
Salutare! Eu-s undeva in afara Iasului si pot sa va spun ca ninge superrrrrrrr (desi e cam frig!)...Va astept maine dimineata la cafeluta! Pupici!Foto Ralu"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."
...super Ralu [cool]...abia astept sa vad si eu prima zapada[*]De acum cald nu va mai fi, asa ca astept Craciunul[pegeam] si sarbatorile de iarna...abia astept mai ales ca am sa vin acasa intr-o vacanta de 2 saptamani [;)]O seara frumoasa...si ne vedem maine dimineata la cafea!

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#195
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 10:25

Neatza!
Haideti la o [cafea] fierbinte fierbinte. Si pe aici e cam frig, ieri a nins cu niste fulgi mari mari de tot, dar nu s-a depus nimic. Eu sper sa mai fie macar cateva zile de vreme mai acatari, sa apuc sa imi termin curatenia, cica sambata o sa am si eu barbat acasa sa ma ajute.

Sa aveti o saptamana frumoasa, fetelor!



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#196
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 11:26

Neata! Azi aveam intentia sa dau o fuga pana in oras inainte sa merg la lucru, dar nu ma simt bine, cred ca o sa raman acasa. [gravi] 13+ cu posibil [baietel]

#197
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 12:37

Neata si de la mine!
Aly, ce mi-ar fi placut si mie sa ninga...aici e frig si [pic]
...parca iti intra frigul direct in oase [q]...as prefera sa ninga!

Va doresc o saptamana frumoasa!



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

Wedding-videoclip


#198
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 13:08

'Neata!
Kitzy, ai mare grija de tine!
Oana, eu am fost vineri intr-un supermarket pe aici, la noi si deja erau la vanzare ornamente de Craciun, Mosi Craciuni, braduti artificiali... Mi-a dat o senzatie tare naspa chestia asta.
Alinuta, Gio, Krelia si cine mai vine pe aici... v-am pupat si va doresc o zi si o saptamana buna!


ps - La mine intra o colega in concediu de azi, asa ca voi avea iar o perioada cu multa, multa munca[bang]


Foto Ralu
"Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."

#199
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 13:17

quote:
Originally posted by ralnied1
[blue][b]'Neata!Kitzy, ai mare grija de tine!Oana, eu am fost vineri intr-un supermarket pe aici, la noi si deja erau la vanzare ornamente de Craciun, Mosi Craciuni, braduti artificiali... Mi-a dat o senzatie tare naspa chestia asta.
aici asa e din 1 octombrie [bang]e interesant...dar parca e prea devreme si Craciunul nu mai are farmecul lui daca vezi peste tot brazi impodobiti cu 2 luni inainte [xx(]dar asta e...n-ai ce sa-i faci "reclama e sufletul comertului" [V]iar de la 1 noiembrie orasul va fi impodobit de Craciun si vor da drumul la lumini [:I]...si mie mi se pare superrrr devreme!

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#200
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 13:32

Sa ma laud, ca azi am fost harnica si deja sunt gata cu rapoartele. [:D]
Aici inca n-am vazut ornamente de Craciun, nici brazi impodobiti, probabil prin noiembrie vor incepe. Luminile in oras, din cate stiu, se aprind la 1 decembrie.
Oana si la noi a inceput cu ploaie, care s-a transformat in lapovita si pe urma in ninsoare, care oricum nu s-a depus nici un strop. Frig este, deja am trecut la pulover si cojocel, insa ma incapatanez sa raman la pantofi (deocamdata).

Kitzy ai grija de tine.

Ralu spor la lucru.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year



Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • O saptamana cat o luna

    RoxiMada
    - Ieri, 20:50

  • Oboseala in sarcina

    Roxi_pisicul23
    - mai 04 2024 17:03

  • Pozitie bebe

    Ralu31031992
    - mai 04 2024 13:01

  • Prajituri impreuna cu bebe din burtica

    RoxiMada
    - mai 03 2024 19:30

  • 1 mai frumos ca altul

    Pau26
    - mai 03 2024 14:48

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -