Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (75)


297 raspunsuri la acest subiect

#291
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 15 iunie 2007 - 17:11

quote:
Originally posted by Alynutza
Eu nu mai am chef de nimic, nici macar de chestionare. Si inca mai am un ceas de bananait pe la scarbiciu...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect

...hai ca 1 ora nu e mult, da cand nu mai ai chef ti se pare o vesnicie...eu mai trebuie sa stau cel putin pana la ora 5 [bang]...si acu e ora 2....aaaa si am uitat sa va zic, am cautat pe net sa vad care e cel mai apropiat solar de casa mea...azi ma duc sa vad ce si cum...intr-un final m-am mobilizat!

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2......si o clipa din viata noastra! Wedding-videoclip


#292
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 15 iunie 2007 - 17:52

Hai ca a trecut si ora asta cumva, mai e putin. Am stat juma de ora la telefon cu Bucurestiul sa lamuresc niste chestii si tot nelamuriti am ramas [:D]. Dar luni e o noua zi. Onutz bafta cu solarul, sa fie ok din toate punctele de vedere. Eu daca am noroc ma bronzez naturel weekendul asta, numai sa fie vreme buna. [pup] fetele, sa aveti un weekend super de super. Ne auzim la cafelutza de luni.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect


#293
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 15 iunie 2007 - 19:30

Onutz bine ca te-ai mobilizat, inceputul e mai greu. Alynutza spor la bronzalit, cred ca o sa prinzi vreme buna numai sa fii atenta cu soarele asta si daca iesi la iarba verde, ai grija la capuse ca am auzit ca e ceva de speriat cata lume a avut probleme cu ele. Cel putin la urgente a fost foarte multa lume, cica din cauza ca iarna asta a fost foarte calda s-au inmultit in exces si acuma dau iama pe oameni. Mare grija! Gio cum iti mai merge? Kreliutz mai traiesti? Pupici la fete!

#294
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 16 iunie 2007 - 00:40

aici sunt! [:I] dezocupata pt sfarsitul de saptamana! azi iar am tras ca un d-ala la jug [:)]...si acasa cand am venit, ma astepta sotzul cu fructe multe multe....pregatit sa curetze...fasolea [:-)))]...ca azi i-am programat mancarica de fasole (nu de alta, dar mi-era si mie pofta [:I] in rest...de vreo saptamana ma trezesc numa' pe la ore matinale (pentru mine, cel putin) ... de unde asta-vara ma trezeam in ropote de plansete de copil si scandaluri (faaah, nu mai tipa ca te bat [:D])...mingii batute si alte alea...acu', ma trezesc in alergaturi de colo-colo de....ditamai catzelandru..caci un prikindel din ala mic, imposibil sa faca atata zgomot....halal bafta cu vecinii de deasupra [;)] maine ne vedem cu nasii....lumea ma intreaba insistent daca am ramas gravida si cand fac copil.....ma gandesc sa imi fac un permanent slab, sa-i dau putin volum...cica "permanent de intretinere" asa ii zice.....azi, in drum spre birouas mi-am cumparat un cearceaf din ala elastic...galben [:)]...si un sampon+masca d ela kallos pt mama... ce varza e in capul meu.....da' nici cu alte...verze nu mi-e rusineeee [:D]....[:-))]...
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#295
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 16 iunie 2007 - 03:46

am un an de la nunta... ce a trecut timpul :( Cand mi-amintesc in ce stare eram exact acum un an :(

#296
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 16 iunie 2007 - 21:39

Ralnied la cati mai multi ani fericiti impreuna!!![flo]
chiar ca trece repede timpul.

_________________________
Gio si [copil]Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra[foto][tv]

#297
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 17 iunie 2007 - 01:17

quote:
Originally posted by Giova
Ralnied la cati mai multi ani fericiti impreuna!!![flo] chiar ca trece repede timpul.
multumesc mult, Giova!

#298
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 17 iunie 2007 - 19:07

la multi ani si de la mine, ralnied [;)] si..la multi ani si pentru Rallu [;)]...si pentru jesia....si pentru Divi.... ne vedem la 76 [:)]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -