Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 5 voturi

"Cei mai iubiti dintre pamanteni" ;) (3)


302 raspunsuri la acest subiect

#281
lilanda

lilanda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.366 mesaje

Postat 31 ianuarie 2007 - 17:32

ete-un film si cu Berlusconi [:D] Unii spun ca n-ar fi el, ci sosia...da' dupa ce aparu sotia, adica d-na Berlusconi, e putin probabil sa fie numai dublura!!

In stire zice, ca Veronica i-o trimis scrisoare deschisa husbandului prin care pretinde scuze oficiale, asta dupa ce Berlusconi ar fi declarat unei vedete TV, live, ca daca n-ar fi fost deja insurat, pe aia ar fi luat-o de nevasta!!! [hop] Printre altele cica i-ar fi facut ochi dulci si prim-ministrului danez, Fogh Rasmussen, cum ca-i cel mai frumos premier european si ca ar putea sa-i faca ccc cunostinta cu Vernoica [bibe]



pozulici si calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

#282
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 31 ianuarie 2007 - 18:53

Ah Lil' pleci la Londra??????

Drum bun si distractie placuta! Io vreau poze multeeeee, vezi sa ai card nou in aparat! [:D]

Cat stati? Ce un dor de duca ma apuca cand ma gandesc...da, da stiu, abia de-o luna am fost...



Pup, mai viu!



Mihaela si fetele mele



#283
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 31 ianuarie 2007 - 19:51

lilanda tot ce se poate sa ai dreptate [:D] Ce rau imi pare ca nu inteleg limba [hot] in care scrie de Bush - ca scrie critic cu siguranta [:D]



Eu am gasit articolul asta despre combustibilii bio, ca sint mai poluanti decit cei fosili: http://www.hotnews.r...cei-clasici.htm



Ce spun ei acolo ca se defriseaza in masa in Indonezia ca sa se cultive palmieri, e o chestie aberanta, adica vor sa protejeze mediul distrugind mediul?? Cred ca e o lume nebuna...







Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]



Simona & Vladut (27 februarie 2005)



Poze la http://pg.photos.yah...rimie/my_photos



Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/



Despre Andrei



#284
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 31 ianuarie 2007 - 20:41

liris, sa-ti traiasca puiul!



witch, spor Irinei la gradi, cum fu azi?



Si uitati cine trebuie sa aterizeze peste vreo 30 min. la Baneasa.



Lil' ai gasit drumul(virtual)? [:D]



Si io mai vin(cred).



Mihaela si fetele mele



#285
lilanda

lilanda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.366 mesaje

Postat 31 ianuarie 2007 - 23:24

Tot io ca m-am enerfat! [alcool]

Dau sa fac check in online la beletele spre Londra, ca se poate - cica- pentru tarile Uniunii Iuropene. Si dau, nene, si completez pasaportu' lui Niels, tara lui de origine, bag si pasaportu' meu...si cind sa aleg tara...Romania, neam sa fie, dupa Ryanair, in Uniunea Europeana (m-am linistit cind am vazut ca nici Bulgaria, dealtfel [:D])

Uci, heeeelp me...ma primesc astia miine, ori ba??? Stiu ca sintem in UE sau se fac ccc ca ploua?? [alcool] Alta: cum bag cosmeticele-n bagaju' de mina, ca nu mai scrie nimic deosebit pe siteul lor?? Trebe' pungi transparente, ori cum??



Cit despre Bill Gates...nu-i frumos din partea lui ca nu mai face programe compatibile cu altii [:0]. Apple, de exemplu, are acum si sistem windows la dublare!! tztztz...



pozulici si calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

#286
Sabina

Sabina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.695 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 01:00

ziceati ca n-aveti ce sa cititi?

iaca, scandal in fotografia romaneasca:)

http://www.badorgood...ailn.php?id=977



si pleiada de epitete aiurea a generat si reactie pe masura



http://www.fotomozai...eg=0&idstory=35



sincer, nu sunt fan Dinu Lazar, se vede de la o posta ca foto nu-s naturale etc, da asa limbaj si mitocanie ma da peste cap as always.



mai viu sa va comentez mai incolo:)












Sabina si [hippi] Sofia Galagia





Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.



#287
Salmida

Salmida

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 203 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 01:37

quote:
Originally posted by lilanda
Tot io ca m-am enerfat! [alcool]Dau sa fac check in online la beletele spre Londra, ca se poate - cica- pentru tarile Uniunii Iuropene. Si dau, nene, si completez pasaportu' lui Niels, tara lui de origine, bag si pasaportu' meu...si cind sa aleg tara...Romania, neam sa fie, dupa Ryanair, in Uniunea Europeana (m-am linistit cind am vazut ca nici Bulgaria, dealtfel [:D])Uci, heeeelp me...ma primesc astia miine, ori ba??? Stiu ca sintem in UE sau se fac ccc ca ploua?? [alcool] Alta: cum bag cosmeticele-n bagaju' de mina, ca nu mai scrie nimic deosebit pe siteul lor?? Trebe' pungi transparente, ori cum??Cit despre Bill Gates...nu-i frumos din partea lui ca nu mai face programe compatibile cu altii [:0]. Apple, de exemplu, are acum si sistem windows la dublare!! tztztz...pozulici si calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet
Lil, citeste aici despre regulile pe aeroport ... Nici un recipient mai mare de 100 ml (deci nu conteazä cat ai in el!). Pungile le gäsesti acolo. Cel mai bine/simplu e sä check-in bagajul chiar dacä valiza e acceptatä in cabinä ca dimensiuni.Si mai nou väzui zilele trecute cä te poate si descälta ca sä iti treci pantofii prin ... tunel. [:D] Mie nu mi-a cerut asta desi aveam cizme, asa cä nu am aflat incä dupä ce principiu se ghideazä. A, si cureaua de la pantaloni o dai jos ... [alcool] Si asta e valabil aici chiar si pt zborurile interne ... Revin dupä ce ... [titanic]

#288
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 01:45

Am vazut io bine(ca de auzit nu, sonorul era pe minim din cauza de copii la somn), castiga indianca aceea pentru care fu scandalul la Big Brothers in Marea Britanie? Witch, stii ceva?



Sabina, merg sa citesc scandalul.





Mihaela si fetele mele



#289
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 02:05

Am revenit, inainte sa merg la nani...Sabina, am citit...toata stima si aprecierea pentru articolul lui Alex Radu, imi place ce si cum a scris, mare dreptate are! Ce sa mai zic? Balcanism, marlanie si epoca de piatra...din nou! Pacat.



Mihaela si fetele mele



#290
lilanda

lilanda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.366 mesaje

Postat 01 februarie 2007 - 02:42

quote:
Originally posted by Salmida

Lil, citeste aici despre regulile pe aeroport ... Nici un recipient mai mare de 100 ml (deci nu conteazä cat ai in el!). Pungile le gäsesti acolo. Cel mai bine/simplu e sä check-in bagajul chiar dacä valiza e acceptatä in cabinä ca dimensiuni.

Si mai nou väzui zilele trecute cä te poate si descälta ca sä iti treci pantofii prin ... tunel. [:D] Mie nu mi-a cerut asta desi aveam cizme, asa cä nu am aflat incä dupä ce principiu se ghideazä. A, si cureaua de la pantaloni o dai jos ... [alcool] Si asta e valabil aici chiar si pt zborurile interne ...

Revin dupä ce ... [titanic]






Am aruncat tat...ca oricum nici transparente nu-s si nici nu-ncap in 100 de ml....si nici sticlute n-am sa le transvazez [alcool]

De pantofi ma desclatara si pe mine spre Pisa, ca-mi bipaira doua cuie-n talpa, la scanner...da' asta cu noile reguli, abia le prind...si n-am decit bagaj de minaaaa [bang]

Gata...va pup ..ne auzim pe luni!! Sa fiti cuminti :-))



pozulici si calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -