Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (19)


333 raspunsuri la acest subiect

#331
mami_n-d_06

mami_n-d_06

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 165 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 20:13

Capitol inchis.

Va asteptam la capitolul 20.

#332
asiza

asiza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 663 mesaje

Postat 02 martie 2007 - 00:44

quote:
Originally posted by chris80
avem o intrebare intrebatoare, pt cine stie sa ne raspunda:- care sunt conditiile de calatorit cu avionul pt bebei? si aici ma refer la existenta sau nu a unei limite minime de varsta, sau la felul in care o schimb de pampers si ii incalzesc biberonul.- cum se trece in pasaport? o trebui oare ceva special, de la notar, ca e de acord si celalalt parinte, in conditiile in care plecam toti 3?chris + [copil]alexandra varsta alexandra poze bebe alexandrabebeii nostri
Sora mea a plecat in Canada cu bb de 5 luni...eu stiu ca nu exista limita de varsta, pampersul se schimba la toaleta, unde teoretic ar trebui sa fie un loc special amenajat, iar copilul treceti-l la amandoi pe pasaport si ati terminat problema...dar cei mai in masura sa-ti dea detalii sunt cei de la compania aeriana cu care vei calatori!Oana [mamica] cu [bebic] Denis Cristian (19 decembrie 2006)Slideshow Ingerasul nostru dragVarsta DenisFulguleti si mamici

#333
asiza

asiza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 663 mesaje

Postat 02 martie 2007 - 00:47

quote:
Originally posted by Dbunny
Fetele, ma mai tineti minte ?Sunt Dbunny(Diana, mamica de nov-dec), mamica lui Daniel.N-am mai intrat pe net de 4 luni cred.Cum mai sunteti ? ce va fac bebeii ? Noi crestem frumos, avem aproape 7 Kg(vineri am implinit 3 lunisoare) si abia asteptam sa incepem sa papam cereale fara gluten.(aici se dau de la 4 luni, dar nu-i regula generala)Am avut( si inca mai avem destule) probleme cu colicii. am bagat in noi ceai de chimen si ceai anticolici de la farmicie, dar nimic nu parea sa functioneze. Acum am schimbat laptele si parca-i mai bine..Abia astept sa ma pun la zi... n-o sa am timp sa citesc tot..dani nu ma lasa. Ce-i mai nou ? Ce mai zice Miro, Asiza, dolores ? Fetelor dati de stire...va pupDbunny cu [bibe]Daniel
Wwooooww....Bina ai revenit!!!! Ne era dooooor de tine! Deja ai inceput serviciul????? Hai mai des sa ne conversam...Sunt asa fericita ca ai revenit...de multe ori m-am gandit la voi...baga si poze...[bis][bis][bis]...[pup][pup][pup]Oana [mamica] cu [bebic] Denis Cristian (19 decembrie 2006)Slideshow Ingerasul nostru dragVarsta DenisFulguleti si mamici

#334
miraco

miraco

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 02 martie 2007 - 14:52

Bai sunteti mortale...[alcool]
chris,[/b] la noi n-a functionat metoda ta pt sporirea lactatiei... am incercat-o si pe asta [:)] ... ba mai mult, am pirdut si aia 20 ml pe sutien [:-)))][:-)))][:-)))]

Dia [mamica] de [bb] Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna 1
luna 2
luna 3
[/quote]

[pup]Miraco[mamica]cu [bebic] Alessia-Elena(10.12.2006)



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -