Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 8 voturi

FIV in Ungaria 5


301 raspunsuri la acest subiect

#1
andicu

andicu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.875 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 14:02


Informatii utile :Site-ul clinicii Kaali SzegedHarta clinica SzegedLista analize SzegedLista noua preturi SzegedPensiune SzegedSite clinica DebrecenAdresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.huDetalii clinica BudapestaLista preturi Budapesta1 eur = 272,5 fts (septembrie 2006)Ce sa faci dupa ETInstructiuni de folosire pt GonalF si OvidrelleDictionar maghiar-romanOdiseea Szeged Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9 Cap.10Kaali-Budapesta Cap.1FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4
Bafta multa fetelor care-si asteapta darul de la Mos Craciun in prezenta unui [bibe] in [gravi]!!! trag piciorul sa va agatati toate si sa fim colege la Odisee!!! [pup][pup][pup]Andreea [gravi]6+My babyPozele mele[flo]Ajutati-l pe Andrei![copil]

#2
Kariris

Kariris

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.115 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 16:09

haideti mey hortistelor! aveti lectie de meditatie toate azi, ca vad ca nu scrie nimeni! mai dati si voi raportul sa stiu care in ce stadiu mai sunteti, sa refac lista de prioritati la tinut pumnii!

#3
crinuta71

crinuta71

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 85 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 17:24

Lachi [pup] vad ca nu scrie nimeni. Eu nu am notati de aceea nu prea scriu. Dar iti tin pumnii tie, la Liana, la Pussi si nu in ultimul rand la Pis. Pussi eu va doresc la toate care faceti tratament acum (tu, Liana si Pis) sa aveti sau sa fi avut (Lachi) ultimul cm pentru 9-10 luni de acum incolo.[pup][pup][pup][pup]
Ioana te-ai intors de la Szeged?[pup]
[pup][pup][pup][pup] pentru toate

poze



#4
pussi

pussi

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.716 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 19:19

Sa dea DD ca acest capitol sa ne aduca [bebic] in burtici [colegi] de [pegeam]!!! Andicu [gravi]in primul rand iti multumesc pentru deschiderea acestui nou capitol si pentru urarile facute[flo][flo][flo]. Sa sti ca acest subiect iti apartine, asa cum ne apartine tuturor, si iti vei aminti de el toata viata ta!!! As vrea sa te rog sa continui sa intri cat mai des posibil aici, e important pentru noi toate, asa cum si pentru tine.. noi .. erau ff importante incurajarile si gandurile bune pe care ni le scria MIKA Si sa sti ca o sa fim colege la Odisee.. o sa nasc in august[:D][:D], nu scapi de mine[pup] + [pup] pe burtic! si bafta maine la eco!! PUSSI

#5
Kariris

Kariris

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.115 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 19:22

cum e pussi? stai la injectii? sau te alearga prin toata casa?[:D]

#6
andicu

andicu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.875 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 19:26

Pussi, [pup] mare pt tine![i]

Andreea [gravi]6+
Punctuletzul meu

Pozele mele
[flo]Ajutati-l pe Andrei![copil]


#7
pussi

pussi

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.716 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 19:28

Crinuta multumesc!!![bis][bis][bis] Asa sa fie cum zici tu!!!![cool][cool][cool] sa vina ultimul rus[:D][:D] il astept si el nimic... [poc][poc] o sa-ti dau urarile si gndurile tale bune in dublu exemplar.. o sa-l pun si pe cel din burtic sa-ti tina pumnii!![pup] mare pt. tine!! Lachi sa ma treci si pe mine pe lista ta de pumni.... pe la inceput..ca te urmez...[auto] maine merg si eu la rutiera si apoi la asigurari[auto]... nimic grav... am o scuza... m-am grabit acas[pup][pup] Liana trimite un sovietic si la mine[haibat][haibat] ca astept...[V][:D][pup][pup] PUSSI

#8
pussi

pussi

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.716 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 19:33

Lachi le incep numai vineri... pana atunci astept rusul...poate e korean si dureaza mai mult pana ajunge la mine!!! astia parca erau si pe intuneric intr-o vreme...[:D][:D] PUSSI

#9
pussi

pussi

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.716 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 19:35

Andicu vezi ca maine astept vestea cu [i] rosu si cu bataite... cum vezi!!![pup][pup]

PUSSI

#10
crinuta71

crinuta71

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 85 mesaje

Postat 21 noiembrie 2006 - 22:37

quote:
Originally posted by pussi
....o sa-l pun si pe cel din burtic sa-ti tina pumnii!![pup] mare pt. tine!!PUSSI
Asa sa fie Pussi.[pup][pup]poze


Panic Questions

  • Sunt însărcinată

    menis
    - iul 23 2024 19:25

  • 18 săptămâni

    UIoana
    - iul 21 2024 21:39

  • Test Paborama

    Alina Patrichi
    - iul 21 2024 21:00

  • Dormitul pe spate

    Ioana6667
    - iul 19 2024 09:18

  • Lichid amniotic crescut

    anays12
    - iul 12 2024 09:21

Last Blogs

  • Primul test pozitiv

    Ayshutza
    - Astăzi, 00:15

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    Cristiana1304
    - Ieri, 21:19

  • Am nascut o minune de baiat!

    Deutzuk
    - Ieri, 20:59

  • 27saptamani

    irinan
    - Ieri, 19:54

  • Saptamana 30

    DaianaL
    - Ieri, 17:47

Ultimele aprecieri

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • Laura25Poza lui %s

    Laura25
    ii multumeste lui

    Elkia
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -