Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Inseminare (3)


308 raspunsuri la acest subiect

#301
Micky2007

Micky2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 881 mesaje

Postat 27 octombrie 2006 - 22:57

Azi Z8 dupa IA temperatura a crescut un pic 37. Micky

#302
catty

catty

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 423 mesaje

Postat 27 octombrie 2006 - 23:15

LINDUTZA, imi pare rau ca nu ai facut azi IA. Lasa ca luni sigur te inseminezi si atunci sa te tii stres si agitatie pana afli rezultatul. Fruntea sus si cu DD inainte. MICHY, pai daca tot creste temperatuta, eu zic ca esti pe drumul cel bun. Vezi sa masori temperatura la aceeasi ora in fiecare dimineata inainte sa te dai jos din pat. Bine? Pe timpul zilei temperatura poate creste simtitor, si temperatuta de dimineata este baza. catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

#303
Micky2007

Micky2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 881 mesaje

Postat 27 octombrie 2006 - 23:40

Catty esti o scumpa si o draguta. Cum ti-am spus am invatat foarte multe de la voi, asa ca temperatura o iau la aceeasi ora, termometrul si telefonul care suna sunt langa mine, asa ca nu ma misc prea mult. Eu sper, cum ti-am spus si la aspirante, sa iasa la mine si poate se ia si la tine. Dar acum nu il lasa pe sotul tau..[xinpat]...te rog. Doarme maine. Asa pateam si eu cu sotul meu, avea treaba exact cand credeam eu ca este ovulatia. Chiar avea treaba dar eu ce sa fac? Sa ma chinui singura? Pupici Micky

#304
Micky2007

Micky2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 881 mesaje

Postat 27 octombrie 2006 - 23:50

Catty din experienta ta, daca temperatura scade ar trebui sa imi fac probleme? Eu inca rezist sa fac un test ca inca stiu ca este prea devreme. Dar tare as vrea sa-mi fac, macar sa vad si eu o data II liniute. Micky

#305
aurel_cris

aurel_cris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.783 mesaje

Postat 29 octombrie 2006 - 21:42

[hia]ce liniste este aici nu mai face nimeni IA.Eu miine sunt Z12 si miine ma prezint la echo.Oare voi inumara zilele singura?Haideti fetelor ce ziceti?[pup][pup]la toate

#306
Micky2007

Micky2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 881 mesaje

Postat 30 octombrie 2006 - 12:05

Aurel nu esti singura care numeri zilele. Cand ai facut IA? Maine esti Z12 dupa IA? Eu azi sunt Z11 dupa IA. Maine cred ca fac un test, ard de nerabdare, mai ales ca azi temperatura a mai crescut un pic 37.1 (de la 37.0 trei zile la rand). Cred ca este de bine, sper sa nu scada. Este adevarat ca este cam multa liniste aici. Catty unde esti? Nici o veste? [pup][pup][pup][pup] Micky

#307
aurel_cris

aurel_cris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.783 mesaje

Postat 30 octombrie 2006 - 12:25

MICKY eu sunt zi 12 pina in IA ca luna trecuta a fost esec,voi face alta sper in urematoarele zile.Iti tin pumni pt testul tau sa fie cu ochisori.Mai fetelor nu incepeti un nou cap. eu sincer nu vreau sa risc poate nu voi face bine treaba.[dual]

#308
catty

catty

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 423 mesaje

Postat 30 octombrie 2006 - 12:47

AUREL CRIS, succes la IA. Sa dea DD sa iasa bine si peste 2 saptamani sa ne dai o veste buna. MICHY, cu cat ti-a scazut temperatura? Variatiile mici nu sunt asa de importante, dar cum ti-am mai spus trebuie sa ai in vedere temperatura de la ovulatie. Lasa ca va fi bine. Eu nu am facut mare lucru. Am scris la Apirante ce am facut in week-end. Pupici la toata lumea. catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

#309
catty

catty

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 423 mesaje

Postat 30 octombrie 2006 - 12:53

Fetelor, va invit la un mou capitol cu nr. 4. Sa dea DD sa fie bine pt toata lumea. Pupici. catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"


Panic Questions

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • vizita la medic de familie

    Ralu31031992
    - Ieri, 20:42

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 19:38

  • Instabilitate

    Erika91
    - Ieri, 19:35

  • Vine marea intalnire

    FloreClau
    - Ieri, 18:53

  • Am ales numele pentru fetiÈ›a

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 18:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -