Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 5 voturi

Miresele anului 2006 (66)


289 raspunsuri la acest subiect

#281
ancasilv

ancasilv

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 262 mesaje

Postat 30 august 2006 - 18:03

Merci mult fetele de raspunsuri! 12 mil mi se pare si mie acceptabil (ca 30 nu dadeam in nici un caz). Voalul as vrea sa il cumpar gata facut, sa nu mai alerg dupa material, croitoreasa, etc. Voi ce magazine cu asa ceva stiti prin oras? (ca pe lipscani am fost si nu pot spune ca mi-a placut ceva). Toate erau la fel!!!

Ceva poze...
Mai avem pina la nunta...

#282
dyadya

dyadya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 30 august 2006 - 18:06

Kateryna, asta da idee!!! Va invit la mine, ca-i spatiu destul si suntem aproape de multe parcuri! Trebuie doar sa-mi pun sotu' in tema sa nu faca infarct cand o vedea atatea mirese pe metrul patrat!!!![:-)))][:-)))]

Creta


#283
anduril

anduril
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 30 august 2006 - 18:26

Parca sa zic ca am vazut si in Obor, la parter, undeva foarte aproape de o intrare (nu stiu exact care, ca ma pierd de fiecare data in magazinul ala) un stand cu paruri si alte chestii pentru nunta. Mie nu mi-a prins ochiul, pentru ca expuse erau numai paruri si cocarde facute din material (si nu ma interesau), insa daca nu mai ai optiuni, ai putea sa dai o fuga si pe acolo. Si ma intreb daca nu cumva atelierele care fac rochii de mireasa nu au si voaluri (separat, normal). La salonul Gabriela, poate? Zic si eu...
quote:
Originally posted by ancasilv
Merci mult fetele de raspunsuri! 12 mil mi se pare si mie acceptabil (ca 30 nu dadeam in nici un caz). Voalul as vrea sa il cumpar gata facut, sa nu mai alerg dupa material, croitoreasa, etc. Voi ce magazine cu asa ceva stiti prin oras? (ca pe lipscani am fost si nu pot spune ca mi-a placut ceva). Toate erau la fel!!!Ceva poze...Mai avem pina la nunta...
*Imagination is more important than knowledge*

#284
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 30 august 2006 - 18:30

Fetelor, cand va citesc planurile mai ca imi pare rau ca m-am mutat din Bucuresti... Radule, cand sari in schema cu o idee din asta, gaseste o solutie si pentru noi astea care nu suntem bucurestence, ca si noi am vrea...

Ginutza, primit mesaj, e ok, se face [;)]

Nunta noastra de vis

Videoclip nunta 1

Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect


#285
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 30 august 2006 - 18:53

quote:
Originally posted by Alynutza
Fetelor, cand va citesc planurile mai ca imi pare rau ca m-am mutat din Bucuresti... Radule, cand sari in schema cu o idee din asta, gaseste o solutie si pentru noi astea care nu suntem bucurestence, ca si noi am vrea...Ginutza, primit mesaj, e ok, se face [;)]Nunta noastra de visVideoclip nunta 1Videoclip nunta 2Luna de miere
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect

...sunt total de acord....pai Radu-le noi ce ne facem, ca vrem si noi???...poti da o fuga pana in Ardeal..ne strangem, ne faci si noua o poza apoi o lipsesti de cea a fetelor din Bucuresti [:D]Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!! Wedding-videoclip Wedding picture!Starea civila[url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]HoneymoonJust Married [zana]

#286
dyadya

dyadya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 30 august 2006 - 18:59

In Photoshop cred ca se poate sa decupeze personajele dintr-o poza si sa le bage in alta poza, daca poza initiala are destul spatiu. Asa ca, in cazul in care aceasta idee se va materializa, facem cateva poze in care suntem toate grupate in partea stanga(de exemplu) si apoi vine radu la voi[:D] si se rezolva!
radule, ti-ai luat belea pe cap. ianinte sa-ti vina aceasta idee, n-ai numarat si tu cate mirese sunt anul asta si prin ce zone ale tarii?!

Creta


#287
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 30 august 2006 - 19:07

quote:
Originally posted by dyadya
In Photoshop cred ca se poate sa decupeze personajele dintr-o poza si sa le bage in alta poza, daca poza initiala are destul spatiu. Asa ca, in cazul in care aceasta idee se va materializa, facem cateva poze in care suntem toate grupate in partea stanga(de exemplu) si apoi vine radu la voi[:D] si se rezolva! radule, ti-ai luat belea pe cap. ianinte sa-ti vina aceasta idee, n-ai numarat si tu cate mirese sunt anul asta si prin ce zone ale tarii?!Creta
....vroiam si eu sa zic de Photoshop..da cred ca ne mananca Radu...oricum ideea a fost a lui!!![:D][pup][:I]Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!! Wedding-videoclip Wedding picture!Starea civila[url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]HoneymoonJust Married [zana]

#288
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 30 august 2006 - 19:09

Fetele mele dragi, mi-am permis sa deschid capitol nou, nu de alta dar gurul nostru are niste treburi extrem de importante momentan [;)]. M-am grabit putin, adica n-am asteptat chiar pana la pagina 20, ca imediat plec spre casa si nu mai am cum sa deschid subiect nou.
Va astept la povesti aici.
Pupici si o seara buna!

PS: Radule iti facusi belea cu mana ta... bine zise Dya, ca nu te-ai gandit ca-ti ridici atatea ia o pauzari in cap... [:D]

Nunta noastra de vis

Videoclip nunta 1

Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect


#289
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 30 august 2006 - 20:02

Si eu sunt de acord cu voi. suntem multe ardelence. asa ca...Radu... treci la pozat[:D].
hai sa vezi ce buni si primitori suntem.

Gio[mamica] si [copil]Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra


#290
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 30 august 2006 - 21:10

A fost Clau dupa rochita de mireasa la curatatorie. E intacta, nu s-a stricat nimic la ea, doar ca nu e uscata. asa ca...o iau maine. Macar pe partea asta sunt linistita.

Gio[mamica] si [copil]Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -