Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 20 voturi

Concurs de frumusete al aspirantelor optimiste !


310 raspunsuri la acest subiect

#11
Tabitha

Tabitha

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 511 mesaje

Postat 17 iulie 2006 - 23:03

iepumic: eu nu pot fi candidata deoarece fac IA cu donator, si as vrea sa nimeni din cei care ma cunosc in realitate, in viata de zi cu zi, sa stie acest lucru. Daca mi-as pune aici pozele, exista riscul ca ceea ce eu tin ascuns fata de familia, prietenii mei, sa devina cunoscut. De aceea pt. mine cel mai bine este sa raman "no face". Si stai linistita, nu m-a deranjat deloc intrebarea ta.[pup][pup][pup] Tabitha Si maine e o zi

#12
cristinamaria

cristinamaria

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 79 mesaje

Postat 17 iulie 2006 - 23:08

[hia] Oau ce idee... Daca ma primiti , eu vreau in juriu... n-am participat niciodata la un concurs de frumusete asa ca n-are rost sa incep acum[hopsieu] cristina

#13
ancuta_stan

ancuta_stan
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 00:26

Super idee ! Sa ne mai inveselim. Eu ma bag la juriu [flo]. Ancuta

#14
luy

luy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.723 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 00:38

Foarte frumos, Ioana [pup] ... Imi place foarte mult ideea ta ... Ma primesti si pe mine in juriu ? (na, ca acuma toata lumea o sa vrea in juriu, tot te plangeai tu ca nu gasesti amatoare [:D] ) M-ai pus pe ganduri cu declaratia de dragoste pentru BB... O sa ma gandesc si eu la una, chiar daca ti-am zis ca nu intentionez sa fiu concurenta. Totusi as vrea sa particip la acest concurs - si atunci m-as inscrie in juriu [:)]

#15
Ioanatugs

Ioanatugs

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.254 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 01:38

Ok fetelor, ma bucur ca v-ati hotarat sa continuam ideea aceasta mai vesela! Deci sa recapitulam, in juriu: Luy, Tabitha, Cristinamaria, Ancuta_stan. Iar la concurente: Iepumic si Delfinas. Apropos de ce spunea Tabitha, ca nu poate pune poze pe forum, ma gandesc ca poate scoatem aceasta conditie din concurs. Pentru ca la urma urmei, despre frumusete sufleteasca este vorba aici, nu despre cea fizica. Dorinta cea mare de a avea un bebe, ne face cred si mai frumoase decat suntem. Daca din acest motiv avem mai putine concurente, atunci eu pot sa modific. M-am gandit ca pe ultima pagina a fiecarui capitol sa voteze fetele din juriu, cea mai frumoasa declaratie de dragoste pentru viitorul ei bebelus si deci castigatoarea capitolului respectiv. Ce ziceti? Liana30 te-ai hotarat in ce categorie vrei sa intri? Iepumic ma bucur ca ti-a revenit optimismul fata de subiect! http://photos.yahoo.com/ioanatugs

#16
Liana30

Liana30

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.748 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 12:56

Ioana ma gandesc..ma gandesc[:D]..cam greu sa iau o hotarare[;)]

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

[i]
Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

#17
luy

luy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.723 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 13:00

Da, cred ca n-ar fi rau sa fie scoasa cerinta cu poze pentru concurs, de fapt noi vom vota frumusetea sufleteasca ce razbate din declaratia de dragoste pentru bebelus, deci nu conteaza cum arati "in exterior". Si banuiesc ca asa se vor inscrie mai multe fete la concurente, nu neaparat ca pana acum se gandeau sa nu sunt suficient de frumoase, dar poate nu doreau sa-si faca publica imaginea. Hai fetelor, va asteptam ! [majoreta][majoreta][majoreta]

#18
Mariaa

Mariaa

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.726 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 13:09

Stiu ca o scanteie de viata ma cauta undeva in universul asta mare ! In fiecare zi data de bunul Dumnezeu ii arat drumul catre mine cu puterea gandului, ii vorbesc in gand, radem impreuna in gand, ne jucam impreuna in gand. E o scanteie mica, calda si luminoasa. Lumina ei cuprinde toata dumnezeirea si toata nemarginirea ce ne inconjoara... E mica lumina mea dar are putere si intr-o buna zi o sa ma gaseasca ! Atunci o sa-i intind 'palma' mea si am s-o ajut sa devina un soare. O sa fie un drum lung, greu, cu surprize dar si cu bucurii. Deja am invatat care-i menirea mea pe lumea asta: sa am rabdare ! Asa ca voi avea rabdare. Cand licuriciul din viata mea o sa-mi zica 'mama' voi avea lumea la picioare ! Si pentru asta merita sa ai toata rabdarea din lume. Fiecare bataie de inima e o ruga catre Dumnezeu si cu fiecare bataie de inima scanteia mea de viata e mai aproape de mine, aproape ca-i simt caldura, mai e putin si o sa fim impreuna...mai putin...eu sunt aici si te astept scanteia mea de viata sa luminam impreuna universul ! -Rabdarea este cheia fericirii- Mariaa

#19
bibyrox

bibyrox

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 677 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 13:42

Ce frumos... [bis] Am ramas fara cuvinte... Ioana [flo][flo][flo] ai avut o idee minunata! Eu cred ca ar trebui sa ramana si pozele in concurs nu atat pentru frumusetea exterioara cat pentru a o cunoaste pe cea care a scris acele randuri deosebite. daca am timp astazi si.. mai ales inspiratie... intru si eu in concurs![;)] [flo][flo][flo] Inca o data FELICITARI IOANEI! [pup][pup][pup]
Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc! Biby [floare3]

#20
Amely

Amely

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 85 mesaje

Postat 18 iulie 2006 - 14:05

"Dragul mamii ingeras, mi-e asa de greu sa exprim tot ce simt, tot ce as vrea sa-ti spun atunci cand ne vom intalni, intr-o zi... Fiindca si tu ma cauti, stiu asta cu toata fiinta mea. Te visez adesea, in visele mele te-am sarutat de sute de ori, te strang la piept si plang... si nu ma mai satur de fericirea de a te putea tine in brate... Iar in zori ma trezesc cu sufletul parjolit de dorul tau. Mi te-am inchipuit de atatea ori: mic, fragil, cu un chip de heruvim si un zambet care ar putea schimba lumea... Lumea mea.
Sa-ti spun cat te iubesc, e prea putin. Dar iti promit ca vei simti asta din prima clipa cand vei intra in viata mea, iar zambetul tau va fi mai valoros decat tot aurul din lume. Stiu ca atunci cand ne vom intalni, intregul univers ne va apartine, iar steaua mea norocoasa va zambi, caci isi va fi implinit menirea.[amoras]
Pe curand, dragul meu, pana cand ne vom intalni..."



"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi




Panic Questions

  • Trombofilie

    Criss05
    - Ieri, 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

Last Blogs

  • Bebe ajunge acasă

    Roxanesss
    - Astăzi, 13:32

  • Prima zi de fericire

    Irina0820
    - Astăzi, 09:59

  • Cum s-a schimbat relaÈ›ia de cuplu în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 07:30

  • Linistea dinaintea furtunii

    RoxiMada
    - Ieri, 21:32

  • Săptămâna 26

    lili.95
    - Ieri, 13:07

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -