Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Durerea unei pierderi de sarcina ( 45 )


188 raspunsuri la acest subiect

#181
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:01

Musette poti lua linistita paracetamol, dar simpul nu sinus. Si eu am luat cand am fost racita, doctorul de familie a zis ca-l pot lua fara probleme, la fel a zis si medicul ginecolog.

[gravi] 13+ cu posibil [baietel]

#182
musettepink

musettepink

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.928 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:01

Pai si ce fac iau sau nu?[bang][bang]

http://tt.lilypie.com/ZZ8sp3.png

#183
musettepink

musettepink

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.928 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:04

Kitzy acu am vazut ca mi-ai zis ca da!o sa iau unul la culcare daca reusesc sa ajung acasa pe picioare.....[pup]
Multumesc fetelor!
Bleeyes distrctie placuta la nunta![pup]

http://tt.lilypie.com/ZZ8sp3.png

#184
Pepsi

Pepsi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 892 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:13

alinushca, felicitariiiiiiiiiiiiii [bis][bis]sarcina usoara si sa fie bine pina la urma chiar daca liniutele nu sint ele tare rosii!io inca nu vreau sa vaz linii, da cind o sa vreau fac apel la tine sa ma ajuti sa le vedem[:D]



musette, imi pare rau ca esti bolnava, si eu sint, racita, sanatate multa, e ok daca iei paracetamol dar simplu sa fie fara nimic altceva, adica sa aibe principiu activ numai acetaminofen e singurul care se poate lua in sarcina si cind alaptezi



lianoooo,te pup tare, da, si-a gasit al meu de munca!io numar cu tine, tin pumnii, sa ma anunti, ca doar nu te-am felicitat degeaba!



irene, ma bucur ca merge bine proiectul tau, eu....am o memorie da elefant!si stiam ca vei da drumul si la proiectul bebe, ca nu are rost sa astepti....Sarah, hm un nume tare frumos



michelle, sint alaturi de tine draga mea, stiu cit iti e de greu, te simt ca te-ai ascuns si suferi, eu, iti dau mina, si nu te las pina nu te vad cu un copil in brate, atita ma tin de tine, apoi....te las in pace[:D]



ninia,ma simt onorata ca-ti place prenumele meu, da, si mie imi place domeniul notarial, e frumos si aici inca chiar mai frumos ca in romania....unde tin minte cita mincarime era sa deschizi un cabinet sau sa devii notar



teo, ei iti zic eu cum va fi cind il vei tine pe bebe in brate, vor fi nopti nedormite[:D] va fi stres la fiecare respiratie mai diferita, oare sint o mama buna?, oare cum sa diversific, etc, dar stii ceva?va fi al naibii de frumos, hai ca nu mai e mult pina in februarie, si eu abia asteptam sa-i tin in brate de fiecare data



miha, ca ma laudam cu memoria de elefant, un mare LA MULTI ANI DIN PARTEA MEA!



irina, tin pumnii ptr miercuri!sigur te-au angajat, am eu asa un feeling, te pot felicita de pe acuma?



laura, pai felicitari si de la mine ptr tine si sot, multi ani inainte sa aveti!



idaira, ce mai faci tu?



dana, sa ai grija de tine!cum mai esti?



myry, ma bucur ca ai toate simptomele[:D], la dominic am fost super constipata, la david DELOC, secretul? am baut cite o cana de lapte soia!



lau, lasa ca se vor rezolva problemele si la tine, ma ofer io sa o bat pa soacra, asa cind urla astia mici odata si nu mai pot de nervi ad-o pe la mine in vizita[box]



irlandezo, nu stiu daca ti-am zis da am vazut pozele cu tine burtoasa esti tare frumoasa, sarcina usoara in continuare



carmina,sanatate



mirelush, bafta luna asta, si petrecere frumoasa la nunta



mcrissa, ma bucur ca ai reaparut!cum se mai simte sora ta?



va pup tare pe toate fetelor, si eu sint inca racita si asa as mai dormi......da parca pot?! fug ca ma cheama datoria care ieri a facut 4 lunisoare!



Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004

albumele de familie

capsunici minunate de mai-iunie 2007

ajutor ptr Soniacamera lui dominic

camera lui david

#185
alinushca

alinushca

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.323 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:27

musette, sa ajungi acasa ??? Da unde esti? Sper ca esti cu masina sau cu taxiul macar. [:(]. Um.. baiat sau fetitza. Sincera sa fiu as prefera sa fie baiat pentru ca eu insami am fost mereu genul baietzos si nu ma pricep foarte tare la hanie si altele asemenea [:)] dar daca trebuie am sa invatz pentru ca o fetitza ar fi sigur foarte foarte dragalasha! Dar tu? Ia imagineaza-ti.. [il]

Kitzy, ce repede trece timpul!!!! 13 deja ? [il][il][il]

Pepsi, s-a facut! Ma specializez in asta. Deja stiu ce sensibilitati au mai toate testele de pe piatza! [alcool]

In asteptarea lui [copil]
http://bd.lilypie.com/lEbGp3.png

#186
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:30

Flavia [pup] iti multumesc pentru gandurile bune![flo]Imi pare rau ca esti racita,ai grija de tine,multa sanatate iti doresc!

Felicitari pentru Davidutzu,e baiat mare are 4 lunisoare! [bis] Sa fie sanatos si norocos si sa te bucuri de el!De fapt,de amandoi baieteii![;)]



Laura [pup] am vazut ca a fost ziua sotului tau,sa-ti traiasca,sa va iubiti mult si sa va bucurati de surpriza din burtica![am]La Multi Ani![s]



Musettepink [pup] multumesc![flo]

Insanatosire grabnica iti doresc!






Mirela [flo]

Come on baby![copil]

#187
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:35

Alinushca chiar ca trece repede timpul. Nici mie nu-mi vine sa cred cate sapt am si joi implinim 14 [il]Trebuie sa-mi fac o programare pt triplu test, pe cand implinesc 16 sapt si apoi iar la eco, sper sa iasa bine si sa-mi spuna doctora mai sigur ce se ascunde in burtica[bis]

[gravi] 13+ cu posibil [baietel]

#188
baby_r7

baby_r7

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.260 mesaje

Postat 23 octombrie 2007 - 19:37

am deschis un nou capitol aici.................

sper sa fie cu noroc pentru cat mai multe dintre noi..............

mai am un pic si scap de stresul examenului si revin si eu in forta inapoi pe forum....................

Lianoooooooooooo sa stii ca sunt cu ochii pe tine si itit tin pumnii!!!!!!!

pup toate fetele....si acum ies ca fug acasa...............



[copil] unde esti, bebe??????



ROXANA




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -