Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Messanger si Chat


62 raspunsuri la acest subiect

#1
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 03:22

Mai fac o incercare cu un chat. Pe langa acesta acest softfare are si messanger. Chiar daca acest software este scum, sunt decis sa il cumpar pentru voi daca da rezultate bune. Deocamdata totul este in engleza si nu este customizat. Testati-l! Astept comentarii! Sa il comparati si cu chatul care era inainte. Chatul este accesibil numai de la http://forum.desprecopii.com/forum/ Fiecare forum are posibilitatea de a face chat sub numele forumului Messangerul este pe partea stanga. Succes si nu incercati magari caci suntem in testing Florin

#2
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:06

Io-s ori prea blonda ori e ora asta de vina. Am intrat si am vazut: Conversations (No Active Conversations) Online (No Online Contacts) Offline (No Offline Contacts) Blocked (No Blocked Contacts) So, o las pe maine. Pardon, pe azi, dar pe mai tarziu... Noapte buna! Claudia

#3
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:10

Messangerul functineaza astfel: - nu vezi online decat pe cei din lista de prietenti - ca sa adaugi pe cineva in lista de prieteni trebuie sa dai add contact si sa-l cauti - il selectezi si apesi add to contacts Sper ca acest lucru clarifica lucrurile Messangerul are avantajul ca daca esti online poti vedea de fiecare data ce prieteni de pe desprecopii sunt si ei online! Poti vorbi direct cu ei privat! Singurul lucru: trebuie sa lasi fereastra de messanger minimizata!

#4
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:12

si cum functioneaza noul chat-massenger? Ca un messanger obijnuit, iti faci o lista de prieteni si de sunt on line vb cu ei, si de vrei sa vb cu mai multi o data ii inviti la conferinta? Nu am gasit pe nimeni on line din cunoscuti la ora asta, deci nu am putut testa mare lucru.... pana in momentul de fata nu imi place acest chat-messanger. Mai bun era chatul versiunea doi, cel care a fost o luna de proba, vedeai toti membri care erau pe chat, puteai vb cu toti o data si de vroiai sa vb cu cineva in privat puteai si asta. hmmm mai astept si alte pareri.... dar de aceasta versiune e doar o versiune simpla a messangerului obijnuit eu zic NO. PS: deja sunt grupuri si grupulete de prieteni pe DC care au facut schimburi de ID-uri de la diferite messamger-uri.. yahoo, msn, google... parca chatul de la DC acum nu mai are farmec.. o zi buna

#5
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:14

Aha, multam. Am vazut eu add contact, dar cu gandul la chatul cel vechi eram... Claudia

#6
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:16

Gabbriela, si mie tot vechiul chat imi placea mai mult. Claudia

#7
AB

AB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.189 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:18

Si eu am reusit sa ma loghez. Am vrut sa o adaug pe cl lacontacts dar... mi-au aparut 10 pagini de useri..[:D] A adaugat-o, da-i offline... Gata la culcare... Florin insa asa chiar nu mai putem vedea poporul, doar bisericute, cam trist pentru cei noi....
eibi si ceata de pitigoi (22.07.2003),(19.06.2005) ei bi the Extra-Bramburici!! ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

#8
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:19

la mine merge foarte incet si incarca greu paginile.
Legat de Add nu se poate cand sc numele cuiva sa ma duca direct la numele lui, sa nu ma duca sa controlez alte 10 pagini pana ajung la el. Cum e la cautare membri de exemplu, daca sc numele bine te duce direct la el, daca nu iti da optiunea sa il gasesti printre alte nume care sunt asemanatoare.

cl si ab v-am pus pe lista sa testam noul "chat"...va vad off line
no no no si iara no nu imi place noul chat-messanger.

ma duc la balaceala in curte... nu imi place chatul asta.



Nicole [flo] mami lui Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata ASA
Intrebari fregvente despre CIRCUMCIZIE. Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE


#9
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:29

No ca acum nu mai vrea deloc sa mi se incarce mess-ul. Am zis ca bag un chat cu AC-usorul (sau EiBi-ul..ufff!!!) si Gabbriela, dar cred ca trebuie sa-l descant putin. Io ma car la culcare, o sa mai incerc la o ora mai civilizata[hot]. Noapte buna! Claudia

#10
AB

AB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.189 mesaje

Postat 08 mai 2006 - 04:31

Si cand am vrut sa mai adaug a zis Service Unavailable[:D] !
eibi si ceata de pitigoi (22.07.2003),(19.06.2005) ei bi the Extra-Bramburici!! ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!


Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - Astăzi, 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Cu bune È™i rele

    Irina0820
    - Astăzi, 09:41

  • Testul de toleranță la glucoză

    Ana1298
    - Astăzi, 08:28

  • Sunt cursurile de puericultură importante?

    Ana1298
    - Ieri, 20:51

  • Bebe ajunge acasă

    Roxanesss
    - Ieri, 13:32

  • Prima zi de fericire

    Irina0820
    - Ieri, 09:59

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -