Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Constanta la apel (56)


145 raspunsuri la acest subiect

#21
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 20 noiembrie 2005 - 14:50

loreen - m-ai dat pe spate cu jucariile.sunt superbe.dupa ce creste bianca deschizi expozitie?[:-)))]
si cat de frumoasa e andreea.
(fetelor de abea acum gasesc timp sa ma mai uit si eu pe poze)

jo [8**] si alexandra [copil]


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.


#22
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 20 noiembrie 2005 - 20:31

Eu n-am inteles ca e rost de intalneala astazi!!!!![bang][bang][bang] Da pe ce lume am trait eu oare? Ce rau imi pare ca am ratat-o!! http://community.web...m/user/TatianaS

#23
Fiquelle

Fiquelle

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 20 noiembrie 2005 - 21:42

Da, Tatiana, se pare ca am ratat-o...nici eu nu am stiut. Ce rau imi pare! Xandra, felicitari pentru cea mai importanta realizare a vietii unui om!(eu asa o vad[:D])Sa va fie cu noroc, sanatos si mancacios![bis][bis][bis] Poze de la locul de joaca despre care se discuta:http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=508259198 Mada[hippi] si [copil]minunea Sofia Maria, 12.08.2004

#24
mav

mav

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.482 mesaje

Postat 20 noiembrie 2005 - 22:08

[bang]si noi am ratat intalnirea..... Merci pt sustinere![pup] Saptamana viitoare voi fi la un curs si voi fi nevoita sa plec devreme de acasa. Tati vrea sa-l ducem pe Sebi la buni din seara asta, dar eu nu ma pot obisnui cu gandul... Ar fi prima mea noapte departe de el si cred ca nici el n-ar dormi bine, ca ar simti nelinistea mea.... Si oricum, este in perioada eruptiei caninilor si mai plange cateodata noaptea.... Nu vreau sa-l duc![;)] ... Si de altfel, l-am intrebat si pe Sebi daca vrea sa faca nani la buni si s-a cuibarit in brate la ta-su si a strans din ochisori.... E clar ca nu vrea nici el!!!! As mai avea de povestit, dar ma duc sa ma pregatesc pt maine![baie] O saptamana buna va doresc! L-am trecut si pe [bb] Vladut in listuta! Sper ca mamica Andra se simte bine! Sinzi, ce mai faci??? [pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

#25
ADINUTZA

ADINUTZA

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 348 mesaje

Postat 20 noiembrie 2005 - 22:29

Felicitari Andra, sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii!

Loreen, v-am admirat pozele, ai 2 fetite frumusele foc![pup]

Nu a fost nimeni la Bretonel? Vreau si eu pareri...

noi
tot noi

#26
jone_2

jone_2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 20 noiembrie 2005 - 23:34

se pare ca eu trec printr-o perioada de "stricaciuni"
azi am reusit sa sparg un geam la bucatarie![surf]
pe langa electrician acum pun pe lista si geamgiu!
[:-)))][:-)))]
revin cu amanunte (sper sa numai trec nimik pe lista)
va pup

jo [8**] si alexandra [copil]


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.


#27
crig72

crig72

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 950 mesaje

Postat 21 noiembrie 2005 - 00:58

Fiquelle nu se vad pozele.Si apropos de greva nu are rost sa-ti pui mintea cu acele persoane care nu au de unde sti cum e in invatamant.E aiurea sa judeci pe cineva doar dupa ce auzi ca a facut x si y.In general asa se intampla.
adinutza stiu ca sanzi l-a dus pe david la bretonel dar nu a avut dispozitia sa-l tunda.am vazut un pliant si pare frumusel acolo.Noi nu am fost ca mariuca are deja coafeza ei.[:)]m-ai intrebat de munte Am vrea dar deocamdata nu putem.Voi mergeti?
Jone noi am primit blenderul nou de la service.(al nostru e philips)tu la ce service ai fost cu el?Nu ne-a cerut nici o negatie.eu te sfatuiesc sa nu cedezi.eu acum ma lupt cu firma panasonic.In turcia asta vara ma minunam de cat de amabili sunt atunci cand e vorba de schimbat un produs.si dau certificate de garantie care sunt valabile si in alta tara.La noi insa vai de noi...
loreen si eu am vazut pozele cu scumpele tale.cred ca esti tare mandra de ele.Ai si de ce[;)]

Cristina si Mariuca
Povestea noastra


Amintiri de la implinirea celor 3 anisori


#28
nastasie

nastasie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 21 noiembrie 2005 - 08:14

am pus si eu cateva poze nu chiar noi dinainte sa mearga razvan.daca aveti chef:http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/album?.dir=/d8a4

albumul meu[foto]
nepotelele mele

adriana&[copil]razvan 01.11.2004


#29
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 21 noiembrie 2005 - 09:55

neatza dragelor ce friiig eeee!!!! cam grabita iarna asta! Adriana Pat a inceput sa merga singur si fara sustinere la 13 luni. si-a dat drumul la mers deodata. adevarul este ca nu l-am pus nici in premergator, nici in ham. si l-am lasat sa se descurce singur. chiar daca se duce sper masini eu il tin de mana si ii spun ca e periculos....vad ca ma asculta deocamdata. Tania, e vorba de spotul facut de mine ptr un produs al nostru, un anticonceptional local. incerc sa vad niste poze ca-s un pic libera...si revin! o saptamana frumoasa tuturor!

#30
nastasie

nastasie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 21 noiembrie 2005 - 10:00

roxa, pai si razvan si-a drumul la mers fara sustinere, dar tot mai stau in urma lui sa nu cada ca se mai dezechilibreaza.mai ales cand vad ce se apropie de calorifer sau colturile de la biblioteca mi-e frica.acum banuiesc ca nu mai stai dupa el?deci mai dureaza un pic cand nu voi mai sta in urma lui, nu?

albumul meu[foto]
nepotelele mele

adriana&[copil]razvan 01.11.2004



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -