Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CRACIUN DE VIS pentru copiii dintr-un orfelinat 2


134 raspunsuri la acest subiect

#121
Bebe Beca

Bebe Beca

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.907 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 15:09

Tare dureroasa imaginea zugravita de voi. Trebuie sa caut jucariile de plus ( foarte multe am dat unei fetite cu probleme). Ce mai am aduc. Lidia cam ce dimensiuni are? Cu bebelusul ei ce se intampla? Ioana si [zana] Rebeca http://community.web...m/user/bebebeca http://community.web...user/bebeca2004

#122
Andries

Andries

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 15:11

daca sunteti de acord cutia cu bradul va sta la mine pe balcon. balconul este inchis, cred ca nu pateste nimic bradul daca sta si el la 0 grade celsius. Andries

#123
Andries

Andries

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 15:21

Gabriela, ma bag si eu in discutie, ce haine vrei sa mai cumperi pentru Lidia? Ca eu nu am inteles ce a primit si ce mai are nevoie? Poate faci o lista. Haine pentru ea daca e nevoie ii dau de la mine, daca-mi spui inaltimea si numarul de la picior. Mie mi se pare mai bine sa lasi banii aia la o fata de incredere care sa ii cumpere lunar pampersi si ce mai are nevoie incepand cu luna martie sa aiba cca 500 mii pe luna pentru copilash. Andries

#124
danateo

danateo

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 16:41

Fetelor, dragelor, I'm back in business!!!!![:D] Mi-a revenit netu' Promit ca peste vreo ora ma apuc si fac un review la listuta si repostez! Va [pup] mama pe toate si va iubeste de inimoase ce sunteti! Dana si nazdravanu' de Matei Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim[flo]

#125
pashosha

pashosha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 20:52

aha..super... Lidia poarta numarul 36 la picior..incerc sa strang..Andreea, poate ai timp sa te vezi tu cu ninab cumva, eventual da-i un tel, caci a zis ca are si ea 36 la picior si ii da si de la ea ceva hainute si incaltari..putin de aici, putin de aici si o sa fie ok. Atunci nu o sa mai luam nimic si tinem banutii sa ii luam scutece ... Deci Andries, este asha cam ca mine, cam ca tine...mai mica de inaltime insa... adica mai slabuta fetelor... Banutii, chiar ar fi frumos sa fie cineva care sa mearga o data pe luna sa ii cumpere si sa ii duca scutecele. Oricum, acum cu asociatia o sa fie altfel..mult mai organizat. va pup pasosha mami lui Luca si Maia where is a will, there is a way !!!

#126
oana_mm

oana_mm

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 86 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 21:57

Noutati pe frontul de est!!! Adica dinspre Constanta!!
Doamna Victoria Acsan din Techirghiol - Constanta a depus pe contul meu de card 10.000.000 lei (1000 RON) bani din care sa luam un televizor cu diagonala mare pentru copiii nostri adoptivi!!
Inca o data multumim din suflet dna. Tori!!!
Tot de la Constanta, am primit telefon acum 2 minute de la dna. dr. Iulia Belc care m-a anuntat ca a cumparat special pentru Craciunul copiilor ornamente de brad in culorile rosu si auriu, adica: globuri, beteala, varful de brad (rosu) si o instalatie de 180 de beculete colorate. Multumim mult dna dr. Belc!!!

Ce ziceti de noutatile mele!!! Nu - i asa ca sunt super???

Oana si bb Eric
PARTICIPATI la Craciun de vis pentru copiii dintr-un orfelinat
Pozele noastre 1
Site-ul meu pentru gravidutze


#127
pashosha

pashosha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 25 noiembrie 2005 - 23:16

mwuah....[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] coooooollllllllll...sarumana pasosha mami lui Luca si Maia where is a will, there is a way !!!

#128
Andries

Andries

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 26 noiembrie 2005 - 00:08

eu voi cumpara brad cel mai probabil week end-ul viitor, pentru ca nu pot sa il car singura si in acest week end nu am forta de munca disponibila. Andries

#129
Jasmine

Jasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.031 mesaje

Postat 26 noiembrie 2005 - 10:12

Fetele,va rog sa-mi spuneti daca luati perdeaua pt orfelinat.O pusesem la bazarul umanitar dar daca e nevoie de ea la orfelinat,vreau sa o scot din lista de la bazar. Jasmine si [copil] Radu (26.10.2004)

#130
pashosha

pashosha

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 26 noiembrie 2005 - 12:01

jasmine daca o dai o luam cu cea mai mare placere....mersi frumos pasosha mami lui Luca si Maia where is a will, there is a way !!!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -