Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dar despre Celine Dion sau Sandra????


22 raspunsuri la acest subiect

#11
blue eyes

blue eyes

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.720 mesaje

Postat 10 septembrie 2006 - 11:35

Are o voce superba care contrasteaza cu gusturile sale in ce priveste aspectul exterior, adica nu stie sa se imbrace sau se aranjeze. Si nici stilistilor nu le lasa mana libera. Acum vad ca are o noua frizura: seamana cu Camilla Parker Bowles.[:D]

#12
claudia_a

claudia_a

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.301 mesaje

Postat 11 septembrie 2006 - 14:04

Abia astept albumul Sandrei; ii stiu melodiile pe dinafara; are o voce superba!

Stiam ca nascuse gemeni, dar nu s-a mai scris nimic de foarte mult timp despre ea!





Mami si Ioana nasturica

#13
danavasile

danavasile

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 83 mesaje

Postat 12 septembrie 2006 - 13:37

Celine Dion merita toate aplauzele !!! Mi se pare o cantareata desavarsita iar vocea si melodiile ei ....te lasa fara cuvinte. Imi place foarte mult [bis][bis]

#14
oana cretu

oana cretu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 13 septembrie 2006 - 01:32

Citisem de curand in presa franceza ca se cam saturase de atatea concerte pe an la Las Vegas Celine, ca nu isi poate creste copilul asa cum trebuie, copil care se culca numai dupa ora 1 dimineata, se scoala tarziu, are un program nu foarte bun pentru varsta lui.



Oana si Seb [hagi]

(10.01.2005)





IULIE IULIE2 AUGUST

#15
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 13 septembrie 2006 - 06:35

quote:
Originally posted by Cristina_C
Mie-mi plac cel mai mult: "Loreen"[il] - Sandra.
Vaaaaaai ce amintiri:)) pe melodia asta pe la 16 ani ce mai boceam de sarea camesa de pe mine dupa un iubitel frumooooos ca de poza..revazut dupa multi ani..chelios si cu cosuri pe fata...brrrr ce mi-o fi placut atunci la el[:D]Oana_Bdetalii donatiiactualizari donatii

#16
ange

ange

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.738 mesaje

Postat 14 septembrie 2006 - 07:00

quote:
Originally posted by oana cretu
Citisem de curand in presa franceza ca se cam saturase de atatea concerte pe an la Las Vegas Celine, ca nu isi poate creste copilul asa cum trebuie, copil care se culca numai dupa ora 1 dimineata, se scoala tarziu, are un program nu foarte bun pentru varsta lui.Oana si Seb [hagi] (10.01.2005)IULIE IULIE2 AUGUST
nu pot sa cred.aici pe posturile noastre are interviuri destul de des.Este invitata destul de des in emisiuni,concerte,etc.Chiar era fericita si tare mandra de ceea ce face.Copilul nu are nici o legatura cu spectacolele ei de noapte.Sau cel putin asa povestea ea..."nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."fotopovestea Maieipovestea lui Robert

#17
Roxali

Roxali

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.486 mesaje

Postat 14 septembrie 2006 - 09:37

Buna si Sandra, dar mult mai complexa Celin.Dupa cate stiu e nascuta din familie de muzicieni.

Ali, mama baietzoiului Enrico

#18
oana cretu

oana cretu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 14 septembrie 2006 - 16:54

quote:
Originally posted by ange
quote:
Originally posted by oana cretu
Citisem de curand in presa franceza ca se cam saturase de atatea concerte pe an la Las Vegas Celine, ca nu isi poate creste copilul asa cum trebuie, copil care se culca numai dupa ora 1 dimineata, se scoala tarziu, are un program nu foarte bun pentru varsta lui.Oana si Seb [hagi] (10.01.2005)IULIE IULIE2 AUGUST
nu pot sa cred.aici pe posturile noastre are interviuri destul de des.Este invitata destul de des in emisiuni,concerte,etc.Chiar era fericita si tare mandra de ceea ce face.Copilul nu are nici o legatura cu spectacolele ei de noapte.Sau cel putin asa povestea ea..."nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."fotopovestea Maieipovestea lui Robert
Eu va zic ce am vazut in reviste (pe doua coperti am vazut sigur si intr-una am citit), or mai fi fost si altele. Eu sper sa fie doar zvonuri.Oana si Seb [hagi] (10.01.2005)IULIE IULIE2 AUGUST

#19
silvia_d

silvia_d

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 247 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 22:11

Doamneee,ce-mi mai placea mie Sandra...stiu toate albumele ei,toate melodiile ei,versuri,tot...tot de-o iubire(frumoasa,implinita) ma leaga si pe mine Sandra!cel mai mult imi place Heaven CAN WAIT.
Acum imi place f mult Mylene Farmer.

Silvia si Sergiu-Stefan-2 dec.05

#20
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 17 septembrie 2006 - 22:34

quote:
Originally posted by oana cretu
Citisem de curand in presa franceza ca se cam saturase de atatea concerte pe an la Las Vegas Celine, ca nu isi poate creste copilul asa cum trebuie, copil care se culca numai dupa ora 1 dimineata, se scoala tarziu, are un program nu foarte bun pentru varsta lui.
Concertul ei din LV trebuia sa se termine prin martie anul viitor;zvonurile sunt ca se va incheia mai devreme,prin decembrie,pentru ca este insarcinata....Nu stiu daca asta e si realitatea[:)]Irina , vevika & "scaly monstel"[hia]poze1,2,3,4,5,6


Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Oboseala in sarcina

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 17:03

  • Pozitie bebe

    Ralu31031992
    - Ieri, 13:01

  • Prajituri impreuna cu bebe din burtica

    RoxiMada
    - mai 03 2024 19:30

  • 1 mai frumos ca altul

    Pau26
    - mai 03 2024 14:48

  • Perceperea miÈ™cărilor fetale

    Ana1298
    - mai 03 2024 09:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -