Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 4 voturi

Dama de consumatie


173 raspunsuri la acest subiect

#21
ileanna

ileanna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.555 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 19:27

Mai sa fie, ca multi barbatzi avem pe subiectul asta [:D]. Deci sunteti prin zona baieti, doar momentele in care ne onorati cu parerea sunt ... rare [cheers].

Tania sunt putini barbati care sa accepte chiar si ceea ce descrii tu, pentru partenera lor. Sau care macar, chiar daca nu accepta sa stie cum sa formuleze cererea in asa fel incat sa raspunzi cu tot sufletul unei cerinte pe care tu o consideri justificata. Cred ca nu ti-a spus "draga mea, te iubesc si ma doare cand stiu ca alti barbati te cuprind cu priviri flamande si esti supusa la atatea tentatzii. as vrea sa renunti la asta si sa nu mai mai faci sa sufar". [:D] Ci ... [box].

Nu cred ca mai merge sa te intorci la el cu tinicheaua dupa gat dupa cum au spus fetele. Gandeste-te bine cat timp vrei sa faci asta. Strange niste bani si apuca-te de altceva (in IT sau RO). Nu fa doar bani ci investeste in tine. In ceva care sa-ti ramana.

Asta daca poti renunta la niste bani frumosi care se fac usor. Daca nu ... pregateste-te sa afli ca damele de consumatie sunt privite cu suspiciune (k sa ma exprim elegant) este tot. Si nu te baza foarte mult pe speranta ca intr-o zi va aparea un fat-frumos care cauta un suflet cald si isi da seama cat de speciala esti tu. Cred ca asta viseaza 90% dintre toate fetele de care sunt pline barurile.



Never say NEVER.

#22
Guestus

Guestus

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.560 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 19:33

yo daca as fi patron zau ca as zice "hai fata la firma mea sa lucrezi" ...de sfaturi geme pamintul.

#23
principe

principe

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.433 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 19:40

tania

ce nu inteleg eu este daca are rost sa te consumi sau sa te consume altzii doar pentru o petrecerea de ziua ta ...adica doar ca sa consume nspe persoane mincare bautura?????
adica cum vine???? ma consum si la propiu si la figurat drept cadou de ziua mea??
eee dar tu esti marisoara si stii mai bine decit noi ce vrei .


monica mami de print

#24
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 19:42

quote:
Originally posted by Guestus

quote:
Originally posted by XIO

Rilbuc , iubitul meu face masaje nu doar femeilor cu fitze...ar trebui a fiu geloasa?[:D]

http://pg.photos.yah...devil/my_photos



e orb?



Foarte subtil stimabile. la fel de orb ca femeile din viata ta
ce sa mai zici?

http://pg.photos.yah...devil/my_photos


#25
blackpanterro

blackpanterro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.970 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 20:12

quote:
Originally posted by XIO
quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by XIO
Rilbuc , iubitul meu face masaje nu doar femeilor cu fitze...ar trebui a fiu geloasa?[:D]http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos
e orb?
Foarte subtil stimabile. la fel de orb ca femeile din viata ta [:D]ce sa mai zici?http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos
Ba io zic ca nu oarbe ar trebui sa fie, ci surde ca daca le zice si lor ce zice pe aici pe forum.....[box]Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

#26
joxy

joxy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 614 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 20:24

Ba eu zic ca femeia / femeile din viata lui Guestus sa fie inteligente si cu umor, ceea ce nu ar strica si la cateva persoane de pe forum.

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

#27
MissParker

MissParker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.935 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 20:29

quote:
Originally posted by joxy
Ba eu zic ca femeia / femeile din viata lui Guestus sa fie inteligente si cu umor, ceea ce nu ar strica si la cateva persoane de pe forum.Cu respect, G.www.siteaudit.ro
Da' de ce editasi, bre, mesajul lui Xio? Era cu injuraturi sau cum??? Hai, lasa-l cum era, sa ne amuzam si noi, astea care avem umor. Uite, eu la Guestus as dansa si pe masa daca as putea sa-l vad odata cu gura cascata si fara replica.
[flo] Felicia
[9cer] Poze cu noi si vacantele noastre*****************************Adevar > Autonomie > IdentitateZero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!


#28
danyelana

danyelana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.833 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 20:34

Felicia [flo]


BINE AM VENIT IN EUROPA



"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire







#29
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 22:05

Tania, daca ai de gand sa continui in aceasta meserie (sau poate sa si avansezi), nu te mai indragosti, ci vezi-ti de treaba. Ai timp suficient dupa, tot tanara o sa fii si atunci. In acest moment e greu sa te accepte un barbat in sufletul lui si nici tie nu-ti trebuie scene.

Stiu ce inseamna dama de consumatie si mai stiu ca majoritatea ajung in pat cu clientii, chiar daca o fac mai tarziu, in afara localului, si nu cu oricine.



Ps: pe Guestus fara replica si eu as vrea sa-l vad. Si nici la un dans pe masa nu as zice nu...[:)]. Da' cred ca nu am sanse. Nici la una, nici la alta.



poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto] 2006[foto]2007[foto]



"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#30
joxy

joxy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 614 mesaje

Postat 04 iunie 2007 - 22:47

Imi cer scuze pentru editarea subiectelor, nu am modificat nici o litera, sper. Am avut o eroare de afisaj la browser.

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro


Panic Questions

  • Progesteron

    Flor_i
    - Ieri, 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

  • Posibilă sarcină??

    Larisa03303
    - feb 20 2024 11:14

Last Blogs

  • Probleme cu dantura in sarcina

    Ioone
    - Astăzi, 11:49

  • MiÈ™cările copilului

    CrinaMogs
    - Astăzi, 11:49

  • Pregatirea pentru nastere naturala

    LarisaG89
    - Astăzi, 10:42

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -