Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Concurs mamica 24h


51 raspunsuri la acest subiect

#21
getik1

getik1

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.869 mesaje

Postat 05 august 2010 - 13:11

concursu asta e ff naspa sunt poze naspa rau si au cate 1500 de voturi si altele superbe nici 100 lasa naiba asta e facatura[bang][q][batcap][batcap][batcap]

getik [mamica] mamika de
[copil] mika minune ariana-ioana 29.12.2009

#22
kj74

kj74

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 05 august 2010 - 14:42

asa si...atata patos pt niste sampoane

#23
getik1

getik1

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.869 mesaje

Postat 05 august 2010 - 17:48

quote] [i ] citat DIN mesajul lui kj74 [ / i ] [
asa si ... atata Patos pt niste sampoane[ / quote]nu e vb de sampoane ci este vb de cum se organizeaza un concurs ca sa intelegi[bang]getik [mamica] mamika de [copil] mika minune ariana-ioana 29.12.2009

#24
kj74

kj74

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 05 august 2010 - 19:40

nu inteleg poate mi explici....

#25
getik1

getik1

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.869 mesaje

Postat 06 august 2010 - 19:23

Citat:
citat din mesajul lui kj74

nu inteleg poate mi explici....


uite ff usor te duci pe pagina asta si ai sa observi ca fff multye voturi are un singur copil la toate categoriile si chiae mi se pare urat copilu sincer nam nik cu nimeni dar nu e copil de 1500 de voturi minim uite linkhttp://www.mamica24h.desprecopii.com/galerie-foto/cele-mai-apreciate

getik [mamica] mamika de
[copil] mika minune ariana-ioana 29.12.2009

#26
kj74

kj74

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 06 august 2010 - 19:59

Citat:
citat din mesajul lui getik1

Citat:
citat din mesajul lui kj74

nu inteleg poate mi explici....


uite ff usor te duci pe pagina asta si ai sa observi ca fff multye voturi are un singur copil la toate categoriile si chiae mi se pare urat copilu sincer nam nik cu nimeni dar nu e copil de 1500 de voturi minim uite linkhttp://www.mamica24h.desprecopii.com/galerie-foto/cele-mai-apreciate

getik [mamica] mamika de
[copil] mika minune ariana-ioana 29.12.2009

po sa mi fac o cruce mare .... [alcool] da cum arata un copil de 1500 de voturi dupa tine...
asa ceva......
relax girl e doar n concurs nu are rost sa jignesti un bebelus pt cateva sampoane imi mentin parerea
nu m am lamurit inca daca concursul e naspa copiii is naspa sau regulamentul e naspa

#27
anaemi

anaemi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.238 mesaje

Postat 06 august 2010 - 21:19

Citat:
citat din mesajul lui getik1
Citat:
citat din mesajul lui kj74
nu inteleg poate mi explici....
uite ff usor te duci pe pagina asta si ai sa observi ca fff multye voturi are un singur copil la toate categoriile si chiae mi se pare urat copilu sincer nam nik cu nimeni dar nu e copil de 1500 de voturi minim uite linkhttp://www.mamica24h.desprecopii.com/galerie-foto/cele-mai-apreciategetik [mamica] mamika de [copil] mika minune ariana-ioana 29.12.2009
tu ai vorbit serios??? [alcool]inteleg ca tu, ca orice parinte de altfel,consideri ca al tau copil este cel mai....dar de aici pana la a jigni niste copii nevinovati...iarta-ma dar ai o problema grava! [8][mamica]Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda. Dragostea nu cade niciodata...

#28
anaemi

anaemi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.238 mesaje

Postat 06 august 2010 - 21:26

acum,daca eu ti-as spune ca al tau copil e urat ,cum te-ai simti?



p.s nu am niciun copil in cei "selectati" de tine ca fiind urati!



[mamica]Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)



Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.

Dragostea nu cade niciodata...








#29
getik1

getik1

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.869 mesaje

Postat 07 august 2010 - 00:29

Citat:
citat din mesajul lui anaemi
acum,daca eu ti-as spune ca al tau copil e urat ,cum te-ai simti?p.s nu am niciun copil in cei "selectati" de tine ca fiind urati![mamica]Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda. Dragostea nu cade niciodata...
nu am nik cu copilu dar mi se pare URAT la modu: ce sa vezi la un spate si o patura plina de buburuze??i?. eu ma refer strict la poze ca nu sunt de 1500 de voturi. Si nam nik cu copilu. si da este adevarat ca copilu fiecaruia este mai frumos decat totii, dar aici sincer sunt multlti alti copii superbi care nu au voturi deloc.dar aceste foto la toate categoriile la fel nu ti se pare batator la ochi sincer. asta e parerea mea si gata[:-@][:-@][:-@]getik [mamica] mamika de [copil] mika minune ariana-ioana 29.12.2009

#30
cllaudia

cllaudia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 791 mesaje

Postat 07 august 2010 - 01:44

Si cate poze nud! Parintii chiar nu intelg sau nu vor sa inteleaga ca asa ceva NU SE FACE! Si organizatorii ce pazesc oare? Daca dupa atatea discutii inca mai apar poze nud.... ce sa mai zic. Si culmea ca sunt si votate bine astfel de poze. Pun pariu ca daca s-ar scoate o astfel de poza din concurs, ce ne-ar mai injura parintii care au trimis poza, ce ne-ar mai face paranoici, frustrati, etc. Tineti minte ca a mai fost un concurs, parca Pampers, in care a fost scoasa o poza nud cand deja adunase sute de voturi? Stiti atunci ce ne-a mai invinuit mama respectiva... [bang]

Stie cineva cum pot scoate o poza aflata in concurs? Nu de alta dar nu vreau ca poza mea sa apara in album alaturi de a parintilor iresponsabili, cu poze nud nud.... Pacat de restul pozelor, sunt unele superbe si atat de expresive.



_______________

"Copilul nu datoreaza parintilor viata, ci cresterea" - Nicolae Iorga


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -