Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Andreea Marin s-a casatorit


119 raspunsuri la acest subiect

#11
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 11:22

Alizee, ideea e ca acuma diferenta nu se vede, da' cand ea va incepe sa aiba asa, vreo 50 si el 39....



#12
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 11:25

Viviana, deja se vede diferenta de varsta dintre ei. El si-a lasat barba sa para mai in varsta.

 

Bravo ei pt curajul de a se marita cu barbatul asta, care, dupa gusturile mele, e o prospatura misto. [fum]

Acum, doar timpul o sa hotarasca ce se va intampla in viata Andreei.



#13
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 11:28

Eu nu cred ca n-o sa mai cititm ca divorteaza. Se va intampla mai devreme sau mai tarziu. Mie nu varsta lui mi se pare nepotrivita pentru ea, ci el cu totul, nu mi se pare cine stie ce barbat, nici banica nu era.

Adica ...la asa o femeie ,cum de-a luat asa barbatzi?

 

Ca eu cam asa intzeleg mesajul tau! [:D]

 

Total de acord cu tot ce a scris cu viviana.

Barbatzii ei(Banica sia ctualul)sunt cam trasi la xerox,e clar ca-i place un anumit tip si se tzine de el.

 

Sa fie sanatosi,daca ei au crezut ca asta e urmatoarea faza...e treaba lor,De la ea insa asteptam ma multa maturitate,nu numai datorita virstei ,ci si datorita (sau in primul rind)ca are un copil.

 

Dana



#14
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 11:36

Androix, oricat de frumoasa si interesanta ar fi o femeie, nu e obligatoriu ca gusturile ei in materie de barbati, sa coincida cu gusturile celorlalte femei. Nici mie nu imi place Banica, dar daca ei i-a placut, ce sa facem noi acum ? [hot]



#15
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 11:41

[:-)))] Alizee, asta nu-i curaj.

 

E un fel de Adidas Torsion - daca vrei poti.

 

Cel putin asta-i parerea mea. In ecuatia asta ea nu e singura. Are un copil, o fetita careia trebuie sa-i asigure stabilitate si sa-i fie exemplu.



#16
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 11:43

Da, tot timpul va dovedi ce invataminte si ce educatie va avea fetita.



#17
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 12:07



Adica ...la asa o femeie ,cum de-a luat asa barbatzi?

 

Ca eu cam asa intzeleg mesajul tau! [:D]

 

Total de acord cu tot ce a scris cu viviana.

Barbatzii ei(Banica sia ctualul)sunt cam trasi la xerox,e clar ca-i place un anumit tip si se tzine de el.

 

Sa fie sanatosi,daca ei au crezut ca asta e urmatoarea faza...e treaba lor,De la ea insa asteptam ma multa maturitate,nu numai datorita virstei ,ci si datorita (sau in primul rind)ca are un copil.

 

Dana

Pai chiar asa e mesajul meu, cum l-ai inteles.

 

Nu e vorba de gusturi, ale mele versus ale ei, nu asta am spus. Dar trebuie sa recunoastem ca e o femeie frumoasa, inteligenta, cu o cariera, nu se compara cu pitipoancele proaste care inunda feisbuciucu' si can-can teveu'. E asa? Ei in contextul asta zic eu ca el nu e de nasul ei, nu mi se pare nici foarte frumos, nici foarte stralucit profesional, ba imi face impresia ca tot ea a tras niste sfori ca sa-l aduca in romania, nu mi se pare nici foarte sigur pe el. Pare doar o marioneta pe care o domina ea si o manevreaza dupa bunul plac.

Poate ma insel si vor fi fericiti ever after, asa le doresc! [flo2]



#18
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 12:13

Si mi se mai pare ca s-a grabit, nu stiu din ce motive. Si din partea ei denota ceva lipsa de siguranta de sine graba cu care s-a maritat iar atat de repede, abia e un an de cand a anuntat tot pe feisbuciuc ca s-a divortat [alcool]  ori ca vrea sa stearga amintirea urata asociata sarbatorilor de iarna de s-a gasit tot acum, cert e ca e cam repede daca ma intrebati pe mine. Dar starea de indragosteala nu tine la infinit si trebuie sa profitam ca pe urma se ridica valul de pe ochi si ne speriem si unul si altul, macar daca suntem gata luati ne mai gandim putin inainte de urmatorul anunt pe feisbuciuc [:-)))]

Eniuei, intr-un fel nu e rau nici asa: traiesc clipa si sunt fericiti atat cat tine. Cand nu mai tine macar se aleg cu niste amintiri frumoase. Asa ca bravo lor!



#19
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 12:42

Si mie tot asta mi- a trecut prin gand: ca au decis( ea in mod special ) sa isi traiasca momentul. Pana la urma nimic nu garanteaza trainicia unui cuplu, iar ea ce ar avea de pierdut? E matura, cunoscuta, cu o baza materiala personala buna.  Cu privire la copil, nu ma pronunt, pt ca as vorbi gratuit. AM zice ca a avut acceptul fetitei. Sa fie fericiti, indiferent cat timp va insemna acest lucru!



#20
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 04 ianuarie 2014 - 13:17

Si nu putea trai momentul nemaritata ?

 

Mi se pare un gest atat de imatur incat ma intreb daca e infantilitate sau prostie ???

 

Acum o sa auzim speech-uri si carti motivationale despre ce inseamna sa o iei de la capat si sa regasesti dragostea, in timp ce esti mama ???

 

Eu n-am avut niciodata o parere buna despre ea ...cine Dumnezeu sunt fanii ei ??? De unde atata popularitate ???




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -