Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Concurs geanta bebelusului


220 raspunsuri la acest subiect

#1
bebita17

bebita17
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 14:34

Buna,a primit cineva geanta bebelusului? eu am participat si la 15 mesaje spuneau ca primim geanta bebelusului garantat daca mesajele sunt ok, si le-am scris de 2 ori,nu mi-a raspuns nimeni si am senzatia ca este o minciuna acest concurs pt ca nu ar fi avut motive sa nu mi-o dea si ba mai mult nici macar un raspuns nu am primit de 2 saptamani.Pacat aveam o parere foarte buna despre acest site si nu ma gandeam ca posteaza concursuri ireale.

 



#2
ema_gheorghe

ema_gheorghe

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 14:50

parerea mea este ca ar trebui sa ni se raspunda intrebarilor adresate. si eu as dori sa stiu daca m-am calificat conform standardelor enuntate.  si eu am dat doua mailuri, link, tot ce trebuie. pana acum zero raspunsuri.

astept in continuare.



#3
simona_81

simona_81

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 175 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 15:09

Noi am primit raspuns pe mail ca ne-am calificat pentru a primi gentuta dar nu a ajuns inca. Nu-mi fac griji :), sunt sigura ca va ajunge sa ca a cest concurs nu e o pacaleala , asa ca stati linistite fetelor, inca putin si vine si gentuta :)



#4
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.051 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 15:10

Fetelor, exista un backlog  - pentru ca sunt fete care astepta aceasta Geanta din luna mai. Eu zic sa nu va pierdeti rabdarea. [flo2]



#5
bebita17

bebita17
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 18:52

Multumesc pt raspunsuri,insa eu totusi cred ca este pacaleala pt ca in mod normal primesti un raspuns in 2 saptamani urmand ca mai apoi sa primesti si premiul.Nu mi se pare normal sa nu primesti un raspuns in atata timp,pana si de la o primarie primesti raspunsul mai repede si stiti cum se lucreaza la noi in tara in relatia cu institutiile statului.

Poate raspund si ei intr-un an poate doi.

Urat,foarte urat !



#6
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.051 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 19:05

Bebita - nu stiu de ce reactionezi de parca noi am fi statul sau primaria.

 

Apropo - ai citit procedura de cerere a gentii - s-a modificat de acum 8 zile :)

http://www.desprecop...tru-burtici.htm

 

sper ca ti-am raspuns nerabdarii - in orice caz, pacat ca ai scris numai pentru Geanta si nu pentru a tine niste amintiri. Nu asta e ideea acestui concurs. Si inca o data, daca citeai procedura nu erai asa de nervoasa.

[dc]



#7
davimih

davimih

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 115 mesaje

Postat 11 noiembrie 2013 - 22:17

Nu este nicio pacaleala eu am castigat si la primul ghiozdan din viata mea si am primit si cadoul garantat la inscrire la concursul organizat de Johnson's Baby, asa ca Bebita17 e cazul sa mai citesti si alte postari de la alte concursuri.

 

 

Apropo Redactor scoate musca aia ca mi-a tras fiimiu una cu paleta de covoare peste monitor de era sa-l lase chior.



#8
bebita17

bebita17
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 12 noiembrie 2013 - 14:37

Administrators, nu sunt nervoasa deloc,era doar o afirmatie faptul ca s-ar putea sa fie o pacalaleala pt. ca dureaza foarte mult timp si in mod normal nu ar trebui sa se intample asta.

Sa inteleg ca teoretic ar trebui sa verific periodic regulamentul concursului ca sa fiu la curent daca se schimba ceva...

Nu ar trebui sa va dati cu parerea in legatura cu postarile mele pe site,preocuparea mea este sa citesc ceea ce ma intereseaza si sa ajut cu raspunsuri daca le detin.Apropo sunt un "client" foarte vechi al site-ului dar nu cred ca trebuie sa dau explicatii nimanui.

Multumesc pt.intelegere si in cazul in care ajunge vre-odata aceasta geanta in posesia mea,va anunt fetelor.Numai bine.



#9
ema_gheorghe

ema_gheorghe

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 14 noiembrie 2013 - 20:00

Buna ziua, in primul rand tin sa multumesc DC pentru acest minunat cadou pentru gravidute si bebelusii din burtica.

Astazi am primit primul cadou pentru stimabilul care maine va implini frumoasa varsta de 32 saptamani( amr 8) - geanta bebelusului. abia astept sa vina ziua cand voi testa produsele pe stimabil  ( pana la nastere sunt ferm hotarata sa pastrez gentuta  cu toate produsele intacte).

Multumiri si pentru insistentele Dvs asupra sponsorilor, cat si pentru faptul ca in gentuta am gasit numai produse de calitate.



#10
emiliat

emiliat
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 14 decembrie 2013 - 21:25

Si eu ieri am primit gentuta. O asteptam din iunie dar asa s-a nimerit ca eram la sfarsitul editiei 2 si nu a mai ajuns. Eu am continuat sa scriu pe blog deoarece si acum ma uit in urma la relatarile dinainte de nasterea fetitei  mele, si stiam ca o sa-mi fie o amintire frumoasa pe viitor. De cum s-a reluat trimiterea gentii editia3 am fost anuntata si uite ca a ajuns si la mine. Multumesc desprecopii.com si sponsorilor pentru produsele de calitate din pachet, multe deja sunt incepute iar restul o sa le folosim pe cum e necesar. Fetele care urmeaza sa primeasca geanta sa se uite la regulamentul de primire ca si eu am omis sa ma uit si pana m-am dumirit a trecut un timp.




Panic Questions

  • Progesteron

    Flor_i
    - Ieri, 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

  • Posibilă sarcină??

    Larisa03303
    - feb 20 2024 11:14

Last Blogs

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Glicemia in timpul sarcinii

    Ioone
    - Ieri, 22:19

  • Baiete sau fetita?

    ely4
    - Ieri, 17:50

  • Calatoriile in sarcina

    LarisaG89
    - Ieri, 13:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -