Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 4 voturi

Prieteni pentru totdeauna!!!!! Chapter 7


295 raspunsuri la acest subiect

#11
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 15 august 2006 - 15:13

Mie imi e un somn.Mi-am trimis cv-uri pana la 3.30.De fapt m-am apucat pe la 2 ca pana atunci m-am rugat de Bog sa se dea la o parte.[bang].nici nu m-am mai dus la dentist ca sa dorm.[:D].oricum cred ca mi-a facut programarea gresit ca nu au trecut cele 5 zile cu antibiotic.Aolo nu am luat pastila [bang].

Gata am luat.nici nu imi amintesc ce vroiam sa va zic.sunt dusa [:p].o sa ma intorc cand imi amintesc.



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#12
Ana-Maria21

Ana-Maria21

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 370 mesaje

Postat 15 august 2006 - 21:52

Buna feteleeee....In primul rand vreau sa-i urez lui Nuschu La Multi Ani si tot ce iti doresti,sa fii iubita..
In al doilea rand La Multi Ani Anei ...te pup dulce si sa ai parte de o zi pe cinste.
Va multumesc pentru urari..uitesem ca azi e Sfanta Marie...mi-a amintit surioara de dimineata.
Si sunt asa supi de ziua mea......[q]de fapt mi-a mai trecut.Am fost ieri la servici unde v-am spus ..pe post de liftiera...si deabia am rezistat toata ziua.Mi-a fost un rau...cum nu mi-a mai fost de mult.Mie imi este rau in masini..autobuze..avion..si mai nou lifturi...daca nu am murit ieri inseamna ca nu mai mor.Fetelor am vomat de 4 ori,cred ca se speriau aia de mine cand intrau in lift si ma vedeau ce alba eram...si i-am zis baiatului responsabil ca eu nu mai ma duc si azi.
si sunt suparata ca iar nu am de lucru...imi facusem atatea planuri...ce naspa..asa de sensibila..nu am mai intalnit pe nimeni asa.
Lou spor la treaba stiu si eu cum e sa te muti..ai la treaba...m-am mutat de 2 ori anul trecut.Sa va bucurati de casa iar cand o termini de decorat poate de arati si noua cateva poze cu ea.
Va mai multumesc o data pentru urari si uite va dau si de baut.[pahar][pahar][pahar][cheers]
Va pupic pe toate[pup][pup][pup]


http://community.web...ser/AnaMaria360
"Forgive...sounds good,forget..I'm not sure I could,
They say time heals everything...but I'm still waiting....."

#13
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 16 august 2006 - 02:31

Ana uite un [pup] ca sa nu mai fi suparata!Lasa ca iti gasesti tu un job nou si mai bun,unde sa nu mai trebuiasca sa versi.Trebuie sa ai numai putina rabdare[floare3].Oricum poate o primesc pe sora ta acolo.ce cadouri ai primit?



Lou probabil ca se muta!

Nuschu tu ce mai faci?

Him,Ingerash??



[pup] pentru fetele mele dragi



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#14
Ana-Maria21

Ana-Maria21

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 370 mesaje

Postat 16 august 2006 - 04:00

Pisi nu am primit cadouri...da nu sunt supi din cauza asta....iar pe sora mea nu o sa se duca ca a pus deja un baiat desi eu i-am zis ca poate sa se duca ea...o fi zis ca e mai rezistent un baiat.
Va pup...aaaaaa si sper ca nu te mai dor dintii

http://community.web...ser/AnaMaria360
"Forgive...sounds good,forget..I'm not sure I could,
They say time heals everything...but I'm still waiting....."

#15
William

William

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 132 mesaje

Postat 16 august 2006 - 09:42

Ce facea lumea, neatza la toti, tocmai m-am trezit si am ceva de scris si m-am decis sa fie foarte de dimineatza. In rest ce va pot spune s-ar putea sa plec si eu la mare saptamana viitoare, si sper sa pot sa plec sa merg si eu sa ma balacesc.Pop mareeeeee

Join my forum :D

#16
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 16 august 2006 - 17:32

Fetelor pe unde sunteti??

Nuschu te-am vazut logata [;)]

Hai ca imi e dor de voi,ziceti ceva!

Pe mine deja m-au sunat,maine merg la interviu [:D]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#17
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 16 august 2006 - 18:20

Da, Pisi, eram logata, dar cu treburi "adiacente": am facut poza la oitza si le-am micsorat si le-am pus. Deci... Oitza, tot oitza, a treia poza a Oitzei [:)].



N-am mai intrat nici eu nu mai stiu de ce, in principiu pentru ca sunt pe-acasa mai mult, ieri credeam ca au rezolvat pb cu reteaua, azi m-am dus o ora dimineata si am plecat. Am fost la banca, la platit telefonul, la scoala sa-mi iau diploma, da-s in concediu pana pe 28, am intrat si in cateva magazine fara niciun succes...



Multumesc, Ana1, pentru urari [:)]. [pup] si-mi pare tare rau pentru problema cu jobul. Important e sa ai incredere in tine, ai obtinut jobul asta, va veni si urmatorul !



Eu chiar si azi am mai primit un mesaj de urari pentru ziua mea. Cu putina fortare, o tin asta o saptamana [:D] !



Yeap, e mai liniste pe-aici. Asteptam pozite si povesti de la cei cu noutati, se stiu ei care [;)].



Pisi, bafta cu intw-ul, sper sa le placa de tine si mai ales sa-ti placa tie de ei [;)] !

[pup]




************

#18
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 16 august 2006 - 21:07

Fetele, vad ca aveti treaba. Eu citesc din nou, Ilf si Petrov, Douasprezece scaune si sunt foarte incantata, am chef iar de cumparat carti... Am mai citit Vitelul de aur, de aceiasi autori.

Si ne-a venit si o prietena din afara, se pare ca ne vedem tonite [;)].


************

#19
louisea

louisea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.555 mesaje

Postat 16 august 2006 - 22:52

´Na-seara

Vazusi ca-i cam liniste pe aici, dar na fiecare cu alei lui :)

Casuta era asa cum mi-am amintit, adica bestiala [;)]. Momentan zugravim (adica zugravu), iar pe vineri seara ne asteptam sa fim gata, sambata fac curatenie iar pe duminica mutam mobilele.. Pe saptamana viitoare ramane aranjatul, decoratul, cumparat una alta etc. etc. [:D]


Luni am trimis scrisoarea la universitate, si astept raspuns pe sapt. viitoare iar de la job n-am auzit nimic.. Trebuiau sa sune luni, dar oricum nu conteaza ca am altele de facut momentan :P


Pisi bafta maine la inteviu... Iti tin pumnii
Sa ne dai detalii

Nuschu .. Oita e bestiala [olala][^]
Spor la citit

Ana [pup]
Te inteleg.. Si eu sunt mai sensibila (am angst de inaltime, rau de masina, autobuz etc. etc [:D])
Tti tin pumnii sa-ti gasesti altceva si sa fie mai bine[


[pup] la toate

p.s. Ana2 e pe forum da pe aici nu da [sm]
Nici cum a fost in vacanta, nici poze


#20
ana_maria222

ana_maria222

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.803 mesaje

Postat 17 august 2006 - 01:01

Ce zgripturoaica e Louisea ..aveam calc deschis...sunt plecata de la 18 la cumparaturi pentru petrecerea de vineri(atunci serbez sf. maria)....m-am usurat de banii castigati la greci si inca mai am de luat tortul, prajiturile.....



Duminica am iar petrecere......:sfintire de casa noua, ziua tatalui meu si cununia de argint!!!!



Sambata apar rubedeniile......va dati seama ce chef o sa am de ele (nu ca in alta situatie am mai mult chef)......





la voi am scris cel mai mult dar probabil ca dau copy/paste si pe la alte subiecte ca nu mai am chef deloc sa reformulez...va puuuup!





Pozeeee



Mancarica








Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -