Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

TRAMP TRAVEL ???


14 raspunsuri la acest subiect

#11
victoriutza

victoriutza
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 22 august 2006 - 21:12

salutare!! tocmai am sosit din grecia. am fost cu tramp travel si a fost ingrozitor. nu ti-as recomanda sa mergi cu ei deoarece nu au nici un fel de conditii. aerul conditionat e din cand in cand si ala cald, wc nici vorba iar tv ce sa mai vorbim. mi s-a spus ca in aprox 24 de ore ajung in grecia dar s-au facut 30h.si oricum nu sunt punctuali si nu is de incredere...parerea mea. nu am sa mai merg niciodata cu aceasta agentie!!!! a fost horror!!!!

#12
dianaiulie2009

dianaiulie2009

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.733 mesaje

Postat 23 august 2006 - 11:58

Salutare !!!



Din pacate acum e prea tarziu ca pe 1 septembrie avem plecarea . Nu stiu daca mai gasesc bilete la avion cu plecare din Cluj . Dar la anul nici nu mai stam pe ganduri , vom pleca cu avionul .



Sper sa treaca rpd totul .



albumele noastre

#13
ana_maria222

ana_maria222

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.803 mesaje

Postat 07 septembrie 2006 - 04:16

quote:
Originally posted by victoriutza
salutare!! tocmai am sosit din grecia. am fost cu tramp travel si a fost ingrozitor. nu ti-as recomanda sa mergi cu ei deoarece nu au nici un fel de conditii. aerul conditionat e din cand in cand si ala cald, wc nici vorba iar tv ce sa mai vorbim. mi s-a spus ca in aprox 24 de ore ajung in grecia dar s-au facut 30h.si oricum nu sunt punctuali si nu is de incredere...parerea mea. nu am sa mai merg niciodata cu aceasta agentie!!!! a fost horror!!!!
victoriutza..oricum wc-ul din autocar nu se foloseste!!!"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472Pozeeee Mancarica

#14
Pade

Pade
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 10 decembrie 2019 - 12:45

Eu am fost de 2 ori cu ei in Paralia Katerini .nu inteleg de ce taxa de statiune de 10 euro nu este inclusa in pachetul initial si apare doar cu 15 km inainte de statiune ,e facuta asa din mana fara o chitanta fara nimic.si a 2 a problema cand am fost anul trecut ploua torential.in romania nea intrat apa.in cala bagajelor sau facut praf toate gentile cu continutul lor.cand am ajuns la destinatie am aflat ca in bagaje aveam apa si namol unele haine am fost nevoit sa renunt la ele.am solicitat ajutor de la spalatoria hotelului doar am.mers cu agentia lor cu autocarele lor,evident nici un raspuns abia dupa 4 zile au venit sa ne ducem hainele la spalat.deci pentru asta e o firma de cacat.



#15
Pade

Pade
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 10 decembrie 2019 - 12:55

Nu mai zic ca trebuia sa plecam la orele 14 pana la urma am stat in autogara pana la 17 30, apoi in privinta stelelor nu stiu cine le da ,dar hotelulul acesta Akti Musson nu merita decat o stea si aia cu indulgenta.




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -