Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

***Un salut de bine v-am gasit!!!***


8 raspunsuri la acest subiect

#1
maria2mami

maria2mami

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.690 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 01:11

[hia] Eu bb Maria(1 an si 7 luni), impreuna cu mami,care ma creste singurica pentru ca tati a considerat ca are lucruri mult mai importante de facut vrem sa va salutam cu respect si sa va dorim ca noul an sa va aduca numai bucurii in suflete si toate dorintele sa vi se indeplineasca pentru ca intr-adevar le meritati din plin.La multi ani!! ...a... si inca ceva.. noi ne pregatim din timp pentru petrecerea de 2 anisori si nu avem nici o idee...ce se face...cum se face...ce se poarta (aperitive, bauturi pentru copii, confetii, baloane....??). Poate ne dati o mana de ajutor. Va pupam si "La multi ani!!" bb Maria &mami mmiha

#2
Leditia

Leditia

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.717 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 01:19

Bine ai venit Maria.Si bine ai venit mami de Maria. Pt mami:Un nou an frumos,mai bun,mai bogat si presarat cu multe bucurii si impliniri,alaturi de puiul tau. Multa sanatate si fericire va doresc.

#3
Freia

Freia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 252 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 01:37

bine ai venit pe www.desprecopii.com Sa-ti traiasca fetitza, la fel si mami :) si sa aveti un An Nou plin de impliniri. Am sa iti caut toate subiectele recente in care s-a discutat de petreceri aniversare la copilasi si revin cu detalii. [flo] Freia si [copil] Alexa

#4
Freia

Freia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 252 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 02:22

uite aici detalii: Idei, meniu aniversare 1 anisor, petrecere copilasi - 1,2,3,4.....ani http://www.desprecop...&TOPIC_ID=30059 http://www.desprecop...&TOPIC_ID=26540 Meniu aniversare doi ani http://www.desprecop...&TOPIC_ID=22400 alte retzete indexate le gaseti aici: http://www.desprecop...erms=aniversare Freia si [copil] Alexa

#5
DARAEL

DARAEL

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 956 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 18:45

In primul rand, „Bine ai venit !” Eu nu ma pricep la petrecerile pentru copii, dar pot sa-ti spun ce se poarta anul acesta la petrecerile pentru comori: Darurile de Iubire, Imbratisarile calde, Milioanele de pupici pe obrajori, Tonele de dezmierdari... La Multi Ani tuturor [flo] ! Singur, DARAEL Ratacitor prin Lume http://www.geocities.com/dara2el/ “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

#6
maria2mami

maria2mami

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.690 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 22:06

[pahar] Va multumesc pentru toate sfaturile utile trimise, fiti sigure ca voi tine cont de ele, BB Maria si mami a ei va doresc un REVELION DE VIS, sa ne fie puiutii sanatosi, voiosi, sa ne bucuram de ei si de toate boroboatele pe care le vor face [haibat]....si ma bucur tare mult ca ma-ti primit asa de bine si ca am intrat in gasca voastra. Aveam mare nevoie sa vorbesc cu cineva, pentru ca am avut un an tare prost, mi-a mers tare rau din toate punctele de vedere si am facut ceea mai mare greseala din viata mea...m-am casatorit exact cu cine nu trebuia [bang], cu cineva care nu merita dragostea mea, care mi-a facut viata un calvar si care nu a reusit sa fie un tata bun pentru ingerasul meu BB Maria. De aceea, [zid] l-am scos din sufletele noastre DEFINITIV si am lasat un loc liber. Vom avea tot timpul din lume sa va spun si eu povestea mea... asa ca va pupam si va dorim petrecere frumoasa la toata lumea.[pup] Noi stam acasa si ne bucuram ca suntem impreuna cu familia. Pentru ca sunt noua in gasca, va rog sa ma invatati cum sa fac si eu pentru BB Maria album foto pe site (am foarte multe poze digitale foarte recente) PENTRU CA VREAU SA MA LAUD CU INGERASUL MEU...ASTA E, DACA AM CU CE, AM CU CE!!!!![flo][flo][flo] mmiha

#7
Alyssa

Alyssa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 161 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 22:29

La multi ani fericiti, Maria si Mami de Maria!!! Sa fiti sanatoase si fericite! Si 2005 sa va fie un an bun cu multe impliniri!!![flo] Alice

#8
Alyssa

Alyssa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 161 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 22:31

Heeeiii...Bine ca ai vazut greseala acum si nu dupa vreo zece-douazeci de ani de chin!... Lasa loc de bine si sint sigura ca va veni! [flo] si urari de bine! Alice

#9
Freia

Freia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 252 mesaje

Postat 31 decembrie 2004 - 23:42

album pe www.desprecopii.com vei putea sa iti faci dupa 30 de zile de la data inscrierii pe site. Tu te-ai inscris pe 30.12.2004 deci dupa 1 februarie poti pune poze la album. Ca sa pui poze la album fotografiile nu trebuie sa depaseasca 100 kb. Ca sa le pui in album intri in stanga pe "album foto" / editeaza albumul tau / pune poza pe server / "browse" din computerul tau selectezi fotografia dorita si apesi trimite. Daca apar probleme la crearea albumului da-mi te rog un mesaj. pupilai si un An Nou Fericit alaturi de fetitza ta, [flo] Freia si [copil] Alexa


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -