Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 11 voturi

Lucru manual - arts & crafts


307 raspunsuri la acest subiect

#41
Iubika

Iubika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.554 mesaje

Postat 08 august 2006 - 13:32

liliac1, nu ne arati si noua ce ti`a iesit? [:D]



*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

I could give up chocolate but I'm not a quitter...

Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

#42
bijumania

bijumania
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 08 august 2006 - 17:13

reclama

#43
liliac1

liliac1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.404 mesaje

Postat 08 august 2006 - 17:42

bijumania Dupa nick imi dau seama ca esti pasionata de acest domeniu...ideea noastra e urmatoarea, sa ne sprijinim cu idei de confectionare a acestor bijuterii, nu sa le luam gata facute sau cel putin asta intentionez eu sa fac...
Foarte frumos site-ul, si cu foarte multe modele deosebit de frumoase si chiar inspirante. Daca te ocupi de asa ceva, te rugam sa ne ajuti cu sfaturi.
Iubika O sa fac poze la "capodoperele" mele, dar tre sa promiteti dinainte ca n-o sa radeti de stangacia mea...[dual] Deh, ma straduiesc si eu...
Ai primit cheitele/incuietorile alea?? Ca eu tot n-am inteles pana la urma, sunt 50 de bucati la 6 lei sau e 6 lei bucata??


#44
Iubika

Iubika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.554 mesaje

Postat 08 august 2006 - 17:52

quote:
Originally posted by liliac1
bijumania Dupa nick imi dau seama ca esti pasionata de acest domeniu...ideea noastra e urmatoarea, sa ne sprijinim cu idei de confectionare a acestor bijuterii, nu sa le luam gata facute sau cel putin asta intentionez eu sa fac...Foarte frumos site-ul, si cu foarte multe modele deosebit de frumoase si chiar inspirante. Daca te ocupi de asa ceva, te rugam sa ne ajuti cu sfaturi.
Nu e pasionata, isi face reclama.... ca pe multe alte forumuri de altfel!...
quote:
Iubika O sa fac poze la "capodoperele" mele, dar tre sa promiteti dinainte ca n-o sa radeti de stangacia mea...[dual] Deh, ma straduiesc si eu...
Nu o sa radem. Ce putin nu eu, care nu am pic de experienta deci nu sunt in postura de a critica pe altii. Astept cu interes!
quote:
Ai primit cheitele/incuietorile alea?? Ca eu tot n-am inteles pana la urma, sunt 50 de bucati la 6 lei sau e 6 lei bucata??
Ieri mi`a fost expediat coletul. 6 lei pt 50 buc. Va anunt cand primesc!*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~I could give up chocolate but I'm not a quitter...Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

#45
ppisic

ppisic

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 420 mesaje

Postat 08 august 2006 - 21:25

Liliac1 si eu sunt curioasa sa vad colierul, sa stii ca nu rade nimeni!
Eu nu am mai facut nimic, m-am apucat de o bratara dar nu am terminat-o..nu sunt convinsa ca-mi mai place [:D]
Iubika, tu ce ai mai facut cu margelutele marunte? Te obisnuiesti cu ele,dar intradevar e obositor pentru ochi.
Ieseanca Imi pare rau ca nu ti-am fost de ajutor [:)], alte idei nu prea mai am...eu am luat margele maruntele de la targul de oale ( am fost in iunie in Iasi) dar numai de alea erau (cel putin unde m-am uitat eu, ca m-am speriat de inghesuiala si am plecat repede de acolo)...mie imi plac.
Va astept cu pozici!

#46
ieseanca

ieseanca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 08 august 2006 - 22:25

Nici o problema, la mine in cap e un haos complet, caut fire de tricotat si crosetat, margele, sfori, culori pentru pictat, dar n-am timp sa incep nimic.M-am mai apucat si de vopsit lemnaria din casa si am mai croit si o bluza. Oricum sunt hobby-uri, deci rabdare si timp sa fie, ca se vor rezolva.

#47
Iubika

Iubika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.554 mesaje

Postat 09 august 2006 - 10:07

quote:
Originally posted by ieseanca
Nici o problema, la mine in cap e un haos complet, caut fire de tricotat si crosetat, margele, sfori, culori pentru pictat, dar n-am timp sa incep nimic.M-am mai apucat si de vopsit lemnaria din casa si am mai croit si o bluza. Oricum sunt hobby-uri, deci rabdare si timp sa fie, ca se vor rezolva.
Hihi, asa sunt si eu. Dar mi`e jena sa recunosc [:D]Ce zodie esti? [flo]*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~I could give up chocolate but I'm not a quitter...Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

#48
Iubika

Iubika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.554 mesaje

Postat 09 august 2006 - 10:10

quote:
Originally posted by ppisic

Iubika, tu ce ai mai facut cu margelutele marunte? Te obisnuiesti cu ele,dar intradevar e obositor pentru ochi.






Sincer, nu am mai facut nimic. Duminica am fost ocupata cu pregatiri, luni a fost ziua mea, iar ieri dupa ce am ajuns acasa de la munca, am picat de oboseala, am dormiiiit!.... Acum sunt in pregatiri pt nunta unui var (in weekend), asa ca nu cred ca o sa fac vreun progres. Cum spuneam intr`un post anterior, astept coletul cu "ustensile", apoi mai vedem ce fac [:D]



*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

I could give up chocolate but I'm not a quitter...

Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

#49
liliac1

liliac1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.404 mesaje

Postat 09 august 2006 - 15:47

V-am promis ca va arat, si voi ati promis ca nu radeti [:D]

Si sa stiti ca m-am inspirat din ceea ce vazusem in link-urile de la voi.

Asa ca un inel, un colier jumulit deja si o bratara

Cam atat am reusit sa fac pana acum, dar mai am ceva inspiratiuni pentru care-mi trebuie incuietori.

#50
Iubika

Iubika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.554 mesaje

Postat 09 august 2006 - 16:51

quote:
Originally posted by liliac1
V-am promis ca va arat, si voi ati promis ca nu radeti [:D]Si sa stiti ca m-am inspirat din ceea ce vazusem in link-urile de la voi.Asa ca un inel, un colier jumulit deja si o brataraCam atat am reusit sa fac pana acum, dar mai am ceva inspiratiuni pentru care-mi trebuie incuietori.
Super!!!*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~I could give up chocolate but I'm not a quitter...Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -